Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Oğlak
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Yükselen Oğlak ile ilgili fikirlerimizi paylaşalım.
Saglam adam,adam gibi adam,paşa kısaca hersey elinde kaderi kendi elınde tutan irade sahibi bir zat yaratır bu durum helal olsun derim.
Çok sabit insanlardır, karamsardır, bir işe yoğunlaşması çok kolaydır, istediği zaman kendini herşeyden soyutlayabiliyor yükselen oğlaklar. ASC sert açılar aldığında çok cimri,içine kapanık oluyorlar.
bence yukselen oglak olması duzgun bı ıs adamı olması gıbı vasıflar teskıl ettıgını dusunuyorum kı onlar duzgun calısma ortamı sabıt fıkırlılık basırı ve herzorlugu ezıp gecme gıbı ozellıklere sahıptır ok mı dır mehmetgülücük)
süleyman demirel de bir asc oğlaktır hani bu bir fikir verir herhalde...gülücük
oğlum ve annem asc oğlak
bi de ikisi de başak , herşeyi anladım şimdi taşlar yerine oturdu:)sabit fikirlilik konusuna katılıyorum sonuna kadar ama ben başaktan sanıyodum ikisi birleşince düşünün artık, saatlerce anlatırsınız anladılar sanırsınız arkanızı dönersiniz bildiklerini okumuşlargülücük
bir işe yoğunlaşması kolay demiş arkadaşlar inş öle olur oğlumda hiç öle bi durum sezmedim ergenliktendir belki hala ümit var, annem de bir meseleyi en kötü yanından görme yüzdesi çok fazladır her ne hikmetse hep de dediği çıkar.)
blackdeaths yükselen oğlak olarak madem tanıyamadık seni , sen anlat bize , biliyosunuz yükselen kişide büyük etkiler bırakıyo hatta güneş burcundan bile daha önemli, oğlumu anlamama yardımcı olur anlattıkların, şükranlarımı sunarım ben degülücük
Ben de bir yükselen oğlağım, gerçi 1.evde kıstırılmış kovayla birlikte bir oğlağım. Kötümserlik olayı doğrudur, birşeye adapte olup, kendini izole etme kısmı da kesinlikle doğrudur, beni dünyaya döndürmek için çaba sarfederlergülücük Diklik vardır, doğru bilinen şeyden şaşmama anlamında saygısızlık boyutuna asla gelmeyen ama kesinlikle yine doğru bildiğini yapmaktan şaşmayan, çoğu zaman da yanılabilen biriyim. Çocukluğum bilinenin aksine zorluklarla geçmedi, herşeyim vardı,ama kesinlikle diğer çocuklar gibi değildim, aslında şimdi bakıyorum da hiç çocuk gibi bir çocuk olmamışım. Büyüklerle oturmayı,onları dinlemeyi seven, eline sürüyle kitap alıp, odasına kapanan (ay ikizlerde) uslu ötesi bir çocuktum. Hiçbir zaman ebeveynlerimden hiçbirşey istemedim. "Şunu alın, bunu istiyorum" cümlesi duymadılar benden. Kendime çok katı bir çocuktum.Neptün uzun zamandır 1.evimde, bana epey bir yumuşaklık kattı. Progreste kovayım artık, onun da etkisi var, daha özgür daha rahat hissediyorum kendimi.
Mavi Yazılan:blackdeaths yükselen oğlak olarak madem tanıyamadık seni , sen anlat bize , biliyosunuz yükselen kişide büyük etkiler bırakıyo hatta güneş burcundan bile daha önemli, oğlumu anlamama yardımcı olur anlattıkların, şükranlarımı sunarım ben degülücük

bi kere size söylemesede mutlaka yapmak istediği birşey vardır.50 yılda sürse bu fikri gerekirse hiç açıklamadan devam eder hayatına ve mutlaka başarmanın yollarını bulmaya çalışır ki bundada büyük ihtimak başarılı olur.. daha 14 yaşındayken deprem dolayısıyla ist. gitmek zorunda kaldım.liseye başlamayı düşünürken çalışma hayatıns girdim. iki yıl çalıştım.. ama orta okulda da istediğim gibi ATATÜRK LİSESİNDE okumalıyıdım mutlaka. ve ben sırt çantamı alıp geri döndüm.karşı gelen olmadı. okumalıydım. ve lise 1 dönemi hayal gibiydi.istediğim herşey olmuştu. yani yapmıştım..sonra asıl aklımdakileri yapma fırsatım olduğuna inandım. lise 2 de zorunlu sınıf değişikliği ve 3 te zorunlu okul değişikliği yaşadım. ama ben ATATÜRK LİSEsini bitirmek istiyordum.bilerek sınıftakaldım devamsızlıktan. tam 147 gün.. dile kolay.sonra hazırlık kampının yapılacağı yeri araştırdım ve ATATÜRK lisesi çıktı..20 günlük yaz okulu ve mezuniyetgülücük bi kaç ay geciksede istediğim okuldan mezun olmuştum. tabi okul ismi aynı değil ama nese. olur böle hatalar arada...ve ergenlik çağımın en deli ve fırtınalı günlerini yaşadım. kendime güvenim olduğundan her taşın altına elimi sokabiliyordum.çeşitli örgütlenmelerin içinde bulundum yapılarını inceledim. çünkü bu benim hayatta benimsediğim planların bir kısmıydı.. yolumu lise döneminde çizmiştim ve şimdilerdeilerlemem gerekiyordu. bu yüzden eğer söz konusu büyük idealler gibi şeylerse oğlun mutlaka birgün hayallerinin peşine düşecektir. eğer ona destek olmayacağınızı düşünürse sizden ayrılmayı bile göze alabilir. bu süreç uzun sürsede bunu mutlaka denemk isteyecektir..çünkü birşeyler yapabilme arzusu ile yanıp tutuşan bir evlat sahibisiniz. ve çünkü bu ülkede yapılacak çok şey var.. çok uzun sürsede...
saygılarımla..gülücük daha detaylı şeylerde yazabilirim arzu ederseniz... bilgi açısından..
blackdeaths Yazılan:
Mavi Yazılan:blackdeaths yükselen oğlak olarak madem tanıyamadık seni , sen anlat bize , biliyosunuz yükselen kişide büyük etkiler bırakıyo hatta güneş burcundan bile daha önemli, oğlumu anlamama yardımcı olur anlattıkların, şükranlarımı sunarım ben degülücük

bi kere size söylemesede mutlaka yapmak istediği birşey vardır.50 yılda sürse bu fikri gerekirse hiç açıklamadan devam eder hayatına ve mutlaka başarmanın yollarını bulmaya çalışır ki bundada büyük ihtimak başarılı olur.. daha 14 yaşındayken deprem dolayısıyla ist. gitmek zorunda kaldım.liseye başlamayı düşünürken çalışma hayatıns girdim. iki yıl çalıştım.. ama orta okulda da istediğim gibi ATATÜRK LİSESİNDE okumalıyıdım mutlaka. ve ben sırt çantamı alıp geri döndüm.karşı gelen olmadı. okumalıydım. ve lise 1 dönemi hayal gibiydi.istediğim herşey olmuştu. yani yapmıştım..sonra asıl aklımdakileri yapma fırsatım olduğuna inandım. lise 2 de zorunlu sınıf değişikliği ve 3 te zorunlu okul değişikliği yaşadım. ama ben ATATÜRK LİSEsini bitirmek istiyordum.bilerek sınıftakaldım devamsızlıktan. tam 147 gün.. dile kolay.sonra hazırlık kampının yapılacağı yeri araştırdım ve ATATÜRK lisesi çıktı..20 günlük yaz okulu ve mezuniyetgülücük bi kaç ay geciksede istediğim okuldan mezun olmuştum. tabi okul ismi aynı değil ama nese. olur böle hatalar arada...ve ergenlik çağımın en deli ve fırtınalı günlerini yaşadım. kendime güvenim olduğundan her taşın altına elimi sokabiliyordum.çeşitli örgütlenmelerin içinde bulundum yapılarını inceledim. çünkü bu benim hayatta benimsediğim planların bir kısmıydı.. yolumu lise döneminde çizmiştim ve şimdilerdeilerlemem gerekiyordu. bu yüzden eğer söz konusu büyük idealler gibi şeylerse oğlun mutlaka birgün hayallerinin peşine düşecektir. eğer ona destek olmayacağınızı düşünürse sizden ayrılmayı bile göze alabilir. bu süreç uzun sürsede bunu mutlaka denemk isteyecektir..çünkü birşeyler yapabilme arzusu ile yanıp tutuşan bir evlat sahibisiniz. ve çünkü bu ülkede yapılacak çok şey var.. çok uzun sürsede...
saygılarımla..gülücük daha detaylı şeylerde yazabilirim arzu ederseniz... bilgi açısından..
teşekkür ederim blackdeaths gerçekten ilginç noktalar var iletinde, ilki oğlum bu yıl oks ye girecek umarım kafasına bi okul koymuştur M.EMİn Resulzade A.L yazmış çalışma masasının dolabına bu bi işaret olabilir mi ne dersingülücük şimdi ii geldi yazdıkların
yapmak istediği bişiler olduğuna da katılıyorum , bu yaşlarda ufak çapta olsa da beklediği bişi var sanki harekete geçmek için , şimdilik çok fazla kollanan bi çocuk yani her işi birileri tarafından hallediliyo dedesi teyzeleri anneannesi hep ona pervane ilerde ayaklarının üstüne bastığında nasıl olur bunun merakındayım belki bu yüzden sordum ama yazdıklarında istediğim cevapları buldum teşekkür ederim, sevgiyle kal
asc oğlak kemikli bir yapı veriyor insana(her ne kadar demirele uymasada)gülücük soğuk da bir görüntü mevcut. her asc oğlak bunu yansıtmayabilir tabi.ama benim tanıdığım bir kaç asc oğlak bu görünüme sahip.satürn insanlarının geç evlenme olasılığı çok yüksek.yada evliliği pek düşünmezler.ama bu oğlak konusunda ben hep çelişkiler yaşıyorum.çünkü oğlak olup oğlakla alakası olmayan arkadaşlarım oldu.çok uçuk olan bir oğlak tanıdım.ama yinede sabit fikir onların değişmez favorileridir.oğlak yükselen fazla gülmeyi sevmez derler.ama öyle bir oğlak biliyorumki gülmek onun ikinci adı.yani bu oğlak mevzusu sanki çok boyutlu.genel olarak bakarsak sabırlı,düzenli,gözlemci,iyi analizci.hafızalarıda çok kuvvetlidir.maddiyat onun için önemlidir.tutumlu ve tasarrufludur.çok kuşkucudur,öyle herkese kolay güvenmezler.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Referans Adresler