Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sabit Yıldızlar ve Gezegenlerle Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merkür Castor’la birleşimi:

Yazarlarla yakından ilişkili olan Castor, acı ve travma olmaksızın kolayca ortaya çıkan başarı ya da yaratıcılıktır. Olaylara daha neşeli bakabilmeyi ve hafife alabilmeyi sağlar. Sadece yazma değil, anlatma kabiliyeti ile de ilişkilidir. Merkür de iletişim becerilerini anlattığından kişi, yazma, anlatma, habercilik, beste yapma gibi alanlarda yeteneklerini ortaya koyabilir.Bilgiler: Öner Döşer
Venüs Betelgeuse ile birleşimi: Betelgeuse, en muhteşem yıldızlardan biridir. Bu devasa kırmızı yıldız, bir zamanlar Mısırlılar tarafından tanrı Osiris olarak bilinen Orion’un sağ omzunda bulunur. Bu yıldız, muhtemelen gökyüzündeki en kutsal ve en çok şans getiren yıldızlardan biridir; çünkü haritada sorunsuz başarı vaat eder. Venüs, artistik ve sanatsal becerileri anlattığından, kişi; sanatsal konularda doğal olarak yetenekli ve başarıya kolaylıkla ulaşabilir.
Venüs Polaris ile birleşimi:

Bu yıldız bir öncüyü, lideri simgeler. Yaptığı işlerde daima diğerlerine yol göstermekle bağdaştırılır. Venüs, artistik ve sanatsal becerileri anlattığından,haritasında bu birleşim olan kişi; sanatsal konularda diğer kişilere yol gösterebilir, örnek olabilir.
Mars Diadem ile birleşimi:

Bu yıldız, bir kadının sessiz, nazik ve büyük ölçüde zararı bir tek kendisine olan fedakarlığını anlatır. Harita sahibinin hayatının amacı kendisini başkaları için ya da toplumun iyiliği için feda etmektir. Muhteşem bir kişisel çekiciliğin yanı sıra, güler yüz ve kibarlık bahşettiği; fakat tembel ve müsrif bir hayata yol açtığı söylenir. Sahne sanatlarından hoşlanma ya da bu konuda yetenekli olmak da söz konusudur.
Referans Adresler