Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Bebek Cinsiyeti
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
arkadaşlar konu çok ilgimi çekti,neler düşünüyorsunuz,bilgilerinizi,düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirimgülücük
kadının yaşı/ocak/şubat/mart/nisan/mayıs/haziran/temmuz/ağustos/eylül/ekim/kasım/aralık
18----------kız--erkek--kız--erkek-erkek-erkek---erkek---erkek--erkek-erkek-erkek-erkek
19----------K-----E----E-----K-----K-----E-------E-------K------E----E-----K-----K---
20----------K-----E----K-----E-----E-----E-------E-------E------E----K-----E-----E--
21----------E-----K----K-----K-----K-----K-------K-------K------K----K-----K-----K---
22----------K-----E----E-----K-----E-----K-------K-------E------K----K-----K-----K--
23----------

ARKADAŞLAR BU ÇİNLİLERLE ALAKALI BİRŞEY...40 yaşına kadar yazıyor..ve :%80 gibi bir oranla doğru çıkıyormuş...eskiden bu çokk kullanılan birşeymiş. ben lise yıllarımdan beri saklıyorumgülücük kız çocuğum olmasını çok istiyorum... nese uzun diye kısa yazdım..aylar hamile kalınan ayları temsil ediyor doğduğu anı değilgülücük yani temelin atıldığı ay oluyogülücükgülücükgülücük
38, 39, 40 ı da yazar mısın lutfen....gülücük)) niye diye sorma sakın....gülücük)) ciddiyim...gülücük))
tabi neden olmasın seve seve üstad...

kadınınyaşı/ocak/şubat/mart/nisan/mayıs/haziran/temmuz/ağustos/eylül/ekim/kasım/aralık
---38-------E-----E----K----K-----E-----K--------K-------E-----K----K----E------K---
---39-------K-----K----E----K-----K-----K--------E-------K-----E----E----K------E---
---40-------E-----E----E----K-----E-----K--------E-------K-----E----K----K------E---
arkadaşlar bu arada biz dün bu konuyu konuşurken 5 kişiyi denedik araştırdık doğru çıktı haberiniz olsun... uranüs haberin olsungülücükgülücük
ozaman bende istiyorum 26 dan 30.a kadar alabilirmiyim acabagülücük
tabi ki yezda,senin içinde o istediğin kısmı yazarım. istediğin kısım itibarıyla en kısa sürede yazacağım
ahh çok teşekkürler gülücük)
kadınınyaşı/ocak/şubat/mart/nisan/mayıs/haziran/temmuz/ağustos/eylül/ekim/kasım/aralık
26---------E------E----E-----E-----E-----K-------E--------K------K---E----K-----K---
27---------K------K----E-----E-----K-----E-------K--------K------E---K----E-----E---
28---------E------E----E-----K-----K-----E-------K--------E------K---K----E-----K----
29---------K------E----K-----K-----E-----K-------K--------E------K---E----K-----K---
30---------E------E----K-----E-----K-----E-------E--------E------E---E----E-----E---

BUYUR YEZDA ABLAgülücük
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler