Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Juno ve Kadersel Eş
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

tiyatral_gitarist

Aslında belki böyle birşey istemeyecektim ama ölümlü dünya...
İçimde kalacağına... gülücük
Son zamanlar arada bir içim bir acaip olabiliyor. Değişik...
Hem Sevgili Serena danda bu olayı hakkıyla yorumlayabilecek kim var şu dünya üzerinde gözkýrpma

Acaba dünyanın öbür ucuna gittiğimde böyle birinin \"var\"lığına şahit olabilecekmiyim sevgili Serena... Yoksa evrenin öbür ucunamı gitmek gerek...
Acaba vuslat hasıl olacak mı gülücük
Yanlız göçüp gitmeyede razıyım ama...
Hem acaba nasıl biridir , sen nasıl yorumlarsın acaba... gülücük

Neyse ben kafa karıştırıp yönlendirmeyeyim.
Şöyle biraz kapsamlı bişey istesem çok mu ayıp etmiş olurum acaba , biliyorum meşgulsun ama... gülücük

Not: Tr. Pluton , tr. jüpiter vs bazı tr. gezegenlerin konumlarınıda dikkate alırsan çok mutlu olurum...
sevgili tiyatral-gitarist ;

9. evde ve başak burcunda yerleşen juno ;
dürüst, temiz, iyi ahlaklı, çalışkan, felsefi yönü kuvvetli olan bir kadersel eşi anlatabilir. merkürle kavuşumu, seni dini ve düşünsel arenada genişleten, bu düzlemde sana bir şeyler öğreten, iletişim yönünüzün kuvvetli oldugu birine işaret eder.
ay-neptün-ve jüpiterle olan bağlantısı bu düşünsel yönü kuvvetli kişiye artı olarak sezgisel ve manevi bir anlayış, dini öğeler, kadınsı sezgisellik, sanat yönü, yüce gönüllü ve ruhani kişilik gibi artı öğelerde katabilir.
entellektüel ve dini/felsefi arenada seni açan ve genişleten biri diyebiliriz kısaca..verygood
herkesin ruh eşini bulması temennimiz. bak, juno banada sanatçı ruhlu ve terazi özellikli kişileri öngörüyor ama ben marstan şaşmıyorum koptum.w
(07-12-2010 10:03 AM)Messa Yazılan: [ -> ]Benim juno yay burcunda 6. evde uranüsle neptünle kavuşum pluto ile de sextil yapmış. Yorumu nasıl olur.

juno yay burcunda, yay/jüpiter karakterli bir kadersel eşe işaret edebilir.
yayın kapsamında olan unsurlar ;
değişik kültürlerden gelen, neptün ve yay etkisiyle belki uzak mesafede-özlem duyulan, hukuk,din felsefe, yüksek öğrenimlerle ilgili, seni genişleten, farklı kültürlerin kapılarını açan bir eş olabileceği gibi;

neptün etkisiyle yardım, fedakarlık eksenli konularla uğraşan, dindar ya da felsefi bir yönü olan bir eşi öngörebilir. neptün bu kişiye balık burcuna has özellikler katar. gölge yönleriyle kurtarılmaya muhtaç, bağımlı, probemli biri de olabilir. ve ya ilişki şekli özlemlerle dolu, uzak, ulaşılamayan, ele geçirilemeyen, hayali bir yönde de seyredebilir.

uranüs etkisi yine farklı kültürleri, değişik-egzantrik bir eşi anlatabilir. bilimsel bir yönü olan, zekaca üstün bir kişi de uranüs kapsamının içindedir.

juno 6. evde oldugu için; bu kişi senin kendi iş ortamından, beraber çalıştığın ve ya, yardım-hizmet sektöründe bir kişi olabilirverygood

Venüs

(08-13-2010 06:59 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]merhabalar. benim juno terazide ve 9. evde.. 9. ev itibarıyla, kadersel eşim uzaklarda mı ?
Daha doğrusu kadersel eşin yabancı biri veya doğduğun yerden uzakta biri olabilir..gülücük Zaten terazide stelyumun var, bu durumda gayet alışkın olduğun bir süreç yaşıyor olabilirsin ve henüz bulamamışsan eğer, kadersel eşinle tanışma zamanının da gelmiş olması muhtemeldir, whole signe göre terazi burcun 10. eve düşüyor, bu sıralar gergin bazı durumlar yaşasanda, stelyumun ciddi anlamda etki altında olduğundan kariyerinde çok güzel ve sürekli bir gelişme söz konusu olabilir, belki de bu kariyer olayının getirisi olarak ta kadersel eşinle aynı platformda olabilirsiniz..gözkýrpma Senin adına hiç te verimsiz bir dönem diyemeyiz..verygood
Angel arkadasin ilk sayfada yazdigi juno ve kadersel es konusundan aynen alinti yapiyorum

"Juno horoskopumuzda, kaderimizde eğer varsa ileride yaşamımızı sürdüreceğimiz eşimizin/veya eşlerimizin / karakteristik özelliklerini de açıklayabilir. Örneğin eşinizin ana karakteristik özellikleri, evlilik sırasında size davranışları veya evliliğin nasıl bir süreç içinde devam edeceği Juno’ nun diğer gezegenler ile bağlantıları araştırılarak bulunabilir . "

Ve ayrica junonun 12. evde olmasinin genel bir aciklamasi yazilmis juno evlerde konusuna.. alinti sekilde asagiya yaziyorum..

"Juno 12. evde

Juno 12. evde düşmanınız olabilecek bir partnere işaret eder (evlilik yada iş) Büyük olasılıkla, yanlış kişilerin etkisinde kaldığınız için suçlayabileceğiniz tek kişi yine sizsinizdir. Bu durum özellikle Juno ya da 7. evin yöneticisi sert açılar aldığında daha fazla dikkat çeker. Partneriniz iyi bir insan olsa bile kendini bir çok durumda kıstırılmış hissedecek ve sürekli olarak sizden yardım talep edecektir. "

bu genel bilgilere dayanaraktan böyle bir soru iletme gereksinimi duymustum... yorumun icin tsk ederim sniper..
daha o kadr iyi sonuclar cikaramadigim icin genel bir genelleme yapma icerisinde degilim.. okuyarak ve sorarak bir seyler ögrenme cabasi bendeki demek istiyorum...
(10-04-2010 09:28 PM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]Benim junom aslanda ve 12. evdeydi.. Bu da farkli boyutlarda tanisacagim biri mi... ya da bu kadersel esi bulmam zor durumda heralde.. ama gerek de yok evliyim gülücük esimle sanal da tanistik...

Peki eşinizin burcu,yükseleni ya da ay burcu aslan mı?Aslan özellikleri gösteriyor mu?Güneşiniz juno ile kavuşum yapmış ve güneş yine uranüsle üçgen açı oluşturuyor.siz Sanal diyince dikkat ettim acaba bu açı etkilemiş olabilir mi?Juno'yu anlamaya çalışıyorum sadece cevap verirseniz sevinirim.
Merhaba, juno dikkatimi çekti yazmak istedim.Junom oğlak burcunda güneş ve merkürüm ile kavuşumda.Eşim akrep burcu,yükseleni koç.Ancak tüm kişisel gezegenleri satürn ile açı yapıyor.Daha çok oğlak bucu gibi davranıyor.Ciddiyet,olgunluk,işkolik oluşu v.s... Eşimini junosu Boğa burcunda satürn ile birleşmiş.Onun junosu benim ayımla birleşimde. Bu arada bizde sanal ortamda bir arkadaşlık sitesinde tanıştık
(10-05-2010 08:30 PM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]Aslinda sanalda tanisildi ama uzun bir konusma olmadi Messa, direk ailesiyle geldi, bir görücü usulü yani... hikaye uzun kader iste.. tanisma olayina fazla giremedik... gercek anlamiyla bir tanisma olamadi... Tamam kismen insanin kaderi elbette kendi elinde, yalniz o an geri dönemeyebiliyorsun bazen, gercekten...

Yani basiretin bağlanıyor bir nevi. Kader denilen şey gerçekten var. İnsan herşeyi kontrol edemiyor ya da kendi hayatında istediği şey olamayabiliyor.
(10-05-2010 08:11 PM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]Hayir uzaktan yakindan bir Aslanlik yok... sayet ondan önce cok sevdigim hatta asik oldugum insanin ayi Aslandi ve günes ile yükseleni Kovaydi...
Ama suan evli oldugum kisi kadersel esim olamaz.. bilemiyorum yine Állah bilir.. Yalniz bir bosluguma gelerek bu evlilikde de fedakarlik söz konusu oldu.. Istemedigim halde... saniram bu da benim kaderim... Bakalim belki 2 evlilik vardir kaderimde bilemiyorum... :( Hayat insanin istedigi gibi yürümüyor bazen, oysa en cok korktugum seydi...

yanlış olursa düzeltin lütfen yeniyim henüz.Juno kaşrı tarafın kişiselleriyle kavuşum yaptığında etkili oluyor bence.Ayrıca yukarıda söyliidğim gibi aşık olduğunuz kişinin yükselen ve güneşi kova sizinde zaten güneşiniz uranüsle açı halinde.e zaten bayanın haritasındaki güneş ve marsın açıları etkilendiği erkeği belirtiyor.Kova etkisinde ki birine aşık olmanız normal olmuş aslına bakarsanız.Juno'nuz da yüksek ihitmal karşı tarafın yükselenine düşmüş.
[quote='virgotaurus' pid='108431' dateline='1286369057']
Çiftlerin junoları birbirlerinin satürnleriyle(karşılıklı olarak) kavuşum yapmışsa anlamı ne olabilir?? Bitmeyen aşk yaratır mı??
[/qu

Juno yukarıda dediğim gibi daha çok karşı tarafın kişiselleriyle kavuşursa etkilidir bence ve satürn Yıldırım'ın söylediği gibi tutkal görevi görür ve daha gerçekçidir ve satürn'ün bu noktada "bitmeyen aşk" tanımına pek de uymayacağını düşünüyorum.O dediğin neptünle alakalaı birşeyler olabilir ya da gezegenlerin transiti altında olabilirsin BENCE.umarım doğru yorumlamışımdır. gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler