Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Yay
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Yükselen Yay ile ilgili fikirlerimizi burada paylaşalım.
Neşeli, çok iyimser ve çok yardımsever oluyor yükselen yaylar. Ama çabuk sinirlenen bir yapıları var, özgürlüğe çok önem verirler, bazen eleştiri kaldıramazlargülücük
gülücük evet benim yükselenim yaygülücük)
YÜKSELEN YAY: bu kişiler dışa dönük ve özgürlüğüne çok düşkündürler. kendilerine özgü felsefeleri ve adalet kavramları vardır. uzun süreli amaçlar edinir, bunları gerçeklerştirmek için çlışırlar.

--hayata çok olumlu ve iyimser bakar, mücadele ne kadar uzun olursa olsun, işlerin sonunda kendi lehlerine döneceğine inanırlar. çok neşelidirler, hayatın nimetlerinden son damlasına kadar faydalanır, yaşam sevinciyle doludurlar. karamsar hayata olumsuz bakan insanları sevmez, onların sıkıntılarıyla vakit kaybetmek de istemezler. hatta sorunlarından kaçarak , kendi sıkıntılarıyla bile vakit kaybetmek istemezler. soyut düşüncelere bayılırlar ama dünyayla alakaları asla kesilmez. gezip tozmayı, eğlenmeyi, yeni insanlar tanımayı seven bu kişilerin, seyahate olan düşkünlüğünün nedeni, sadece eğlence değil öğrenme merakıdır. doğaya olan aşkları onunla bütünleşerek, ruhlarının güçlerini açığa çıkarır.
-hayata eğlenceli tarafından bakmakla birlikte, felsefi bir derinlikleri vardır. davranışları doğrudan doğruya hiçbir imada bulunmadan, direkttir. uzun uzun açıklamalar girişecek sabrı olmadığı gibi fazla düşünmeden gördüğünü söyler. tabii bunun sonucunda zaman zamanirili ufaklı çamlarda devirirler. samimi ve sıcak davranışlarıyla hiçbir art niyet taşımadığı kolayca anlaşıldığı için, arkadaşlarına fazla zarar gelmez. son derece arkadaş canlısı ve olumlu davranışlarıyla dostlukları uzun süreli olacaktır. fakat yine de karakterinin başlıca hatası, diplomasi ve strateji geliştirmeyi ihmal etmeleri olduğundan, için bu yönlerini biraz geliştirirse mikemmel akıl yürütme yeteneklerinin de yardımıyla çok başarılı olacaktır. yıllar, neşelerinden, ve yaşama aşklarından hiçbir şey götürmez, aksine güçlendirir. uzun boyları, ince ve sportmen yapıları, açık alınları, ve güler yüzleri ile dikkat çekerler. bazen çilli tenleri onlara sempatiklik katar. koyu kumral veya esmere yakın tenlidirler. çok bilmiş ifadeleri muzip gözlerinden okunur.

-YÜKSELEN YAY ÜNLÜLERİ: rahibe teressa, prenses diana, prens william, imparator akihito, paul hogan, raquel welch, ALPACİNO, silvester stallone, gerard depardieu, teol turner, jodie foster, bruce lee, ıngrid bergman, elvis presley, leonardo da vinci.....
Soleil Yazılan:Gunesi aslan olan yukselen yayim gülücük Mutluyum ve gururluyum gülücük Hic kotu ozellik yok gibi sanki Beyhan gülücük)

Bazen çok yakınında olanlara çok eziyet ederler, hatta eleştiri hiç kaldıramazlar, hep kendileri haklıdır. Bazen herşeyi ben bilirim havasındadırlar. İstersen daha sayarım Soleilgülücükgülücük) Yok yok ben çok seviyorum yaylarıask
gladio54 Yazılan:yaa ama haksızlık oluyo baksanıza şu yükselen yay burcu olan ünlülere.. valla bütün ünlüleri toplamışsınız ama harbiden ayıp oluyo...hımm utanmasalar ünlüler geçidi yapacaklar yaa gerçi yay ları pek sevmem daha doğrusu bazı konularda hiç anlaşamam evimde de var 2 tane yay birinin güneş burcu yay o da kendileri abim yani yıldırım olur:p diğeride annem olur onda da yay etkileri çok.. gülücük neyse koç burcu kdar olamazlar ama yinede idare edergülücük) gülücük) adamlar bruce lee yi arkalarına almışlar ona mı güveniyosunuzgülücük) birde bu yetmezmiş gibi ALPACİNO gibi karizma ve mafya babasını almışlar ohh bakın bakalım keyfinizesimdi-kızdım ama her ne kadar olursa olsun bizim kadar olamazlar. yani biz koçlara yetişemezler. biz genelde devir açıp devir kaparız. yüzyıl kapar, yeni bir yüzyıl açarız bilmem anlatabildildim migülücük) fatih sultan mehmet ten bahsediyorum zaten bu yeter heralde:p

bu koçlarda çok kıskanç oluyor gülücük
Soleil Yazılan:
Beyhan Yazılan:
Soleil Yazılan:Gunesi aslan olan yukselen yayim gülücük Mutluyum ve gururluyum gülücük Hic kotu ozellik yok gibi sanki Beyhan gülücük)

Bazen çok yakınında olanlara çok eziyet ederler, hatta eleştiri hiç kaldıramazlar, hep kendileri haklıdır. Bazen herşeyi ben bilirim havasındadırlar. İstersen daha sayarım Soleilgülücükgülücük) Yok yok ben çok seviyorum yaylarıask

Ben kotu ozelliklerimim yazar miyim hicgülücük) Bir de gunes aslan yaaaaaa... Sinir harbi, fevrilik , aksiyon gun boyu, uyurken bile hatta gülücük) Ben de severim yaylari, iyi anlasirim, ozellikle erkek yaylarla daha iyi anlasirim, iyi arkadas olur bana. ask

Senin haritanıda analiz yapalım bir aragülücük Genelde Yaylar iyidir, banada en yakın olan burçlardan biridir yay burçları en çok tartıştığım burçlardandır aynı zamanda ama ama sonunda geneldegülücük hep orta yolu buluruz. Yıldırımda çok iyi bir yaydır,herkesle iyi anlaşır; arada inatçı olsadagülücük
Beyhan'cım nasıl güzel demişsin. Bu yay burçları her zaman haklı ya. Göz göre göre bir hata yapmışlarsa bile yine kendileri haklı sen haksız çıkarsın. Çok defalar ayı şeyi gözlemledim.
Alya Yazılan:Beyhan'cım nasıl güzel demişsin. Bu yay burçları her zaman haklı ya. Göz göre göre bir hata yapmışlarsa bile yine kendileri haklı sen haksız çıkarsın. Çok defalar ayı şeyi gözlemledim.

Bu konuda yalnız olmadığıma çok sevindim, bende çok defa gözlemledim Alya ablacım, en çok bu yüzden sorun yaşıyorum zaten yaylarla.
redroseee Yazılan:
Beyhan Yazılan:
Alya Yazılan:Beyhan'cım nasıl güzel demişsin. Bu yay burçları her zaman haklı ya. Göz göre göre bir hata yapmışlarsa bile yine kendileri haklı sen haksız çıkarsın. Çok defalar ayı şeyi gözlemledim.

Bu konuda yalnız olmadığıma çok sevindim, bende çok defa gözlemledim Alya ablacım, en çok bu yüzden sorun yaşıyorum zaten yaylarla.
evet oyle huyları var bu yaylarıngülücük)ama olsun ya kımse dortdortluk deyıldır sakacı sempatık neselı oluyolar en azından hayat dolular benım tanıdıgım yaylar boyleegözkýrpma

Evet Redrose, sakaci, eglenceli oluyorlar, bir de yemegi seviyorlar, istahlilar gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Referans Adresler