Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astrolojiye Yatkınlığımız Haritalarımızdan Anlaşılabilir Mi?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
(03-11-2011 08:16 PM)Yonca Yazılan: [ -> ]Başak burcu veya dğerleri çin bir kaynak gösteremem, ancak ben başak burcunun analizci yaklaşımını ve ayrıntıcı tutumunu nerdeyse her alanda başarılı olma konusunda etkiye sahip olduğunu düşünüyorum.

sitede başak burçları yoğunluktamı benim sadece bunlarmı dikkatimi çekiyo istetistik yapıldımı jupiteryenler var oğlak kova yükselenliler.bi istatistik yapılsa ne iyi olur.

Venüs

Elbette, çünkü haritada ki planet ve ev yerleşimler bu yerleşimleri destekleyerek çalışmalıdır Sniper, tek başına sabit yıldız tabii ki çokta açıklayıcı olmayacaktır. gülücük
9. Ev balık burcunda benim normalde başağım ama astroloji ilk karşılaştığımdan beri ilgim olmuştur. Balık burcu gezegenleri Jüpiter akrepte ve neptun yay da. Neptun transiti balık burcuna 9. Evimde karşılamaya hazırlanırken ben seneye aof felsefe bölümüne başvurma konusunda karar verdim gibi ayrıca su aralar kabala görüşlerine ve her zamanki merak ettigim antik uygarlıklar konusunda kendimi yetiştirme gereği duymaya başladım diyebilirim.

Venüs

Bende bundan bir 6 sene öncesine kadar sadece burçlar ve az biraz gezegen bilgisinden öteye gitmeyen astroloji ilgisine sahiptim, transitler ve progres haritalarda da etkiler olunca tetiklenme oluyor, ancak söylediğin kişinin çok daha güçlü farklı eğilimleri olabilir, sonuçta biz araştırmaya çalışıyoruz Sniper. gülücük

Venüs

gülücük İnatlaşmaya çalıştığını düşünmemiştim canım, böyle algılamanı istemem ve evet ben sabit yıldızların etkili olduğunu düşünüyorum, ancak tabii haritalarda çeşitli güçler etkin olduğundan araştırmadanda şöyle ya da böyle diyemem, bakalım araştırmalar bizi hangi sonuca götürecek.

Félicé

(03-11-2011 07:20 PM)Yonca Yazılan: [ -> ]Ayrıca sabit yıldızların haritada ki etkilerinin de önemli olduğuna inanıyorum, 23 derece yengeçte pollux, 17 derece terazide seginus, 24 derece terazide akturus, 2 derece yay yed prior, 11 derece yay rastaban, 11 derece kova altair, 23 derece kova sadalsuud, 7 derece boğa schedir, 7 derece balık sadalachbia, 15 derece aslan duphe, deneb adige 5 derece balık, acubens 14 derece aslan, acrux 12 derece akrep, 2 derece kovada altair.

Çok merak ettim bu sabit yıldızların direk astroloji ile mi bağlantısı var;) Bir de kaynağını merak ettimutangaç
ya arkadaşlar yapmayın allah aşkına, sitedeki en aktif üyelerin çoğunluğu başak..

demekki astrolojiye bi yatkınlık var; yoksa meraktan mı gülücük))

Venüs

Daha önceden de belirttiğim gibi sabit yıldızlarla ilgili çalışmalar yapıyorum, yani sabit yıldızların anlamları ile ilgil kaynak diyorsan Felice forumda eklenmiş olan sabit yıldızların anlamlarına bakabilirsin, ben sadece haritalar üzerinde ki yaptığım çalışmalardan edindiğim düşüncelerimi paylaşıyorum, direk bu kaynak bunu diyor diyemem Felice. verygood
başak çoğunlukta bide jupiteryenler ve yükselen kova oğlaklar çıkıyo hep karşıma.
Astrolog İrem Su haritama baktığında aynı yıldırımın dediğini söylemişti Merkür-Neptün bağlantısı ve Uranüs etkisi ayrıca Güneşinin derecesi seni astrolojiye yatkın kılıyor demişti
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler