Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Bu haritayı yoruma açıyorum
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
2 Şubat 1974 gece 01 doğumlu , doğum yeri Ankara, erkek
gece 10dan sonra doğmuş 01 yaklaşık bir saat , haritayı ekleyen arkadaş olursa memnun olurum
bu haritada bazı ilginç noktalar göreceğiz yeri geldikçe açıklamasını yapacağım, şimdiye kadar işlemediğimiz bazı konulara değineceğiz sanırım bu yüzden seçtiğim bir harita, yoruma katılan arkadaşlara teşekkürler, sayın admin ara ara sizin toparlamalarınıza ihtiyaç duyacağız,
Bu kişinin doğum saatini bir netleştirelim önce.2 Şubat gece saat 1'de mi doğmuş yoksa 3 Şubat gece saat 1'de mi ?

Ben saatin yaklaşık olduğunu söylediğiniz için 11:50'ye göre çıkarttım haritaları:

astrozoom: Mavinin Tanıdığı
astro.com: [Resim: astro2gw01mavinin842197xl2.th.gif]
haritalar için teşekkür ederim Nin.me.sar.ra ;

Mavi belkide bizim bulmamızı istediği için söylememiş ama ben söylemek istiyorum. çünkü yinede bu konuyu harita üzerinde irdeleyebiliriz.
banada bahsettiği bu tanıdığı kişi engelli bir arkadaşımız. doğuştan değil engeli. bizler gibiyken , yaşadığı bir olay neticesinde yanlış hatırlamıyorsam belden aşağısı tutamayacak duruma geliyor. (yanlışım varsa lütfen düzelt Mavi)

bu arkadaşımızın açmış olduğu bir site de var ve sitenin linkini nafizden forumda görünebilecek bir yere eklemesini rica edeceğim.

şimdi bu arkadaşımızın , ne zaman bu olumsuz olayla karşılaştığını söylemeyelim.
susalım ve haritası anlatsın bize kendini..

galaxia

arkadaşa çok geçmiş olsun diyorum allah daha başka kaza ve belardan korusun inşallah cümlemizi

uranüs ve açılarına bakmak gerekir çünkü bacakları ve ani kazaları ,olayları uranüs yönetir
arkadaşın 6.evi koç vücudun baş bölgesi,adale rahatsızlıkları verir ve yöneticisi mars
7.evde burası aynı zamanda açık düşmanlar evidir belki de kaza göz göre göre ben geliyorum demiştir

marsının bütün açıları gerilimli özellikle güneşle karesi onu bu tehlike karşısında
tamamamen çaresiz ve korumasız bırakmıştır yine marsın jüpiterle karesi vücudun yarısının hasar görmesinde etkili olmuş rahatsızlığı büyütmüştür

marsın açılarının genelde olumsuz olması olabilecek en kötü etkiye karşı vücudu savunmasız bırakmış olabilir

bacaklarla ilgili gezegen uranüs 12.evinde ve yine bu evde terazi burcu var yöneticisi venüs 3.ev oğlakta yerleşmiş ve uranüsle kare açı almış

sağlıkta uranüs bacaklar vs iken venüs vücudun güzelliği ile alaklaı ikisinin karesi vücutta oldukça bariz bir şekil değişikliğine sebep olmuş olabilir yine 3. ev kazanın kısa yolculuk sırasında olduğunu işaret ediyor olabilir

naçizane bir görüştür yanlışlarım için kusuruma bakmayın
Yıldırım Yazılan:haritalar için teşekkür ederim Nin.me.sar.ra ;

Mavi belkide bizim bulmamızı istediği için söylememiş ama ben söylemek istiyorum. çünkü yinede bu konuyu harita üzerinde irdeleyebiliriz.
banada bahsettiği bu tanıdığı kişi engelli bir arkadaşımız. doğuştan değil engeli. bizler gibiyken , yaşadığı bir olay neticesinde yanlış hatırlamıyorsam belden aşağısı tutamayacak duruma geliyor. (yanlışım varsa lütfen düzelt Mavi)

bu arkadaşımızın açmış olduğu bir site de var ve sitenin linkini nafizden forumda görünebilecek bir yere eklemesini rica edeceğim.

şimdi bu arkadaşımızın , ne zaman bu olumsuz olayla karşılaştığını söylemeyelim.

Açıkçası ben yıldız haritasında bu tarz birşeyi tespit edemiyorum.Haritaya bakarak kişinin sağlığıyla ilgili birşeyler söyleyebilirim ama böyle bir şey yaşayıp yaşayamayacağını bulamıyorum. Daha önce hastanede sedyeden düşüp özürlü olan bir çocuğun haritası gönderilmişti diğer forumda.Ben böyle bir şeyi tespit edemeyeceğimi söylemiştim.Ama ölüme yakın deneyimlerle ilgili açılan bir başlıkta 12. evdeki Pluton'un fiziksel arazlara neden olabileceğiyle ilgili bir konu geçmişti.Sevgili Esmeralda'nın bu başlıkta yazacağını umuyorum onunda bu konuda söyleyecekleri var çünkü.

Benim yukarıda bahsettiğim konularda etkisini gözlemlediğim şey Yükselenin Akrep olması.Sedyeden düşüp özürlü olan çocukla ilgili başlığı bir bulup yeniden bakmam lazım ama onda da Yükselen Akrepti diye hatırlıyorum.

çilekli süt

Kaza zamanı konusunda ben de bir yorum yapamayacağım çok fazla incelemek gerekir ve bu inceleme belki günler belki de haftalar alır. Şu kadarını söyleyebilirim ki; haritadaki Mars ve Uranüs kareleri Akasya'nın da dediği gibi kazalara ve vücutta yaralanma ve kazalardan dolayı gözle görülür izlere sebebiyet verebilmekte.. Özellikle Güneş kare Mars, Uranüs kare (veya zıt açı) Venüs. Benim de vücudumda gözle görülür bir şeyler bıraktı bu açılarım. (kesik yaralanmasından kalan dikiş izleri) Ancak daha derin olarak birazcık inceleyeceğim bakalım nacizane bilgilerimizle bir şeyler bulabilecek miyiz gülücük

çilekli süt

12.ev Balık burcu= ayaklar. Uranüs=bacaklar. Buna göre sanırım, 12.evdeki Uranüs-Venüs karesi ayaklarla-bacaklarla ilgili ani bir kazanın habercisi olmuş arkadaşımızın haritasında. Bilindiği gibi 12.ev hastahaneleri de yönetir.
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:
Yıldırım Yazılan:haritalar için teşekkür ederim Nin.me.sar.ra ;

Açıkçası ben yıldız haritasında bu tarz birşeyi tespit edemiyorum.Haritaya bakarak kişinin sağlığıyla ilgili birşeyler söyleyebilirim ama böyle bir şey yaşayıp yaşayamayacağını bulamıyorum. Daha önce hastanede sedyeden düşüp özürlü olan bir çocuğun haritası gönderilmişti diğer forumda.Ben böyle bir şeyi tespit edemeyeceğimi söylemiştim.Ama ölüme yakın deneyimlerle ilgili açılan bir başlıkta 12. evdeki Pluton'un fiziksel arazlara neden olabileceğiyle ilgili bir konu geçmişti.Sevgili Esmeralda'nın bu başlıkta yazacağını umuyorum onunda bu konuda söyleyecekleri var çünkü.

Benim yukarıda bahsettiğim konularda etkisini gözlemlediğim şey Yükselenin Akrep olması.Sedyeden düşüp özürlü olan çocukla ilgili başlığı bir bulup yeniden bakmam lazım ama onda da Yükselen Akrepti diye hatırlıyorum.

bende haritaya bakıldığında böyle bir olumsuzlukla karşılaşabileceğine dair öngörülerde bulunamıyorum.
daha ziyade akasya'nın bahsettiği haritadaki sert etkiler altındaki gezegenler , sert transit ve progreslerle tetiklenmiş olabilir diye düşünüyorum.
yani haritadan ziyade , transit ve progreslerin sert etkiler yaptığı dönemlere odaklanmakta fayda vardır kanısındayım.
Mavi eğer bu olumsuz olayın ne zaman gerçekleştiğine dair bir bilgi alabilirsen işimiz kolaylaşacaktır ;)

çilekli süt

[attachment=407]

Bir de şimdi fark ettiğim bir şey var.

Algol sabit yıldızı ve Sedna asteroidi Uranüs'e zıt açıdalar dolayısıyla Venüs'e de kare yapıyorlar.. Bu da kazanın ve/veya kaza sonucunun şiddetini artırmış olabilir mi acaba?

galaxia

yanılmıyorsam algol kafaya ve boğaza gelen etkileri ifade ediyor zaten arkadaşın 6.evi koç'tu buda genellikle kafayla ilgili acaba kafa derken burada beyinciğe ve dolayısı ile omuriliğe gelen ve sonuçta bacakları etkileyen bir durum olabilir mi
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler