Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Harita Yorumuna Ne Dersiniz
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
.).).)Arkadaşlar öncelikle okuduğunuz içn tşkkr edrim

8 KASIM 1985 KAYSERİ
04.32 SAATİNDE DOĞDUM
AKREP BURCUYUM
YÜKSELENİM TERAZİ
AY BURCUM BAŞAK

.)SEVGİYLE KALIN .)
pluto birinci evde akrepte olduğunda ne oluyor
hadi ama arkadaşı fazla bekletmeyin..

ben araya girip düşük astroloji bilgimle bir yorumcuk yapayım. gülücük

akrep, ay başak, yükselen terazi yi görünce aklımda,
duygusal ilişkilerde kolay elde edip öylesine terk eden sevgili tipi oluştu.
hiç, bir sevgilinden ayrılırken, azıcıkta olsa acıma duygusu belirdimi sende?
ben bu üçlüye bakınca istediği kişiyi bakışları ve gülümsemesiyle kolayca etkileyen, ama duygusal ilişkilerde karşısındaki insana zerre kadar acımayacak bir profil çıkardım.

ayrıca (bence)
hayvanları seviyorsun
cömertsin
otoriteyi kolay kabullenmiyor ama seviyorsun
eğlence mekanlarında kolay para harcıyorsun

vs..
nurse Yazılan:.).).)Arkadaşlar öncelikle okuduğunuz içn tşkkr edrim

8 KASIM 1985 KAYSERİ
04.32 SAATİNDE DOĞDUM
AKREP BURCUYUM
YÜKSELENİM TERAZİ
AY BURCUM BAŞAK

.)SEVGİYLE KALIN .)

Akrep yükselen terazi olunca çekici, karizmatik ve güzelsindir. Ay burcunun başakta olması duygusal hayatında çok eleştrici, kılı kırk yaran, kendine pek rahat vermeyen bir yapın olabilir. Duygularını fazla belli etmezsin. Hayvanları ve hizmet etmeyi seversin.
Selam arkadaşlar benim haritamıda yorumlarsanız çok sevinirim.20 aralık 1975 izmir 08,30 doğumluyum.Yay burcuyum,yükselen oğlak,ay burcum yengeç,ayakucu boğa,başucu akrep,alçalan yengeç.Bir süredir araştırıyorum kafam daha çok karıştı yardımcı olup haritamı yorumlarsanız çok sevinirim.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
nurse Yazılan:pluto birinci evde akrepte olduğunda ne oluyor

Plüto birinci evde güçlü bir karizma verir.Kararlı, güçlü birisin. Güç senin için çok şey ifade eder. Benimde pülüto akrepte ve sezgisel üstünlük verir plüto akrep. Hırs ve istediğin hedeflediğin noktaya gelene kadar yılmama sözkonusu olabilir. ve plüto akrepteyken değişimleri kökten içsel olarak yaşarsın, bende öyleyim. Plüto 1. evde inatçılık ve düşüncelerini kabul ettirmede acımasız olarak dayatabilirsin.

darkvenus

ben de Pluto/Akrep 1. evde olarak şunu eklerim...
1. ev demek benden daha iyi bilirsiniz kişilik evi demektr.
Yükselen burç hangi burc olursa olsun Plutonun sert doğasından etkilenir.
Benim nazik terazimin etkilenmesi gibi...
Ketumluk soğuk dış görünüş, derin ve etkili bakışlar tenin renginin solgun olması
İfadede keskinlik ve kesinlik, sivri dil insanları ikna etmek manipülatif davranmak "ezmek" zarar görürse acımasızca ezmek. Çok keskin ve ani kararlarla -kayalaşmak- dikte edicilik...
Karanlık yönleri olsa da biraz da farklı şeyler söyleyim.
Ciddi şekilde insanları değiştirme gücü GÜÇ altını çiziyorum. Bu güc pluto hangi buçta olursa olsun 1. evdeyse etkili üstelik ben gibi Akrepte olanların gücü daha belirgin ve "gizli"
Bu değişimi öyle içten içe ve fark ettirmeden yapma gücü ki kişiler değişimi kendilerinin gerçekleştirdiğine tüm yürekleriyl inanırlar şüphe bile etmezler...
Bir nevi büyücülük. İnsanların zaaflarını çok kolay fark edebilme...
İlk kez karşılaştıgım insanları 5 dk içinde çözümlediğimi bilirim..
Kuvvetli sezgiler ve "hayatta kalmanın tüm çetin yollarından geçmek" Pluto-1. ev zorlu hyat mücadeleleri de veriyor... kişilik dğişimleri çok köklü ve saglam oluyr.
Güçsüzlüğe ezikliğe acziyete en ufak bir thammül yok....
Etkileyiciliğin farkında olmak ve -şartlar neyi gerektiriyorsa- o şekilde bunu kullanmaktan çekinmemek...
Psikanalize doğuştan yatkınık diyeilirim...

Bunlar benim yorumlarım kendimden yola çıkarak.....
yanlışlarım olursa düzeltin eksiklerim varsa ekleyin gülücük
pluto 1. evde sana mütiş bir güç veriyor nurseciğim.değişiklikleri çok kolay gögüsleyebilirsin.ve değişikliklerle geçen bir hayatın vardır.hırslı ve iradelisindir.elde etmek istediğin bir şeye odaklanırsan asla elinden birşey kurtulmaz.bu konum sana çekicilik verebilir.1. evde pluto çok güzellik vermez ama son derece çekici bir kişilik verir.soğuk ama gizemli bir havan vardır.özelliklerini çok dışa yansıtmaz içinde saklarsın.plutonun dogasısır bu.gizlemek.anlaşılması zor bir kişiliğin vardır.venüsle kavuşum var buda değişikliklerini olumlu yönde kullanmayı bildiğini göterebilir.plutonun kuzey ay düğümüne yaptığı açı senin ikili ilişkilerinle yenilikleri görebilirsin.yani bu konuda ikili ilişkilerine biraz kulak verebilirsin.ailenle problemlerin olabilir.aynı şekilde toplum yaşantında problemlerle dolu olabilir.hem 4. evine ve oradaki jüpitere hem mc ye kare bakıyor çünkü pluto.şimdilik bu kadar bendengülücük

aeon

pluto 6.evde akrepte arkadaşlar ayrı ayrı yorumlar var fakat hem gezegen hem ev yorumu yapamıyorum.yardımcı olursanız memnun olurum
münzevi Yazılan:pluto 6.evde akrepte arkadaşlar ayrı ayrı yorumlar var fakat hem gezegen hem ev yorumu yapamıyorum.yardımcı olursanız memnun olurum

Pluto6.evde ikna ve etkileme gücünün yüksek olduğunu gösterir. Biraz takıntılı olabilirsin. Bulunduğun göreve kendini tamamen veren bir kişisin. pluro 6.evde tam bir işkolik biri olabilirsin. Plutodaki açılarınada bakmak gerek, haritana bakmadığım için yorumyapamadım ama birara haritanada bakarız. İşine tutkun biri olabilirsin.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler