Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum haritamla ilgili..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Uranüs Çooooooooooooooook! teşekkür ediyorum,O kadar uğraşıp böyle bir yorumu yolladığın için.Sürpriz oldu inan.. gülücük
Uranüsün analizinin üzerine ben analiz yaparsam biraz kötü olabilirgülücük) Bende haritanda gezegenlerde bulunan açılar hakkında bilgi vermeye çalışırım Özgecim olur mugülücük açıların anlamlarıyla ilgili yanigülücük

shadow

beyhan,sen olgun olarak gözüken kişilerden daha olgun biriymişsin.seni gerçekten tebrik ediyorum.
Tamam Beyhan anlıyorum seni, anlaştık sadece açılar üzerine yorumunu bekleyeceğim.. gülücük teşekkürler ilginize..
Ay 7. evde yay burcunda asil ruhlu brisin Özge,Sevilmek, takdir edilmek, kendine hayranlık duyulmasını isteyebilirsin. Ay hem 7. evde hemde yay burcunda uyum sağlamayı gösteriyor ve yaşayacağın ilişkilerde her şeyden önce kendi duygularını yaşayan biri olmalısın, Ortaklık konularında yoğun bir uyum isteği duyarsın. Ay 7. evde reddedilmekten hoşlanmayabilirsin.

Şimdi açılarına baktığım zaman sert açılarda mevcut onlara bakalım şimdi, tüm ay açılarını söylemeye çalışacağım.

Özgecim Güneş_ Ay opozisyonu duygusal problemlerin varlığını gösteriyor, çoğu zaman duyguların ve davranışların arasında kalabilir kendi içinde çatışmalar yaşaman sözkonusu olabilir. Ay Yayda ve 7. evde olduğu için özellikle ikili ilişkilerinde kendi içinde karamsarlıklar yaşayabilirsin. Sonra Ay_Jüpiter kareside duygularında iniş çıkışlar yaşayabileceğini söylüyor bu açıda en belirgin olan bence verdiğin kararlar sonrasında pişmanlık duyabileceğin sözkonusu olabilir. Ay_Neptün kavuşmuş senin haritanda ve buda güçlü bir hayal gücün olduğunu yaratıcılık konusunda iyi yeteneklere sahip olduğunu gösterir. Hem Ay Yayda olduğundan hemde bu açıdan kaynaklanan yardımseverliğin ön plana çıkıyor. Ay_Neptün kavuşumu aşk yaşamında çok romantik biri olman ve bundan dolayı aşkta istediğini alman biraz zor olabilir. Ay_ASC Opozisyonu ise; ve Ay 7. evde olduğu için yaşamında mutlaka duygusal olarak istediklerini yaşamak istediğin bir eş arayışın olmalı. Bir yorum varki erken yaşta evlilik sözkonusu olabilir,bu konuda senin ne düşündüğünü merak ettim Cancimini.

Ay7. evde sert açılarda almış, aya burcunun iyimserliğini bazı açılarında destekliyor.

Özgecim, haritandaki gezegenlerde ve evlerde bulunan tüm açıları inceleyeceğim. Daha bitmedigülücük7. evinde Neptün var oğlak burcunda, sıradaki yorum bu olacakgülücük
Tamam Beyhan'cım.. Duygusal olarak karmaşık olduğum doğru,duygusal açıdan yakınlık kuramadığım kimselerle de pek dost olmam..Bu da doğru, fakat erken evlilik konusuna gelince hiç erken evlilik düşünmüyorum,herşeyi bir sıraya koydum tabi ki ileriki hayatımda,hepsi ne kadar isabetli gerçekleşecek bu bir muamma ama ufukta erken beliren bir evlilik yok,evlilik için aday adayı arayışında bile değilim,Dediğim gibi önce kendi durumumu sağlamlaştırdıktan sonra, kariyer vs.. evlilik düşünüyorum hiçte acele etmiyorum o Konuda..
Haklısın Özgecim evlilik konusundaki düşüncelerinin bu şekilde olacağını düşünmüştüm bende, o yüzden senin düşüncelerini merak ettim.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler