Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56
(11-03-2016 10:31 AM)Laremme Yazılan: [ -> ]
(11-02-2016 05:44 PM)Laremme Yazılan: [ -> ]Merhaba,

2017 haritam konusunda yardımcı olabilir misiniz ? 10.evimde venüs,mars ve uranüs var bu iyi gibi ama açılar hakkında henüz yeterince bilgim olmadığı için yardımcı olabilir misiniz haritayı yorumlamakta?

http://i.hizliresim.com/NkvLQN.png

yardım edebilecek hiç kimse yok mu?

Solar retrun haritanı çıkart Bu konunun 1. sayfasından itibaren tüm açıklamalar yapılmış Kendi haritana göre oku
(11-03-2016 10:43 AM)Libra Yazılan: [ -> ]
(11-03-2016 10:31 AM)Laremme Yazılan: [ -> ]
(11-02-2016 05:44 PM)Laremme Yazılan: [ -> ]Merhaba,

2017 haritam konusunda yardımcı olabilir misiniz ? 10.evimde venüs,mars ve uranüs var bu iyi gibi ama açılar hakkında henüz yeterince bilgim olmadığı için yardımcı olabilir misiniz haritayı yorumlamakta?

http://i.hizliresim.com/NkvLQN.png

yardım edebilecek hiç kimse yok mu?

Solar retrun haritanı çıkart Bu konunun 1. sayfasından itibaren tüm açıklamalar yapılmış Kendi haritana göre oku

teşekkür ederim aydınlatıcı bilgileriniz için. Bunu yaptım zaten. Tam açıklamalarla karşılaşmadığım için sormuştum.
(11-03-2016 10:45 AM)Laremme Yazılan: [ -> ]Solar retrun haritanı çıkart Bu konunun 1. sayfasından itibaren tüm açıklamalar yapılmış Kendi haritana göre oku

teşekkür ederim aydınlatıcı bilgileriniz için. Bunu yaptım zaten. Tam açıklamalarla karşılaşmadığım için sormuştum.
[/quote]

2-3 arkadaşım ve kendim için baktım Yazılanlar tutarlıydı Yeterli gelmişti bana Mükemmel değil ama fikir veriyor Bu sene ekimde işe başlayacağım görünüyordu başladım Arkadaşım için 6 ay kötü sonraki 6 ay iyi duruyordu Kötü başlangıç yaptı Sabret diyorum Lunar retrun konusunu okusana Yorumlardan biraz fikir sahibi oluyorsun Ay ay öngörün olur
Kardeşimin bu yılki solar return haritası ilginç geldi, bütün yollar 8. eve ve pluto ya çıkıyor gibi. Yorum yapan olur mu? Alta haritayı ekledim.

http://hizliresim.com/zamoZY
Arzu ederseniz haritanı yolla nasıl bir aşıksın söyleyelim gibi solar haritanı yolla 1 senelik gündemin nedir söyleyelim gibi bir şey yapabiliriz. Gerçi solarda doğumgününe girdiğimiz yer önemli ama olsun o kadar gülücük Mesele benim solar asc 2-3 senede bir natal asc ile aynı oluyor onu farkettim. 2015 senesinde çok güzel açılar vardı ama asc lordu 12. evdeydi ve 12. ev stelyumu vardı. 12. ev temaları ile dolu bir sene oldu. Bu sene 5. evimde mars-satürn kavuşumu vardı tadından yiyemedim vs. vs. Allah ömür verirse seneye yükselende bir jüpiter (kilo) ve venüs retro koçu ve tüm koç stelyumunu 6. evde karşılayacağım,tırsıyorum gülücük
Divitsizhokka ben de solar return den pek anladığımı söyleyemem. Ama şurda imece usulü hem alıştırma yapıp hem beraber öğreniyoruz işte. Forum da boynu bükük kalmıyor. Bence herkesin ilgisini çeker bu konu. Katkıda bulunmak isteyen devam ettirsin.

