Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: AŞK; ARZU EDİLEN BİR FELAKET!
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Ask.... Insan insana asik oldum zanneder... o insana olan cüz'i ask, askin kaynagina ulasmak icin bir vesiledir... Asil yasanilanin, asik oldugu kiside degil de, onda zuhur ettirenin varligini bulabilmektir ASK... Ask yalnizca Allah (c.c.) 'a vasil olmaktir...
Alıntı:Aşk , beyindeki kimyasallardan serotonin seviyesini, saplantılı (obsesif kompülsif bozukluğu) kişilerinkiyle aynı düzeye getiriyor.

:D
Aşk..
Ben buna bir reklam cümlesiyle karşılık verebilirim:
''Aşk;bile bile tutsaklıktır..'':D
(10-14-2011 06:20 AM)Yldrm Yazılan: [ -> ]
Alıntı:Aşk , beyindeki kimyasallardan serotonin seviyesini, saplantılı (obsesif kompülsif bozukluğu) kişilerinkiyle aynı düzeye getiriyor.

katılıyorum aynen öyle yapıyor ..
(10-14-2011 07:16 PM)nisan15 Yazılan: [ -> ]
(10-14-2011 06:20 AM)Yldrm Yazılan: [ -> ]

katılıyorum aynen öyle yapıyor ..

Peki bunun tedavisi nedir.. tam olarak bilemiyorum yani haddim olmaz ama psikyatristlerin sadece uyusturucu kimyasallar verdiklerini düsünüyorum... yani acaba beyin de ki belirli yerleri uyusturup atiyorum serotinin seviyesiyle ayni düzeye getirip hastanin kendisini iyi hissetmesini mi sagliyordur nedir...
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler