Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 8. ev...iyi ve kötü yanları-makale-
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
8.evimde 4 gezegen var ay 7.evin sonuna yerleştiği için 8.evde de kabul edilirmiş etti 5 gezegen :D
8.ev yoğunluğu genelde psişik yetenekler ve kendini geliştirmesi durumunda telepatik güzler verebilir,gizli ilimlere yatkınlık verebilir.
Ben Marilyn Monroe'nun efsane çekiciliğinin 8.evindeki Mars'tan ve ikili ilişkilerinde,insana elinden kayıp gidecekmiş hissi veren özgür ve bağımsız tavırlarının(eş ya da sevgililerine sadakatsizliğinin) yine 8.evdeki Uranüs'ten kaynaklandığını düşünüyorum.
8.ev-koç.(placidus'a göre)
mars-boğa da yine 8.evde.
8.evim mars enerjisiyle epey yüklenmiş.koçtan dolayı 8.ev konularında cesaret verir mi?mesela bitişler ve yeni başlangıçlar beni hiç korkutmaz.ölümden korkmama da var mıdır acaba?ölümü aslında hep merak ettim.sırf bunun için kendimi öldürme gibi çılgın fikirler bile geçti kafamdan:D
bikaç kişiden duymama rağmen, cinsel cazibemin olduğunu sanmıyorum:)gerçi kendini başkasına sormak en iyisi derler ama:D
(02-06-2012 10:57 PM)mars_419 Yazılan: [ -> ]8.ev-koç.(placidus'a göre)

bikaç kişiden duymama rağmen, cinsel cazibemin olduğunu sanmıyorum:)gerçi kendini başkasına sormak en iyisi derler ama :D

Fotoğraf görelim lütfen , biliyorsunuz fotoları yorumlama konusunda pek iyiyiz :D
(02-06-2012 11:22 PM)karmen2 Yazılan: [ -> ]allahtan 8.evimde sevimli mi sevimli bir yay burcu var .acaba 8.evdeki yay nasıl bir ölümü temsil eder

Karmen imzandaki doğum haritana tıklayınca kendi astro-listem çıkıyor bir yanlışlık yapmış olabilirsin eklerken kontrol et istersen.

başkası tıklayınca o kişinin kendi astro-listesi çıkacaktır
(02-06-2012 11:29 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]

bikaç kişiden duymama rağmen, cinsel cazibemin olduğunu sanmıyorum:)gerçi kendini başkasına sormak en iyisi derler ama :D

Fotoğraf görelim lütfen , biliyorsunuz fotoları yorumlama konusunda pek iyiyiz :D

amacımız benim cazibemi vs.tartışmak değil lütfen konuyu saptırmayalım yıldırım:)tamam 8.ev konularında o da var fakat amacım oraya dikkat çekmek değildi.ben aslında başka bi noktayı merak ediyorum..
şimdi bu 8.ev biraz marsiyen bende.yorumları öğrenmek istedim sadece.
cerrah olmak istiyorum(çoook fazla hem de),bu marsiyen 8.evin uygun bi etkisi olur değil mi...ölüme diğerlerinden biraz daha cesaretle yaklaşmak..bi cerraha lazım bi özellik,olumlu olur diye düşünüyorum?
(02-06-2012 11:52 PM)karmen2 Yazılan: [ -> ]nasıl olur

neyse şimdi bakın düzelmiş mi diye

düzelmiş tamamdır

8.evin yay => yöneticisi Jüpiter Yengeç burcunda halinden memnun

Öyleyse 8.evin gölgeleri ( korkulan özellikleri ) başkalarına göre seni daha az rahatsız edebilir
etmez demiyorum sonuçta hepimiz ölecez , yinede paranoyak 8.ev kişileriyle yada krizlerden nasiplenen 8.ev kişilerine göre daha olumlu şeyler söyleyebiliriz senin için.
(02-06-2012 11:59 PM)mars_419 Yazılan: [ -> ]
(02-06-2012 11:29 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]

amacımız benim cazibemi vs.tartışmak değil lütfen konuyu saptırmayalım yıldırım gülücük tamam 8.ev konularında o da var fakat amacım oraya dikkat çekmek değildi.ben aslında başka bi noktayı merak ediyorum..
şimdi bu 8.ev biraz marsiyen bende.yorumları öğrenmek istedim sadece.
cerrah olmak istiyorum(çoook fazla hem de),bu marsiyen 8.evin uygun bi etkisi olur değil mi...ölüme diğerlerinden biraz daha cesaretle yaklaşmak..bi cerraha lazım bi özellik,olumlu olur diye düşünüyorum?

gülücük

evet zaten cerrahlarla ilgili konu başlığımızda mars etkilerinin de ön plana çıktığını hatırlıyorum ki teknik olarakta Mars 8.evde güçlü çalışır öyle biliyoruz.

Başak - Akrep - Chiron - Plüto dörtlüsünden birinin daha aktif olması durumunda bence uygundur. Bu dörtlünün sağlık arenasında oldukça söz sahibi olduğunu gözlemledim.
iyi akşamlar benim8. evimde venüs ve mars var. venüsüm balık, marsım kovada..

açılarım aşağıdaki gibi.. sizce en belirgin etkileri nelerdir? özellikle ilişkiler açısından..çok teşekkürler..

[font=tahoma][/font]
Mars60 DereceGunes1.64Mars72 DereceMerkur5.57Mars45 DereceUranus1.71Mars90 DerecePluto5.78Mars72 DereceVertex2.44Mars150 DereceYukselen Burc4.53Mars45 DereceTepe Noktasi ( Mc )3.54Venus45 DereceGunes1.03Venus120 DereceAy0.16Venus60 DereceMerkur5.25Venus120 DereceJupiter1.21Venus45 DereceSaturn4.69Venus60 DereceUranus4.39Venus45 DereceNeptun5.63Venus120 DereceSiron5.92
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Referans Adresler