Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 7. evde mars
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3

vivienleigh

uranüs eski forumda kurbye yazmıştı beni de ilgilendiren bölüm olduğu için fikrimi yazmak istedim..
uranuscüm demiş ki ,'öööle süklüm püklüm kişiler , masrı 7. evde olan kişilere uymazlar, o zaman kişi bu fiziksel marsla ilgili enerjisini gösteremez çünkü ve bunalıma düşer, sıkılır ondan... bilmem anlatabildim mi... yani bunun zararlı ya da faydalı olmasıyla yakından uzaktan ilgisi yoktur bence...."
benim 7. evimde mars var gerçekten de hareketli kişileri severim ikili ilişkilerde hareket önemlidir ve devamlı birşeyler mi kaçırıyorum acaba diye bir his vardır bende ,eşimin de tesadüf yükseleni koç o yüzden biz aceleciyiz hep birşeylere yetişiyoruz ,hatta benim 7. evim ikizlerdir eşimin de güneşi ikizler yani ilişkimizde eşim benim 7. evimi aydınlatmış..ben düzenli olarak evde gerilim yaratıyorum evde rehavete düşmemek için ama bu yaptıran şey işte 7. evimdeki marstır. devamlı sukut hali hoşuma gitmiyor ,hareket etmek ,savaşmak, ele geçirmek isteği oluşuyor eşime karşı gülücük yazının tamamını yapıştırayım orada unutulmasın..kurby mars 7. evde zararlı mıdır diye sormuş,uranus şöyle cvp göndermişti.
Mars zararlı filan... bunlar gercekten bana göre yorumlar değil...)) ve cok komik buluyorum bunları... kim söylemiş mars 7.evde zararlı diye...palavra....
zararlı diye sıfatlandırırsak bir gezegeni, bir konumu ,bu cok yanlış bir konum olur... zararlı, kötü, tehlikeli...boyle sıfatlar kullanmayın lutfen yorumlarda , cunku o zaman Mars a bir sey yuklemiş oluyoruz, çek çekebildiğince...
Bu neye benziyor biliyor musun? Hava cok soguk, kar kış kıyamet ve biz diyoruz ki . "yaaa bakar mısın hava ne kadar kötü.." Kötü veya iyi diye bir sey yok ki guzel kardesim... havanın kötüsü, iyi si olu mu hiç...hava bu kendisini gercekleştiriyor...)) kötü olan bizim havaya olan uyumumuzdur, oki? üşürsek..."ayyy en kadar kötu hava " deriz...
Marsında iyisi kötusu olmaz... Plutonun da Ay ın da.... her gezegen öyle ya da böyle kendisini gercekleştirir... Marsın 7.evdeyse, 7. evin sahnesinde giyer bulundugu burcun kostümünü ve oynamaya baslar orda..kişi partnerine karşı heyecanını, fiziksel enerjisini göstermek zorundadir ve tabii ki o heyecanı, coskuyu tetikleyecek kişiler ister karşısında, yani kızacagı, gerilim yaşayacagı kişiler...şimdi bu konuma neden "zararlı" diyelim ki....kişi marsiyen bir partner ister ki fiziksel enerjisini gösterebilsin... renkli, heyecanlı bir partneri olmasını ister ki, o da heyecan duysun, kızsın ona, saman alevi gibi parlayabilsin filan... öööle süklüm püklüm kişiler , masrı 7. evde olan kişilere uymazlar, o zaman kişi bu fiziksel marsla ilgili enerjisini gösteremez çünkü ve bunalıma düşer, sıkılır ondan... bilmem anlatabildim mi... yani bunun zararlı ya da faydalı olmasıyla yakından uzaktan ilgisi yoktur bence...."
vay be...gülücük) biraz sert yazmışım ama.... gülücük)) herhalde o gün Marsıma sert açı yapan bir transit filan vardır... ay transiti filan...gülücük))))
sevgiylekalın....
sen onu, evinizde; o dA seni partner anlayışında bol bol sinirlendirir ve gerilim yaratırsınız birbirinize veeeee bu gerilimler sizi besleeerrr.......gülücük)) zaten boşuna birbirinizi bulmamışınz siz... afferim size... bilinçaltlarınız doğru hedefe odaklanmış... her zaman yaptığı gibi...
sevgiyle kalınız ikinizde......gülücük)))
Ona bakarsanız ben de evde oturup, göbeğini kaşıyan tiplerden hoşlanmıyorum."Hadi kalk gidiyoruz" demeli.Benimki öfkeden çok hareketli bir yaşam isteği.İlişkilerde hareketi seviyorum ben.Sanırım 7. evin koç olmasından dolayı ve marsı da barındırıyor olması bilemiyorum artık!;) Tartışmada bile karşımdaki kişi bunu benimle paylaşmalı.Örneğin ben saçsaça kavgadan ziyade, hararetli tartışmaları severim.Kankamında 7. evinde mars var.Sanırım o nedenle kankam.Tahta kılıçlarımızla savaşırız, ama sonunda tatlıya bağlarız.
benimde 7. evim marsta ve kovada marjinal sıra dışı ilişkiler ...
egzantrik adamlar falan filan .....
monoton normal toplumun hoş karşıladığı ilişkiler bana göre değil
herkesin takdir ettiği ilişkiler aramam
arkadaşımın güneşi marsı da kovada ama 7. evi oğlak ve bu konuda benim tersim düşünür
ağırbaşlı işnde gücünde adamlar ilgi alanısuna-bak
benim 7. evim yengeç yöneticisi de mars gülücük enteresan.sinirleniyorum ama kıyamıyorum gülücük
7. evinde mars olanlar ikili ilişkilerinde monotomlık istemiyor gercekten böyle birini tanıyorum ve kendisine her zaman söylüyorumda zeverken sinirlendirmkten acayip aevk alıyorsun her sey yoluındayken bunu neden yapıyorsun diyorum tek düze sıkıcı oluyor diyor gülücük Hoş ben de de 4. evde mars var mars baskım var tabi ama bu ev aile konularında kendini gösteriyor ikili ilişkilerimde degil . şunu da gözlemledim ayrıca evet 7. evi mars olanlar silik karakterlerden hoşlanmıyorlar bu dogru kendini sevunabilen ezilmeyen ama aynı zamanda küs kalmayan kimseleri seviyorlar tuhaf bu 7. ev marsı sinirlendiriyor beni oldum olası..
Ayni sekilde nisan15 benimde marsim 4. evde dir, esimin 7. evinde.. ama cok yoruyor insani bir yerden sonra.. disarida tabi ben suskunumdur genelde... ama evde firtina estiririm gibi bir durum var.. Tabi dogum saati dogruysa esiminde biraz belli degil.. yani genel olarak Mars 7. evde ve ikizlerde.. yalniz kendini hic de kelimelerle savunan biri degil, ama disarida gözlemledim onu bir kere.. birine ciddi sekilde bir söz söylesin, karsisindaki insan hani susuyor... cok agir artik karsida ki de ne anliyorsa da o hale geliyor bilemiyorum... Yani evde de tabi benim gücüm ona yetiyor sanirim Mars 4. evden... bana karsi bir seyi yok gülücük
Bilemiyorum Mars 4. eve pek Mars 7. ev uymuyor diye düsünüyorum...
Aslına bakarsan Mavisahram mars baskısı olan insanlar yine mars baskısı olanlarla daha kolay anlasıyor düşünsene karsındakine bir sey söyliyceksin seninle tartısmıycam diyip kapıycak ya da hıhım evet peki diye geçiştiricek böyle deli olur insan yorucu evet ama karsında duvar gibi tepkisiz biri olacagına biraz yorucu olsun varsın gibi sanki gülücük
Tamamda iste benim es marsi 7. evde ve o öyle onu da anlamis degilim... yani bildigim ketum.. anlamiyorum.. agiz tadiyla bi kavga falan olmuyor hani.. acaba diyorum satürnüm onun 12. evinde bu yüzden olabilir mi ki?
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler