Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Yay
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
(02-18-2011 02:00 PM)Daily Yazılan: [ -> ]yay yorumlarını her okuduğumda aynı ben diyorum gülücük

arkadaşceizim benim bence sen yaydan daha çok, çok fazla jüpiteryensinask
(02-18-2011 02:46 PM)Mimoza Yazılan: [ -> ]
(02-18-2011 02:00 PM)Daily Yazılan: [ -> ]yay yorumlarını her okuduğumda aynı ben diyorum gülücük

arkadaşceizim benim bence sen yaydan daha çok, çok fazla jüpiteryensinask

yeni doğum saatime göre jüpiter tam asc üstünde oturuyor.. ben jüpiteryen olmayayım da kim olsun dansy
9. evim bir hayli yay etkisi yapıyor bana..

jet

benim yükselenim akrep ama 1. evimin neredeyse tamamı yay burcunda. her ikisinden de özellik mi alıyorum şimdi. aynı zamanda hem iyimser hem de kuşkucuyum da. bazen çok suskun olurum, bazen de çok geveze...

kardeşimin yükseleni yay, güneşi kova, ayı koç. çok ama çok suskun, içine kapanık biridir. çok fazla konuşmaz, çok fazla insanlarla bir araya gelmez.
benim koç yükselenle kavuşumda jüpiter ay ve şiron var. bir arkadaşımın koç yükseleni boş... bana uymazken ona da birebir oturuyordu..
klasik astrolojide yay yöneticisinin neptün(bulanık) olmasıylamı alkalı yoksa benim juptr düşman evi 12. evde olmasıylamı alakalı bilmiyorum ama tanıdığım yaylar bana hiçbirzaman güven vermiyor belkide yay a göre 12. evde 8. ev temsilcisi akrep olmasıylamı alakalı bilmiyorum ama normalde çok pozitif görünen bu yaylar aslında düşünce yapıları olarak hileye ve sadece kendi çıkarlarını düşünmeye odaklı kişilikler gibime geliyor.

marskovası

[Resim: yukselenburc.jpg]

Bu kitabı bir türlü bulamıyorum, burada yks yay ile ilgili önemli bir ipucu varmış, şöyle ki: Yükselen Yay karşılıksız iyiliği bırakmalıymış, bırakmadığı sürece şamaroğlanı olarak kalırmış; kaileye alınmamak vs. Sembolikte olsa bir meblağ, olmadı takas; mesela bilgi paylaşımında bile sadece vermemeli almayı da bilmeli vs.
Astro harici bir bloğum daha var, okuduğum kitaplardan kesitler vs. 3 hafta önce biri harıl harıl bana ulaşmaya çalışıyor yoruma yazmış kitabı satın almak istiyor, her yere hatta yazarın kendine ulaşmış yok. Ben hangi sene aldıysam artık o kitabı. Neyse ücreti havale yapayım diyor vs. Zaten ülkede okuyan sayısının çoğalmasından yanayım, kütüphanemde duracağına birine faydalı olsun dedim hemen ertesi günü kargo yaptım, karşılığında ücret değil her nerede ikamet ediyorsan o yörenin bir güzelliğini yolla dedim. Dememin tek sebebi artık Yks Yay konusunda bu sınavı aşmaktı. Bursa'da oturuyormuş seçenekleri bir de mail olarak geçti dedim "kestaneşekeri olsun" ki niyetim kilolardan kurtalmaya çalıştığımdan yine işyerine götürüp dağıtmaktı. İst da yok mu sanki? Sırf bu sınav için takas yöntemine başvurdum. Ne mi oldu? Yine aynı, yine aptal salak ben! Ses seda yok, kitap ulaştı kapandı konu. Yiterrrrr yaaa diye kendime hiddetleniyorum...
O yüzden rica edeceğim elinde bu kitabı bulunduran varsa neymiş yazıyormuymuş gerçekten bir çıkış yolu çiçek

Ps: Konuyu (maddi) "küçük hesaplarla uğraştığımı" (kişi kendi nasılsa karşındakini de öyle görür) düşünenler uzak dursun başlıktan...
Simdi bir kisinin dogum saatini tam bilmiyorsak ve yukselen icin 3 burc arasinda gidip geliyorsak ya da hatta 5 ..
Diyelim akrep,yay ve terazi... Bukisiyi yukselenterazi aldigimizda ikizler gunesi 9.evdeyani yayinevinde bulunuyorsa... Zaten gunesin 9. Evde olmasi yayimsi ozellik ya da gorunurlu, katmaz mi? Yukselen yay alininca da gunes 7. Eve yani terazi evine geciyor... Nerden bulabiliriz..yukselen mi yay yoksa terazi mi diye... Ki gunesin 7. Evde olmasi da kisiyeyakisiklilik katmaz mi?
Burcum oğlak ( içe dönük ), yükselenim yay ( dışa dönük ) . Biraz kel alaka gibi geliyor. Çift karakterli gibiyim. Güvensiz ortamda yay özelliklerim hiç görünmez, güvenli ortamda oğlak özelliklerim hiç görünmez. Doğum tarihim 22 Aralık kırmamıyım diyeceğim ama duruma göre yukarıda belirttiğim gibi bende iki burç arası geçişler tarafımca çok hissedilir. Vitesi yaya atınca social butterfly, oğlağa atınca Yavru Bilge Ceylangülücük
Yükselen yay
1. ev de uranüs ve neptün azıcık yükselen yaylığı karıştırsa da geniş alın, 2 ön büyük diş, az ve seyrek kaş, açık ten mevcut

Her türlü haklı çıktığım mevcuttur. Çünküüüüüü koptum.w hiç bir konuda araştırmadan haklılığım garanti olmadan ağzımı açmaaaaaam
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Referans Adresler