Yukarıdaki haritayı yoracağım, salladığım yerde düzeltin:

Şimdi bu forumdaki başlığa göre asc, asc lordu,mc,kümeleşme olan ev ve burç ve bunların natalde nereye düştüğü önemli. Bence ay ve güneş de önemli. Biri benliğimiz diğeri duygularımız. Yukarıdaki haritada asc oğlak yükselen lordu satürn ve 12. evde ve mars ile kavuşum. 12 ev lordu Jüpiter başakta ve retro. Jüpiter başakta pek olumlu değil. Ayrıca kad ile kavuşum. Satürn/mars- jüp ve neptün arasında t-kare var. Neptün de gad ile kavuşum. Psikolojik olarak ağır bir sene geçirmiş olmalı. Panik atak,kaygı bozukluğu falan yaşadı mı acaba? Gad kavuşum neptün geçmişten getirdiği bağmlılık,kötü alışkanlıklar bırakılmak zorunda. Belki de eskiden rahatsızlığı vardı en azından vesveseleri, zihinsel karmaşaları. Artık onları bırakmak zorunda ve belki de yine sıkıntı yaşayarak bırakacak. Yani yaşanan zihinsel eziyetler artık ona yeter dedirtip insiyatif aldıracak. Bütün gün evde boş boş yatıyor mu acaba, içinden hiç bir şey gelmiyordur. Ay-uranüs de kavuşum üstelik plütona kare. Lordu mars da 12. evde satürnle. Ev hayatından da sıkıntı geliyor. Hasta edenler aile ve kardeşler mi? Duygusal durumunda aniden (Uranüs) ve mecburi (Plüton) bir dönüşüme gitmek zorunda kalabilir. Yer değiştirmek istese sanırım kolay olmayacak. En güzeli 5. ev konularına yönelmek olabilir.

Gayet yüzeysel biçimde bu kadar yorumladım. Ev yöneticileri açıları falan derken neler çıkar. Eklemek veya düzeltmek isteyen yardım etsin.
(12-02-2016 05:38 PM)divitsizhokka Yazılan: [ -> ]
(12-02-2016 04:19 PM)virgotaurus Yazılan: [ -> ]Kardeşimin bu yılki solar return haritası ilginç geldi, bütün yollar 8. eve ve pluto ya çıkıyor gibi. Yorum yapan olur mu? Alta haritayı ekledim.

http://hizliresim.com/zamoZY

solar yorumlamayı bilmiyorum. Hangi ev sistemi ile baktın?
ASC başak fakat terazi 1. Evinde ve Jüpiter çok hoş bence
Ayrıca 7. Evinde Venüs var.
Kardeşin bekarsa ve yaşı da musaitse evlilik olabilir bu sene bu belirtiler var.
Güneş Uranüs kavusumu 8.evde koç burcunda ben bunu olumlu olarak görüyorum. Her ne kadar jüpiterden karşıt acı alsa bile, karsit acı her zaman kötü olacak diye bir şart yok.
Evlenirse bu sayede çarpıcı bir mirasa konabilir mi? Acaba acaba?
Olumlu düşünmeyi uygun görüyorum ben.
Pluto 4. Evinde oğlak : acaba sağlam temeller üzerine kurulan bir yuvası mi olacak ?
Pluto yuva evinde, yuvada köklü değişim = baba evinden ~ el evine geçiş? ?

Venus'le karesi var pluto nun , değişim aşk üzerine biraz zorlayıcı olabilir mi? Yani baba evinden ayrılmak belki biraz zorlar mi?

Yine Saturn yay ve 4.evde bence 8.evden çok kalıcı değişimler 4. Evinde olabilir ...derinden gelen degisiklik ve imtihanlar ...¿

Mc ikizler = Merkür de Boga burcunda

Şimdi şunu diyeyim ikinci defa soları yorumlamamazi istedin. ben de görmezlikten gelmek istemedim fakat evlilik ilişki konuları ile ilgilendigim için bunları biliyorum. Dikkatimi de çekti göstergeler üzerine bunları yazdım.

Ne zaman doğum. Günü kardeşinin? Sayet böyle gelişmeler olursa bizi de bilgilendirirsen, memnun olurum.

yazdıklarımın hiç biri doğru da olmayabilir, elimden gelen bu..

umarım faydali olmusumdur.

Yıldızlar bizi yönetemezler, bizler ipleri elimizde tutup olumlu düşündüğümüz müddetçe.

Teşekkür ederim. Kardeşim nisan doğumlu ve hayatında nişan arifesinde olduğu biri var. Ben de gelecek yılki solarına bakmak istedim. 7. Evdeki venüs bana da evlilik açısından olumlu göründü ancak hem yükselen yöneticisinin hem de güneş ve uranus ün 8. evde olması olumsuz bişeylerde mi var acaba dedirtti. Yine 4.evdeki pluto olumsuz olabilir mi diye düşündüm. Kardeşimin başından mutsuz bi evlilik geçti ve ben onun artık mutlu olmasını istiyorum. Şu anki ilişkisi çok güzel gidiyor ama yine de 8. Ev ve pluto beni düşündürdü. Kız arkadaşı akrep belki bu yüzden de 8. Ev güçlü bilemedim. Keşke daha doğru yorumlar yapabilsem ve olumsuz şeyler düşünmesem ve olumsuz şeyler olmasa...
(01-03-2017 02:53 AM)vilma Yazılan: [ -> ]Sevgili gökyüzü

natal harita : http://hizliresim.com/X9Mgo0

2016 solar harita: http://hizliresim.com/OVvlZz

Önce bir natal haritana göz attım ona değineyim gülücük büyük ihtimal fazlasıyla duygusal birisin hatta sinirlisin de, saman alevi misali birden sinirlenip birden yatışabilirsin. Takıntılı biri olduğunu düşünüyorum, özellikle haketmediğini düşündüğün şeyler yaşayınca asla unutmazsın bir sene sonra bile düşünüp sinirden ağlayabilirsin karamsar

Vedikten biraz inceledim seni umarım doğum saatin dakikası dakikasına doğrudur. Malavya yogan var, venüs kendi burcunda ve 7.evde. Çok güzel bir yoga mutlu bir evlilik hayatına işaret tabii değerlendirebilirsen, orası sende verygood navamsanda da yani evlilik ve eş haritanda venüs 4.evde bu da güzel ama sevmediği burç olan soğuk mu soğuk oğlakta. Güzel biri olduğunu düşünüyorum ama ya farkında değilsin ya da kendini beğenmiyorsun ve saklıyorsun. Bu yüzden çok soğuk bir görüntün olabilir insanlarda bıraktığın ilk izleniminde bu olabilir. Atmakarakan - yani ruhunun ne istediği- saturn; disiplinli, kuralları olan, aynı zamanda hayatta zorluklarla karşılaşıp bunlarla başeden birisin. purvashada nakşatraya yerleşmiş atmarakarakan, yani doğru bildiğini konuşmayı seven biri... ayrıca gezmeyi de seversin diye tahmin ediyorum hayvanlara da düşkün olabilirsin.

Vedikte ki solar haritan için yani tajaka çok dikkatimi çeken şey, 2016 senin dönüşüm yılın olması. Hayatının tamamen değiştiğini düşünüyorum. Çok sıkıntılı zamanlarından çekip kurtarmış bu sene seni. Evliliğinle hayatın tamamen değişime ve dönüşüme geçmiş. Eşine gelirsek, yakışıklı biridir diye tahmin ediyorum, hatta atletik görünümlü biri de olabilir. Marsyen biri olabilir, ateş burcu mu eşin? ayrıca iş hayatında mı tanıştın? evlilik zamanını tahmin edersem temmuz ağustos eylül olabilir diyorum emin olmayarak :D

basitçe yorumlamaya çalıştım vedikte daha yeni yeni ilerlemeye çalışıyorum yorumlarım bu şekilde ask
Vilma çooook teşekkür ederim değerli yorumların için çoook mutlu oldum görünce ? yorumların nokta atışı olmuş. Çok duygusalim normalde sessiz sakın kendi halinde biriyim ama damarıma basilinca çok fevri oluyorum sessiz atın ciftesi yegin olurmuş benimki de öyle ama sonradan pişmanlığını çok yaşarım
Takintiliyimdir ama her şeye değil beni duygusal olarak yaralayan sözleri unutamıyorum ama ne gariptir ki o dünya düzeni değişiyor ve o insanlar benden özür diliyor ya da başka türlü benim lehimde sonuçlar oluyor. Evliliğim daha yeni olduğu için mutluyum mutsuz muyum bilemiyorum haftanın yarisi kavgalı yarisi mutluyuz nereye gidecek bilemiyorum. Ergenlikte çok çirkindim anneme fiziksel olarak benzemem annem çok ama çok güzel bir kadınmış ve ben babama benzediğim için annem beni dalgayla karışık ezerdi ben çocukken anne sevgisini hiç göremedim babam desteksicimdi. Insanlar benim duru bi güzelliğim farklı bi cekiciligim olduğunu söylüyor ama ben kendimi güzel bulmuyorum. Eşim orta sekerdir balık burcu güneş Venüs ay balık burcunda fazlasıyla duygusal bi erkekte olması gerekn mantık onda yok fazla anneci teyzeci ablaci. Temmuzda nikahim ağustosta düğünüm oldu. 3 senede atama bekledim 2015 te atandim. Eşimle arkadaş aracılığıyla tanıştım.Tekrardan değerli yorumların için teşekkür ederim vilma ??
Metnin sonunda gülücük bırakmıştım ama soru işareti olarak gozukmus soru işaretleri gülücük olacaktı bu arada kendimi kolay kolay ifade edemiyorum (gülücük)
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56
Referans Adresler