Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Plüto Gerilerken Doğanlar
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2

yükselenbaşak

Pluto geri giderken doğanlarda güçsüzlükten korkma duygusu vardır. Patlamaya hazır bastırılmış öfkeleri, münzevi bir hayat sürmeye eğilimleri vardır. Derin psikolojik sezgileri ve saplantıları ,enerjilerini içe yönlendirip kendilerine zarar verme tehlikeleri vardır. Dayanıklı güçlü ve kendilerini yeniden yaratabilecek güce sahiptirler. Drew Barrymore pluto terazide geri harekette doğanlardan.
Ben de o şanslılardan ( ; biriyim.

6. Evde ve Akrep Burcunda, edinebildiğim bilgiler dahilinde bu konuma güçlü etkiler sağlıyor, çünkü Akrep burcunun yönetici gezegeni zaten Plüto.

Fakat benim özellikle sizden irdelemenizi rica edeceğim bir konu var : bağlı bulunduğu açılar.

90 Derece Mars
180 Derece Jüpiter
135 Derece Şiron
180 Derece Ep
60 Derece Neptün

Bilgilendirmeler için teşekkür ederim.
Musti Yazılan:Benim de plütona bir yorum alsam. Bende plüton gerilerken doğmuşum hem de akrepte ve 1. evde plütonun açılarıda:
satürn,uranüs ve neptünle 60,kuzey ay düğümü ve marslada 90 derece

sevgili musti..

kısaca bir akrep ve pluto yorumu yapmak istedim sana.seninde her yükselen akrep gibi bakışların eminim çok derin ve dikkat çekicidirdil çýkarma bir akrep değilsin.ama akrep gibi görünüyorsun.yükselen akrepler çevrelerinde çabuk farkedilirler.sende oldukça dikkat çeken bir kişi olmalısın.her zaman güçlü ve kararlı.çevrene hükmedici.sessizde olabilirsin gürültücüde.buna sonra karar verelim istersengülücük

yükselen akrep erkekleri ayakları yere sağlam basan kızlardan hoşlanır.uçarı tipler pek çekmez onları.ancak senin değişken bir burçta duran venüsün belki biraz eğlenceyi seviyordur.ama sen ne kadar kıskanç isen kıskanılmayıda o kadar istiyorsun demek anlamınada gelir bu..

sezgilerin güçlü ve bir o kadar derin analiz yeteneği.bu yükselen akreplerin en belirgin özelliğidir.kolay affetmez hatta hiç diyebiliriz.dostuğa önem verirsin ama kendinle ilgili sırlarını kolay kolay açıklayamazsın.daha doğrusu açıklamazsın.duygular genelde içinde gizlidir.zaten gizlemek işindir.içinde fırtınalar kopsa sakin görünürsüngözkýrpma hafızan oldukça güçlüdür kolay unutmazsın..jüpiter pluton açın biraz abartılı özgüven hissi verebilir sana.ama gençsin zamanla öğrenirsin elbet bunları.çünkü pluton bu evde senin zamanla çok değişiklik yaşayacağının bir göstergesidir.zamanla olgunluğa erecek ve değişimlerle istediğin hedefe ulaşma mücadelesi verecek bu yerleşim sana.çünkü hırs,azim,değişim,kararlılık. pluton senin birinci evinde gerçekleştirecek bunları.

sert,soğuk ve gizemli bir görünüşe sahip olabilirsin.belki çok yakışıklı değil ama çekicigülücük çok zor olduğunu söyleyenlerde çıkacaktır karşına.nitekim öylesindirde inkar etmemelek

plutonun enerjisi çok güçlüdür.uranüs gibi hemen çıkmaz ortaya.yavaş ve derindir.ama kesindir.kalıcıdır.çok kolay değildir.zorlayıcıdır.mücadele kesindir.pek güllük gülistanlık değildir.ama getireceği yenilikler muhteşemdir.yükselen akrep ve plutonun hem pozitif hem negatif yönleri en uç noktalardadır.ortası yoktur.eğer bu güç yanlış kullanılırsa çok yıkıcı bir kişilik bile verebilir.bu enerjiyi bilinçli kulanmak ise yapıcı onarıcı iyileştirici bir kişilik olarak görülecektir.

plutonun dogumda geri gitmesi: aslında geniş kitleleri ilgilendiren plutonun geri gidişi daha çok bu alanlarda dikkat çeker.kişisel plutonu geri gidişi kısaca değişim,dönüşüm ve senin için belkide çok önemli konuları daha çok içinde yaşattığınla ilgili diyebiliriz.mesela; işyerinde ya da okulunda kendini kanıtlamak istersin.ama bunu dışardan izleyemezler.içinde haraketlisindir ama bunu dışa vuramaz,yansıtamazsın..

muticiğim sadece plutonuna yorum yaptım.umarım tatmin etmiştir seni..sevgiler..
bende de plüto beşinci evde ve akrepte geri gidiyor...
ve ilk yazılanlar tıpatıp beni anlatıyor.
(04-27-2010 07:59 PM)Kaktüs Yazılan: [ -> ]
Alıntı:Çok teşekkürler ayşe dediklerin baya bi benziyor. Diğre açılara bakarak bikaç şey daha diyebilirmisin acaba?

Üstadların yanında soru yanıtlamak bize düşme ama, belki yardımcı olur.. Benim bi halaoğlu yukselen terazi pluto asc kavuşum ve başucunda yengeçte marsı var kare gorunum plütoya. halaoğlunu biraz anlatayım... fiziksel olarak zayıf, orta boyludur. kendinden çok emin yurur,buyuk konuşur,delice bakar, alaycıdır, herşeyi fethetmek ustun olmak ister, hernekadar neşeli guleç olsada aslında serttir. İnanılmaz kavgacı ve intikamcı biridir. En ufak şeyde kavga çıkarır. çok girişimcidir fakat, tadar fetheder bırakır, pek sonunu getirmez,çunku yeni şeylerle meşgul olması gerkir. Ayaklı dinamo gibi maşallah. Şu an ingilterede dil öğreniyor.. Bunların hepsini pluto mars karesi yapmıyodur tabide, en azından kavgacılığını, tetikliyodur diye düşünüyorum. Sende kavgacımısın merak ettim doğrusu. Umarım yardımcı olmuştur..

yok hepsini pluto mars kare yapmıyordur bende de marla kare ama bunlar yok (:

Geri harekette bir plıtom var 7. evde ilişkiler evimde burada evliligimle sınandım zaten ama yeniden kendi düzenimi kurarken hayatımda olmadıgım kadar güclü idim ..Dilerim bir daha sınamaz beni (:
benim de 7. evde terzide pluto var ve ASC ile karıt düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim
(05-28-2011 01:29 PM)meltemac Yazılan: [ -> ]benim de 7. evde terzide pluto var ve ASC ile karıt düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim

ayrıca kişisel gezegenlerinizle de plütonun zıt açılar yaptığını görüyoruz.

ilişkiler arenasında plütonyen deneyimler yaşama potansiyeliniz kuvvetli görünüyor.
ilişkiler alanında bir takım dönüşümler yaşayabilirsiniz.
cinsellik kaynaklı krizler görülebilir.
sahiplenen , manüple eden kişileri hayatınıza çekebilirsiniz ya da pek farkında olmadan siz ilişkilerinizi yutma eğilimi taşıyor olabilirsiniz.

zaman zaman hayatınızdaki dost , akraba , sevgili gibi ilişkilerin kesilip atılması deneyimlenebilir.
(05-26-2011 11:23 PM)nisan15 Yazılan: [ -> ]
(04-27-2010 07:59 PM)Kaktüs Yazılan: [ -> ]
Alıntı:Çok teşekkürler ayşe dediklerin baya bi benziyor. Diğre açılara bakarak bikaç şey daha diyebilirmisin acaba?

Üstadların yanında soru yanıtlamak bize düşme ama, belki yardımcı olur.. Benim bi halaoğlu yukselen terazi pluto asc kavuşum ve başucunda yengeçte marsı var kare gorunum plütoya. halaoğlunu biraz anlatayım... fiziksel olarak zayıf, orta boyludur. kendinden çok emin yurur,buyuk konuşur,delice bakar, alaycıdır, herşeyi fethetmek ustun olmak ister, hernekadar neşeli guleç olsada aslında serttir. İnanılmaz kavgacı ve intikamcı biridir. En ufak şeyde kavga çıkarır. çok girişimcidir fakat, tadar fetheder bırakır, pek sonunu getirmez,çunku yeni şeylerle meşgul olması gerkir. Ayaklı dinamo gibi maşallah. Şu an ingilterede dil öğreniyor.. Bunların hepsini pluto mars karesi yapmıyodur tabide, en azından kavgacılığını, tetikliyodur diye düşünüyorum. Sende kavgacımısın merak ettim doğrusu. Umarım yardımcı olmuştur..

yok hepsini pluto mars kare yapmıyordur bende de marla kare ama bunlar yok (:

Geri harekette bir plıtom var 7. evde ilişkiler evimde burada evliligimle sınandım zaten ama yeniden kendi düzenimi kurarken hayatımda olmadıgım kadar güclü idim ..Dilerim bir daha sınamaz beni (:

(05-28-2011 01:46 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(05-28-2011 01:29 PM)meltemac Yazılan: [ -> ]benim de 7. evde terzide pluto var ve ASC ile karıt düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim

ayrıca kişisel gezegenlerinizle de plütonun zıt açılar yaptığını görüyoruz.

ilişkiler arenasında plütonyen deneyimler yaşama potansiyeliniz kuvvetli görünüyor.
ilişkiler alanında bir takım dönüşümler yaşayabilirsiniz.
cinsellik kaynaklı krizler görülebilir.
sahiplenen , manüple eden kişileri hayatınıza çekebilirsiniz ya da pek farkında olmadan siz ilişkilerinizi yutma eğilimi taşıyor olabilirsiniz.

zaman zaman hayatınızdaki dost , akraba , sevgili gibi ilişkilerin kesilip atılması deneyimlenebilir.

yerinde tespitlerin için teşekkür ederim Yıldırım oky,,fakat sonrasında plütonun bana kazandırdıkları daha büyük-sağlam vs. oldu .
aslında ben şunu da merak ediyorum pluto transitlerini en az hasarla nasıl atlatırız yada böyle az hasarla atlatmak diye birsey olur mu yoksa çekilecek çilemiz varsa çekecek miyiz
böyle bir yazı buldum, bu konu hakkında yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

http://attart-astroloji.blogspot.com/201...retro.html
Ben de Plüto gerilerken dünyaya gelenlerdenim. gülücük
Üçüncü evde retro Plüto ve ilgilendiğim konularla ilgili araştırma yapmaya,çalışmaya bayılıyorum.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler