Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: harita analizi isteğim var (nafiz)
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
4 HAZİRAN 1981

AKSAM SAAT 20:42

VİYANA

arkadaşlar lütfen benim için bu haritayı yorumlarmısınız.. tam ve mükemmel bir analiz olmasıda şart değil. haritaya her bakan 3-5 yorum eklese bilgi hazinesinden neler neler çıkar gülücük

ilgilenenlere şimdiden tşk ediyorum..
yükseleni yay:iyimser,neşeli,hayatı fazla ciddiye almayan biri olabilir.eğlenceli,hevesli dışa dönük biridir muhtemelen üstelik bir de ikizler olunca bu olumlu özellikleri daha baskın olabilir.
1. evde neptün var duyarlı hassas biri de olabilir.ayrıca birinci evdeki neptün bağımlılıklara sigara alkol alışkanlığına da işaret eder illa ki bağımlıdır diye bir şey yok sigara bile içmeyen biri de olabilir ama yatkınlığı vardır.güneş pluto üçgeni karizmatik kendinden emin kararlı bir kişilik,güçlü,sağlam bir karakter ve güçlü dostlar verebilir ayrıca güneşin 7. evde olması adalet duygusu güçlü biri omasını da sağlayabilir.ay yengeçte 7. evde,çok duygusal biri olabilir ama sonuçta yengeçte yani duygularını saklayabilir.ayrıca kolay empati kurar ,iyi bir konuşmacıdır,insanları kolay anlar bu yüzden çok sevilen aranılan bir arkadaş da olabilir.mars 6. evde boğada kolay kolay sinirlenmeyen ama sinirlendiğinde sakinleştirilmesi güç,çok inatçı biri olabilir ayrıca kaza tehlikesi vardır.benden bu kadar nafiz abi yarım bilgimizle elimizden bu kadarı geldi....
NaFixX Yazılan:4 HAZİRAN 1981

AKSAM SAAT 20:42

VİYANA

arkadaşlar lütfen benim için bu haritayı yorumlarmısınız.. tam ve mükemmel bir analiz olmasıda şart değil. haritaya her bakan 3-5 yorum eklese bilgi hazinesinden neler neler çıkar gülücük

ilgilenenlere şimdiden tşk ediyorum..

kuzen selam. avatarını bi yerden hatırlıyorum ama neyse gülücük
kusura bakma analiz isteğini hemen yanıtlayamayacağım ama müsait bi zamanda bende bişiler karalarım ok.
görüşmek üzere
Bende 1 hafta sınırlı nete girebildiğim için eve dmndükten sonra biliyorsun acemiyim ama eliden geldiği kadar güzel bir analiz yapmaya çalışacağım.
vay kankam benim gülücük

nasıl girdin internete sen. iznemi çıktın dışarıya.. neyse seni görmek güzel.. elinden geldiği kadar uğra.. gülücük

avatar julia stiles biliyosun zaten bi filmi 30 kere seyredersen böyle olur gülücük)
neyse, tugnaf olan üye hanım onuda üye yaptım başa bela almayalım girer görür filan gülücük)

memati yorum için teşekkürler dostum. beyhan yıldırım müsait olunca sizdende beklerim.. hepinize muck.. .)
Referans Adresler