Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay Düğümleri Burçlarda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
teşekkür ederim caprigülücük
Kuzey ay düğümü yogakaraka gezegenlerinin yönettiği burçlarda yer alıyorlarsa bu durum çok kuvvetleşir.

Örneğin;yükselen oğlak burcunun yogakarakası venüstür. venüs 5. ve 10. evin yönetcisidir.
bu kişinin kuzey düğümü 5. veya 10.evde olduğunda kuvvetli bir enerji oluşur ve kişi bu yöne gittiğinde çok başarılı olur
Yazmayı unutmuşum, bu yogakarada kuzey düğümleri bulunan kişiler yogakaraka gezegenleriyle kavuşum halindeyse bu durum mükemmeldir. Uygun zamanlarda bu kişiler çok yüksek yerlere gelir.
Ahmed bey bunu nasıl bulacağız? Yönlendirebileceğiniz bir site var mıdır astro.com gibi? Bana çok karışık geliyor vedic. Kuzey ay düğümü ile ilgili daha önce söylediklerinize bakmaya çalışmıştım, pek kaynakta yok.
Sizin yogakarakanız jüpiter, yogakarakaları yazacağım ama konu açma yetkisi olmadığı için forum içihden birine yazdırıp attırabilirim
(04-03-2018 12:50 AM)Ahmeedd Yazılan: [ -> ]Sizin yogakarakanız jüpiter, yogakarakaları yazacağım ama konu açma yetkisi olmadığı için forum içihden birine yazdırıp attırabilirim

Yogakaraka, ilk kez duydum. Burcundan dolayı mı jüpiter? Gerçekten çok karışık gülücük neden konu açamıyorsunuz? Sizin bilgilerinize ihtiyacımız var gülücük

Ahmet bey konu açabilsin lütfen.
(04-03-2018 12:53 AM)shinigami Yazılan: [ -> ]
(04-03-2018 12:50 AM)Ahmeedd Yazılan: [ -> ]Sizin yogakarakanız jüpiter, yogakarakaları yazacağım ama konu açma yetkisi olmadığı için forum içihden birine yazdırıp attırabilirim

Yogakaraka, ilk kez duydum. Burcundan dolayı mı jüpiter? Gerçekten çok karışık gülücük neden konu açamıyorsunuz? Sizin bilgilerinize ihtiyacımız var gülücük

Eğer bir gezegen hem köşe hem de üçgen evi yönetiyorsa yogakaraka gezegendir. İyi yerleşmişse iyicil etkiler verir haritaya. Sizin vedik haritanızda yükseleniniz yengeç. Mars hem 5.ev(akrep-üçgen ev) hem de 10.evi(koç-köşe ev) yönetiyor ve dolayısıyla yogakaraka gezegeniniz Mars'tır. Her yükselenin yogakarakası yoktur. Olanlar;

Aslan&Yengeç yükselen-Mars
Kova&Oğlak yükselen-Venüs
Terazi&Boğa yükselen-Satürn

Tabi bunlara vedik haritanıza göre bakacaksınız.
acaba benim haritamda yogakaraka var mı? size zahmet bakar mısınız?
(04-03-2018 11:09 PM)justicee Yazılan: [ -> ]acaba benim haritamda yogakaraka var mı? size zahmet bakar mısınız?

Yükseleniniz vediğe göre koç dolayısıyla hayır. Merak edenler yükselenini 24 derece geri alarak veya internetten vedik haritası çıkararak yükselen burcu bulabilir ve yukarıda belirttiğim kuraldan kontrol edebilirler bu arada.
(04-03-2018 12:53 AM)shinigami Yazılan: [ -> ]

Ya mesajıma baktım da ne jüpiteri neye göre yazdım bilmiyorum,
Ah merkür retrosuu..
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler