Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Başak Kadını
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
(11-26-2010 03:22 PM)başak Yazılan: [ -> ]başak kadınlarından nefret etmeyin sevin onları derim bir başak olarakgülücük
sivrı dilimiz de gerçekci ve müthiş analizlerimizden kaynaklı olmalı. ama çok insan kaybettirdiği de bir gerçek..

Başaklar en sevdiklerim sivri dilleri hep bizi düşündüklerinden iyi dostlar 1 taneler 1 gülücük

Félicé

(11-26-2010 06:21 PM)misnur Yazılan: [ -> ]
(05-16-2010 11:12 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]
(05-03-2010 01:27 AM)misnur Yazılan: [ -> ]İyiler hoşlar hatta alçakgönüllü halim selim insanlar ama aralarından aşırı kendini beğenmiş ukala ve kıskanç tiplerin çıktığını da biliyorum.Aslanların kendini beğenmişlik hallerini solda sıfır bırakacak kadar hatta.

Bu tarz başakların haritasını iyi incele..böylelerin genelde aslan burcunda kişisel gezegenleri oluyor...bu onun yansıması..

Baktım evet,birinin venüsü aslandaymış :D
Oldum olası,şöyle çekiciyim ,böyle güzelim diye kurum kurum...

Daha fazla incele sonuca şaşıracaksın.. Mesela patavatsız ve müşkülpesent tarzda aşırı eleştiren güneş başaklarının çoğunun merkürü aslanda.. Yoksa genel anlamda ham hali ile bazı sıkıcı özelliklere sahip nitelikler taşısa da başak, zararsız ve iyidir;)

marskovası

Başak kızı: "Hiç hediye almayanlardanım ben de ömrümce"!
Ben: "Geçen ay Almanya'dan dönemiyordun dönüş biletini sevgilin yolladı, geçen hafta yine sevgilinin ödediği biletle konsere gittin; TR'ye gelmeden önce anneni yoldun 1,5 sene İngiltere'de dil eğitimi aldın..."
Başak kızı: "Doğru özel günde gelmediğinden hediye saymıyorum herhalde" sapitik

aeon

Alıntı:Daha fazla incele sonuca şaşıracaksın.. Mesela patavatsız ve müşkülpesent tarzda aşırı eleştiren güneş başaklarının çoğunun merkürü aslanda.. Yoksa genel anlamda ham hali ile bazı sıkıcı özelliklere sahip nitelikler taşısa da başak, zararsız ve iyidir;)

aslan etkili başakların eleştiriye tahammülleri sıfır :D çok bozuluyorlar , bir de sinirleri
çabuk geriliyor :D
(08-03-2011 07:59 PM)aeon Yazılan: [ -> ]
Alıntı:Daha fazla incele sonuca şaşıracaksın.. Mesela patavatsız ve müşkülpesent tarzda aşırı eleştiren güneş başaklarının çoğunun merkürü aslanda.. Yoksa genel anlamda ham hali ile bazı sıkıcı özelliklere sahip nitelikler taşısa da başak, zararsız ve iyidir;)

aslan etkili başakların eleştiriye tahammülleri sıfır :D çok bozuluyorlar , bir de sinirleri
çabuk geriliyor :D

Venüsüm aslanda, satürn yoğun etkisi sanırım aslan oldu kedicik bende :D
Tanıdığım güneş başak ve yükselen başak kadınları özellikle kendi haklarını korumak konusunda çok cevvaller. Kendini koruma güdüsünün en çok geliştiği burçlardan birisi olduğunu düşünüyorum. Bir ay başak olarak ben de çok sağlamcıyımdır ama güneş başak ve yükselen başaklar kadar "laahlaki" biçimlerde çıkarlarımı koruma durumuna girmem. Bunun biraz Merkürle ilgisi olduğunu düşünüyorum. Astrozenith'te Merkür'ün Oliimpos tanrılığı sıfatını nasıl aldığına dair bir yazı okumuştum. Merkür hile ve pazarlıkla Tanrılık alan tek tanrı. Zaten Merkür hazretleri hırsızların ve tüccarların tanrısı koptum.w
Başak yaşamına dahil olmadığınız sürece zararsız ve iyi olduğuna inandırma konusunda en başarılı burçtur.
(08-04-2011 12:51 PM)salmakis Yazılan: [ -> ]Tanıdığım güneş başak ve yükselen başak kadınları özellikle kendi haklarını korumak konusunda çok cevvaller. Kendini koruma güdüsünün en çok geliştiği burçlardan birisi olduğunu düşünüyorum. Bir ay başak olarak ben de çok sağlamcıyımdır ama güneş başak ve yükselen başaklar kadar "laahlaki" biçimlerde çıkarlarımı koruma durumuna girmem. Bunun biraz Merkürle ilgisi olduğunu düşünüyorum. Astrozenith'te Merkür'ün Oliimpos tanrılığı sıfatını nasıl aldığına dair bir yazı okumuştum. Merkür hile ve pazarlıkla Tanrılık alan tek tanrı. Zaten Merkür hazretleri hırsızların ve tüccarların tanrısı koptum.w
Başak yaşamına dahil olmadığınız sürece zararsız ve iyi olduğuna inandırma konusunda en başarılı burçtur.

Dürüsttür diye biliyordum gülücük Demekki işlerine gelmeyince herşeyi yapabiliyoruz.
sanki rezzan kirazdan dinlenmiştim ''bir başak kızı hem nasıl bu kadar melek, hem nasıl bu kadar şeytan olabiliyor, anlayamıyorum'' demişti..
Icimden bir ses merkürün artik basagi yönetmedigini söylüyor.. chironu cok yakistirdim basaga... ille de chiron = basak..
Ayrica.. hakki olani savunuyordur diye düsünüyorum.. yani sistemin bozulmasina gerek yok.. bir sistemi var basaklarin sistemlerini alt üst ederseniz yasayamazlar.. genelleme bi düsünce elbette... ayrintilara girilebilir özellikle de bu basak ise gülücük
arkadaşlarımın içinde en az dedikodu yapanlar; ya da hiç dedikodu yapmayanlar başak kadınları... aslında her şeyi eleştirmeleriyle ünlenseler de ben arkadan konuştuklarına, kişiler arasına nifak tohumları sokmalarına tanık olmadım diyebilirim...
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler