Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Balık
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
Yükselen Balık ile ilgili fikirlerimizi paylaşalım.
benim yükselen büyük ihtimalle balık. ama koç etkiside var yükselende neyse.

yükselen balığın fiziksel özelliğe etkileri neler oluyor biri yazarsa sevinirim.
bide bende felaket dalgınlık var birşeye konsantre olmuşsam başka şeyi duyman hissetmem imkansız..
bunda yükselen balık etkisi oluyormu?
Yükselen Balık genellikle narin kemikli ve uzun boyludur, genellikle çekik gözlü olabilirler, Yükselen Balıklar aşırı duyarlı kişilerdir ve soğukkanlı olurlar.

Yükselen balığın problemlerinden biride senin dediğin gibi konsantre olduğu zaman transtaymış gibi yaşar, kimseyi duymaz ve rahatsız edilmekte istemez ve kolay etki altında kalan kişilerdir.
beyhancığım bende orta boy ve hafif tombul olurlar diye biliyordum.hülyali bakışlar,yaş ilerledikçe kilo almaya müsait bir vücutgülücük
Ablacım genelde fiziksel özellkileri dedim zaten genellikle dedim ama balıketinde yükselen balıklarda olabiliyor. Hülyalı bakışlar çok doğru, tüm bildiklerimi yazmayayım dedimgülücük) Mesela Yükselen balıkların kendilerine acıma huyuda vardır. Çok değişken ruh halleri vardır.
hayalperest bir kişilik verir kişiye.düş gücü çok kuvvetlidir.merhametli,iyi niyetli,sevgide aşkta sadık,duygusal,romantik.nafiz doğrumugülücük yoksa yükselenin yöneticisi nerelerde nasıl ona bakmak lazım...!!
YÜKSELEN BALIK: arkadaşlar madem ki yükselen balıklar var aramızda ve kendilerini merak ediyolar o zaman bende hemen güvenilir bir kaynaktan size bilgileri yazayım. ama ilk önce kendi düşüncelerimi söylemek istiyorum yükselen balıklarla ilgili... ben balık olanların bakışlarını severim hani akrep için derler yaa karizma, sert bakışlı diye bende balıklar için şunu diyorum. çok tatlı bakıyolar ve masum, saf bakışları var. zaten abim de iyi bilir balık olanların gözlerine bakınca ben anlıyorum-ok balıkların en bildiğim özlelliği duygusal olmaları ve sulu göz olmaları.. balık deyince benim aklıma şu iki şey aklıma geliyo.. bir de hamsi aklıma geliyo söylmesi ayıp dün yedim de çok severim balıklarıgülücük) neyse bu kadar yeter şimdi yükselen balıklar ekran başına....

-YÜKSELEN BALIK: burcu, olağan üstü duyarlı, idealist ve ileriyi gören bir davranış sergiler. sezgileri son derece gelişmiştir. zodyak ın donkişotları diyebileceğimiz, yükselen balık insanı gerçekleri reddedecek kadar fantazi dünyasında yaşayabilir.
-ara sıra tutan inatçılığı dışında genelde iyi huylu, geçinilmesi kolay, gerçekten romantik ve hayalci kişilerdir. kendilerine fazla güvenmezler. bir kararı vermenin tüm sorumluluğunu taşımanın yükü çok ağır gelebildiğinden, sık sık tavsiyelere ihtiyaç duyacaktır. utangaç olduklarından, gizli yeteneklerini ortaya çıkarmaları zordur. bu utangaç insanların özellikle sanatla ilgili konularda birer deha olmaları muhtemeldir. dikkatleri üzerlerine çekmekten hoşlanmadıkları için hakettikleri ilgiyi görmeyebilirler. başkalarına ve başı dertte olanlara yardım etmek isterler. yardıma yönelik bir işle uğraşırlarsa çok başarılı olurlar. kendi kıymetlerini anlar ona göre davranırlarsa zannettiklerinin çok ötesinde işler yapabilirler. müzik ve edebiyata özel yetenekleri vardır. balık burcunun sembolündeki suyun hem akış yönünde hemde ters yönünde yüzen iki balık gibi, yükselen balıkda bir olayın, hem olumlu hemde olumsuz yönlerini içinde barındırır. yani hem acımasız, hemde şefkatli, hem bonkör hemde cimri olabilirler. birbirine zıt bu özellikleri kendi içinde dengelemeyi başarırlarsa mükemmel bir davranış sergileyipher alanda başarılı olabilirler. fakat dengeleyemezse kararsızlık içinde bocalayıp başarıyı yakalayabilmesi zordur. neyse ki güçlü sezgileri yollarını bulmalarına yardım edecektir. orta boylu, topluca vücutları , küçük elleri ve ayakları ile oldukça çekicidirler. bakışları hoş ve masumdur. gözleri iri ve iddialıdır. kilo almaya meyilli bir yapılarına rağmen, cazibeli ve asil görünümle dikkat çekerler.

YÜKSELEN BALIK ÜNLÜLERİ: robert redford, prenses caroline, richard burton, antonio banderas, david caridine...
yükselen balık olsada yükselenime 1. evden koç etkisi illaki varmış. bide zaten ay koç zaten bana başak nerden bulaştı bilmiyorum ben koçum ya koç gibi adamım gülücük

baksana mevzuyu bile koç gibi bağladım.

anneee.. kooooooooşşşşşş!! gülücük
Hmm balık benim burcum ayrıca asc balık'ım evrensel bir burç biliyorsunuz balık burcu bende kişisellikten cok kitleye ulaşmaya çalısırım.Romantizm,edebiyat gibi konular cok ilgimi çeker zaten edebiyat fak.mezunuyum tam isabet etti etkiye tepki oldu böylece gülücük
Hayalgücüm çok kuvvetlidir akla mantığa gelmeyen plan projeler düşünürüm enteresan fikirlerim vardır.Senaryo,film ve roman gibi hikayeler yazarım boş zamanlarımda ayrıca da uyurum çoğunlukla içki ile aram iyidir onuda belırteyim.Hafızam kuvvetlidir, tarihten anlarım,astroloji ile amatör ilgileniyorum fena değilimdir bu konuda epey bir geçmişim var fakat hiç konuşmam bu konuyu öle kendi kendime soran olursa iki laf ederim sadece bu konuda başka bir amaç taşımıyor.Yani başka ne diyim?2. ev koç burcum oldugu için (asc balığım)ve de venüs gezegeni burda oldugundan mı nedir etrafta mayhoş bir havam var :)para pul gibi sorunum olmuyor bıryerden birsey cıkıyor koç mars etkili venüs düsüyor ama yinede bende etkisi faydalı 2.evde iyi işliyor fakat bende aşk konusu derin mevzu etkisi burda ayrıca hissetmekteyim benim diyceklerim şimdilik bu kadar kolay aşık olmuyorum başak 7.ev oldugundan sanırım kılı kırk yararım soguk bir mizacım var ama sevecen ve sempatik görüyorlar bayanlar beni sanırım ben birsey demıyorum onlar geliyor buda iyi birsey olsa gerek gülücük
Dağınık, hayal aleminde ve hassas bir görünümleri vardır. Düzenli değillerdir ve kolayca etki altında kalabilirler. Hayalci ve kendilerini feda etmeye eğilimleri güçlüdür. Merhametli, zayıfa acıyan ancak yeteri kadar objektif ve akılcı olmakta zorlanan tipler olabilirler. Kişisel ilişkilerinde sınırlarını iyi koruyamamaları yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilir ve kötüye kullanılabilirler. Hemen harekete geçemeyebilirler, cesaretlendirilmeye ihtiyaçları vardır. Hayal güçlerinin güçlü olması onları sanatkar yaradılışlı ve ilham dolu kişler yapar. Sanata karşı duyarlılıkları güçlüdür ancak pasif kalmaları halinde bu potansiyel hiçbir zaman gerçekleşmeyebilir. Değişken ve uyumlu karakterdedirler ve baskı altında fikir değiştirmeye ve kararsızlığa eğilim gösterirler. Bu nedenle çok fazla güven telkin edemeyebilirler. Sanki başka bir dünyaya ait gibidirler. İlişkilerinde daha gerçekçi ve onları kollayacak akılcı bir partnere yönelme arzusundadırlar. Sorumluluk almak konusunda zorlanabilirler ancak kendilerini adadıkları işler için her şeyi yapmaya da hazırdırlar. Hayatlarında ideallerin ve inançların rolü önemlidir. Son derece verici ve yumuşak kalplidirler. Artistik yetenekleri gelişmiştir.

Burcun bazı ayırt edici fiziksel özellikleri:
Islak ve renkli, hülyalı gözler, kimi zaman balık gibi fırlak gözler, oval yüz, beden kimi zaman çok geniş, kimi zaman zayıf, simetrik olmayan kafa şekli

Yükselen burcu Balık olan bazı ünlüler:
Gywnet Paltrow, Antonio Banderas, George Clooney, Withney Houston, George Sand.

kaynak : milliyet.
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler