Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Horoskoplarımızdaki Kavuşumlar ve Hissettirdikleri.
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
sessizgidiş Yazılan:arkadaşlar merhaba! henüz üye oldum aranıza ama daha öncede takip ediyordum
ve ilk buarada yazmak istedim gülücük

5.evimde güneş-venüs kavuşumu var ikizler
12.evimde ise uranüs-neptün kavuşuma o da balıkta

yorumlarınızı bekliyorum gülücük

hoşgeldin sessiz gidiş ;)

5.evindeki güneş-venüs kavuşumun çekicilik verecektir , ikizlerde olması az bişi çapkınlık katacaktır gülücük
Aprilios Yazılan:Uranüs Kavuşum Satürn - 8. Evde Oğlak

Satürn Kavuşum Neptün - 8. Evde Oğlak

Mc Kavuşum Mars, 10. Evde Kova

Güneş Kavuşum Merkür - 12. Evde Koç

Ep Kavuşum Güneş, Jüpiter - 12. Evde Boğa

- Bilgilendirmede yardımcı olursanız sevinirim.

* Ayrıca, 8. Evdeki Uranüs, Satürn Ve Neptün'ün geri gittiğini belirtmek isterim.
Aprilios Yazılan:
Aprilios Yazılan:Uranüs Kavuşum Satürn - 8. Evde Oğlak

Satürn Kavuşum Neptün - 8. Evde Oğlak

Mc Kavuşum Mars, 10. Evde Kova

Güneş Kavuşum Merkür - 12. Evde Koç

Ep Kavuşum Güneş, Jüpiter - 12. Evde Boğa

- Bilgilendirmede yardımcı olursanız sevinirim.

* Ayrıca, 8. Evdeki Uranüs, Satürn Ve Neptün'ün geri gittiğini belirtmek isterim.

8.evinde geri giden üç ağır abi gezegen zengin bir içsel dünyaya sahip olduğunu gösterir diyebiliriz.

mesela olumsuz anlamda 8.ev korkularla ilgilidir. uranüs yükseklik korkusuna , neptün denizde boğulma korkusuna , satürn ise sahip olduklarını kaybetme korkusuna işaret edebilir.
ayrıca bu üçlünün cinsellik konusunda çekingenlik verebileceğini söyleyebiliriz.
nadya Yazılan:Arkadaşlar benim de satürn plüto kavuşumu var terazi burcunda 8. evde ne anlama geliyor?

kontrolcü bir kişilik vereceğini düşünüyorum. olayların denetiminde olmasını isteyen , tedbirli ve şüpheci bir tarafın olabilir.
nurbanu10 Yazılan:merhaba..benim ikinci evimde mars -neptün kavuşumu var..bir de 3.evimde güneş -jüpiter kavuşumu var.gerçi kavuşum olduğundan emin değilim...güneş 10 derece jüpiter 17 dercede...sanırım kavuşum yapabiliyor...eğitim konusunda zorlanmadım gerçekten de...sanırım bu konularda şans veriyor...mars neptün kavuşumu konusunda bilgi vercek olan var mı acaba

mars ile neptünün hangi burçta ve evde kavuşum yaptıklarıda önemli olmakla birlikte , genel etkilerini yazmaya çalışayım ;

Neptün bir haritada hangi gezegenle bağlantı yapıyorsa o gezegene ait özellikleri yumuşatacaktır , duyarlılık katacaktır , o gezegeni tıpkı şekerin suda erimesi gibi bünyesinde eritecektir..

bu bilgiyi verdikten sonra diyebiliriz ki ; mars-neptün kavuşumu sahiplerinin savaşçı yönleri pasifleşebilir , duyarlılık ve merhametleri artabilir , sezgisel kuvvetleri artabilir , çekicilikleri artabilir , iradeleri azalabilir , kararsız ve çekingen tabiatları önplana çıkabilir , yaptıkları işlerde 6.hislerini beceriyle kullanabilirler , haritalarında satürn etkili değilse gevşek ve hayalci bir yapıya sahip olabilirler.
sanat meziyetleri olabilir..

bayanlarda , erkekler konusunda idealistlik yani hayallerinin prensini arama durumu olabilir ve bunun sonucunda çeşitli hayalkırıklıkları görülebilir.
erkeğin olumsuz yönlerini görememe , saf ve temiz bir kalple değerlendirme yapma durumları görülebilir.
nurbanu10 Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
nurbanu10 Yazılan:merhaba..benim ikinci evimde mars -neptün kavuşumu var..bir de 3.evimde güneş -jüpiter kavuşumu var.gerçi kavuşum olduğundan emin değilim...güneş 10 derece jüpiter 17 dercede...sanırım kavuşum yapabiliyor...eğitim konusunda zorlanmadım gerçekten de...sanırım bu konularda şans veriyor...mars neptün kavuşumu konusunda bilgi vercek olan var mı acaba

mars ile neptünün hangi burçta ve evde kavuşum yaptıklarıda önemli olmakla birlikte , genel etkilerini yazmaya çalışayım ;

Neptün bir haritada hangi gezegenle bağlantı yapıyorsa o gezegene ait özellikleri yumuşatacaktır , duyarlılık katacaktır , o gezegeni tıpkı şekerin suda erimesi gibi bünyesinde eritecektir..

bu bilgiyi verdikten sonra diyebiliriz ki ; mars-neptün kavuşumu sahiplerinin savaşçı yönleri pasifleşebilir , duyarlılık ve merhametleri artabilir , sezgisel kuvvetleri artabilir , çekicilikleri artabilir , iradeleri azalabilir , kararsız ve çekingen tabiatları önplana çıkabilir , yaptıkları işlerde 6.hislerini beceriyle kullanabilirler , haritalarında satürn etkili değilse gevşek ve hayalci bir yapıya sahip olabilirler.
sanat meziyetleri olabilir..

bayanlarda , erkekler konusunda idealistlik yani hayallerinin prensini arama durumu olabilir ve bunun sonucunda çeşitli hayalkırıklıkları görülebilir.
erkeğin olumsuz yönlerini görememe , saf ve temiz bir kalple değerlendirme yapma durumları görülebilir.

gerçekten de dediğin gibi oluyor yıldırım..hayal kırıklığına uğruyorum...yorum için teşekkürler

Aynı yorumlar aynen benim için de geçerli.. mesela irade meselesi...bu bende gittikçe güçleşiyor sanırım.:( satürn döngüsünü tamamlayınca etkisini kaybederse...ben derbeder biri olcam galibaaaaaa pek anlamadım:( çok kötü!!!
bendeki kavusumlar:uranüs kavusum günes uranüs kavusum venüs,günes kavusum venüs, mars kavusum merkür,asc kavusum neptun.bu kavusumlara yorumu olan arkadaslar varmı?
[/quote]

Mars kavuşum merkür;Kişi çok zeki olabilir özellikle de matemetikte başarılı olabilir.Aynı zamanda bilim dallarında da kendini gösterebilir.Ellerini çok iyi kullanmasını bilirler.Biraz sivri dilli fakat aynı zamanda da espirilidirler.Tembellikten hoşlanmazlar.Çocuklarla iyi anlaşabiirler.Kişi kavgacı olabilir.Kişi zekasından yaralanmasını bilir ve zamanında doğru karalar verebilir.İşinde başarılı olabilir.İçkiye düükünlük görülebilir.

Uranüs Kavuşum Güneş ;Kişi özgürlüğüne düşkün olabilir,birisiyle uzun birliktelik kurmakta zorluk çekebiirler.Orijinal, bağımsız, asi, isyankar davranış biçimleri SERGİLEYEBİLİRLER.Yeteneklerini yeterince kulanamayabiirler, Şiddetli bir keskinlik, şiddetli, dramatik,kendilerini,zeklarını daha iyi geliştirmek için çaba harcarlar,Huzysuzluk yapabilirler.Maceralara düşkün olabiirler

Uranüs kavuşum Venüs;aşkta bağlanma zorluğu,özgürlük ile venüsün bağlanmaktan korkama yada bağlanmayı istemem,Kıskançlıklar yüzünden ayrılıklar olabilir

Güneş kavuşum venüs;Kişinin güzel santlarda başarılı olmasını sağlayabilir.Yaşamdan zevk almasını bilir.Hisleri güçlü olabilir,sevgiye ve şefkate ihtiyaç duyabilirler.Herkesle iyi anlaşmk ister.İyimserdirler.Kişiye güzellik de verebilir.

asc kavusum neptun;ayrı hayal bir dünyasında yaşarlar. sezgileri kuvvetli olabilir,gizemli şeyleri sevebilirler.
esraa1 Yazılan:lavinya tsekkür ederim gayet dogru yorumlar sadece matematikte hıc bırzaman basaılı olmadım hep sınırdan gecerdim okulda sevemedım yanı:)asc-neptun kavusumu bana zorluk cıkartan kavusum dıye dusunuyorum hayalle gercek arası gıdıp gelıyorum ve hayaller gerceklesmıyor maalesef...

Rica ederim esaracığım doğru olmasına sevindim.Matemetik konusuna gelince bence öğretmenden kaynaklanıyor matemetiği sevmemen anlayacağın şekilde anlatacak biri olursa emin ol anlarsın ve de çok seversin matematiği zevklidir matematikgözkýrpma
redroseee Yazılan:Moon Conjunction Mercury
Venus Conjunction Midheaven
Mars Conjunction Saturn
Mars Conjunction Vertex
Pluto Conjunction Saturn
Chiron Conjunction Ascendant
benım kavusumlarada yorum yaparmısınızgözkýrpma

şiron yükselen kavuşumunu yorumlayım , diğerlerini araştır gülücük

haritanda yani hayatında şiron yükseliyor diyebiliriz.

Dini eğilim ön plana çıkacaktır diyebiliriz. ama mesela bu Din konusu illa ki çok dindar olacaksın anlamında değilde , bu konulara eğilimin olabileceğini ifade edecektir.

Félicé

Yıldırım Yazılan:
redroseee Yazılan:Moon Conjunction Mercury
Venus Conjunction Midheaven
Mars Conjunction Saturn
Mars Conjunction Vertex
Pluto Conjunction Saturn
Chiron Conjunction Ascendant
benım kavusumlarada yorum yaparmısınızgözkýrpma

şiron yükselen kavuşumunu yorumlayım , diğerlerini araştır gülücük

haritanda yani hayatında şiron yükseliyor diyebiliriz.

Dini eğilim ön plana çıkacaktır diyebiliriz. ama mesela bu Din konusu illa ki çok dindar olacaksın anlamında değilde , bu konulara eğilimin olabileceğini ifade edecektir.

1.ev kendimizi ifade edişimiz,sosyal maskemizse,bu konularda aldığımız yaralarıda(şiron) gösterebilir.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Referans Adresler