Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Jüpiter Burçlarda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
jüpiter koç burcu bana çok uyuyor fakat yükselenim de olmasaydı aynı etkiyi verirmiydi? bence vermezdi..
[Resim: 000.jpg]
[Resim: 000.jpg]
(01-02-2011 02:39 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan: [ -> ]Sevgili trend hangi kitaptan alıntı yaptığını da yazar mısın ?

ASTROLOJİ ANSİKLOPEDİSİNDEN alıntı yaptım...milliyet gazesinin verdiği kitab 1991 yılı......
(jüpiter-terazi) içimde hep bi sanat aşkı var. gidip tiyatro okumamak için kendime engel olmaya çalışıyorum.doğum haritam beni daha gaza getiriyor
(01-02-2011 03:21 PM)Aisha Yazılan: [ -> ](jüpiter-terazi) içimde hep bi sanat aşkı var. gidip tiyatro okumamak için kendime engel olmaya çalışıyorum.doğum haritam beni daha gaza getiriyor

niye kendine engel olmaya çalışıyorsun ?

yüreğinin götürdüğü yere git bence gülücük
(01-02-2011 04:27 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(01-02-2011 03:21 PM)Aisha Yazılan: [ -> ](jüpiter-terazi) içimde hep bi sanat aşkı var. gidip tiyatro okumamak için kendime engel olmaya çalışıyorum.doğum haritam beni daha gaza getiriyor

niye kendine engel olmaya çalışıyorsun ?

yüreğinin götürdüğü yere git bence gülücük

babam avukat,annem de öğretmen olmamı istiyor. oyunculuk kariyeri ile ilgili düşüncelerimi anneme açtım.yetenek sınavında şansını dene dedi. babam balık burcu.sanata daha yatkın gibi. ama tepkisi ne olucak bilmiyorum. söylemeye de korkuyorum açıkçası

Derin

Jüpiter Koç'tayken kişinin keşfetmesi gereken kendisidir. Kişi Jüpiter'e özgü inanç, mutluluk ve bolluk hissini kim olduğunu ve ne istediğini keşfedip, bunlar için harekete geçtiği zaman hisseder. Jüpiter bağımsızlık ve macera dürtüsünü arttırır. Ayrıca öfkeyi, kavgayı, çatışmayı, bencilliği arttırır.

Olumlu ifadeleri: Kişinin kendine inanması, cesaret, yeni ufuklara açılma enerjisi, inançları için mücadele.

Olumsuz ifadeleri: Aşırı güven, dikkatsizlik, duyarsızlık, bencillik, kibir, hoşgörüsüzlük, kendini dayatma.

astrolojidergisi.com

Derin

Alıntı:Satürn Aslan burcuyla vedalaştı ve Başak burcuna Eylül 2007 den itibaren yerleşti.

ay burcum başak bana tiroid teşhisi konulması da 2007 Eylül
Jüpiter İkizlerde: İkna kabiliyeti olan konuşkan tiplerdir. Çeşitli konularda bilgi toplamaktan hoşlanırlar. Pratik değildirler. Düşünceye çok önem verir fikir adamı olmaya çalışırlar. Felsefi konulara yatkındırlar. İleriyi fazla düşünmeden yasarlar. Çabuk arkada edinir dostluklara bayılırlar. Düzensizdirler. Kötü açılarla dedikoducu olurlar.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Referans Adresler