Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Duygu Asena
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
[Resim: astro2gw01duyguasena923bx9.th.gif]

Haritası daha önce incelendimi burada bilmiyorum.Doğum saatini aşağıdaki siteden aldım:

http://www.astromistik.com/arsiv/%C3%96l...0Yenik.htm
doğum saati doğruysa ki bana mantıklı geldi ; uranyen bir kişiliğe sahip görünüyor Duygu Asena. çünkü haritasında uranüs yükseliyor ve sahne evi olan 5.evindeki şiron-juno-jüpiter üçlüsüne 120'lik güzel açıyla bakıyor yani uranyen kişiliğinin ona verdiği sıradışı - aykırı görünen özelliklerini kolayca sahneleyebiliyor.
ki 5.evdeki jüpiterin 7.evi yönetmesi de ilginç ve bayan asena'ya uyan bir konum. ilişkilere bakışaçısı uranyen tazda yani farklı ve astrolojik açıklaması olarak uranüs ve 5.ev (özellikle 7.ev yöneticisi jüpiterle) bağlantısını gösterebiliriz.
Yıldırım Duygu Asena'nın haritasında Ay-Lilith birleşimi benim özellikle dikkatimi çekti.Üstelik Ay Akrepte.Bu konum nasıl yorumlanır sence ? Bir şey daha dikkatimi çekti bu arada.Kadınları temsil eden iki gezegende(Ay-Venüs) Mc'ye kare yapıyor.
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Yıldırım Duygu Asena'nın haritasında Ay-Lilith birleşimi benim özellikle dikkatimi çekti.Üstelik Ay Akrepte.Bu konum nasıl yorumlanır sence ? Bir şey daha dikkatimi çekti bu arada.Kadınları temsil eden iki gezegende(Ay-Venüs) Mc'ye kare yapıyor.

evet Ay-lilith kavuşumu benimde dikkatimi çekti. susan atkins haritasında hem uranüs vurgusu vardı hemde lilith oldukça güçlü durumdaydı ve sıradışı bir şeyle kendini topluma duyurmuştu.

Duygu Asena'nın da uranüs vurgusunu görüyoruz + lilith'i önemli bir konumda ve onun da aykırı görünen fikirlerini kitaplarıyla topluma duyurmaya çalıştığını görüyoruz.

lilith konusunda detaylı bilgi sahibi değilim ama görünen o ki özellikle bayanların haritasında güçlü bir lilith , toplumun belirli kesiminden destek alan ama önemli bir kesiminden de tepki alan yönelişlere işaret ediyor olabilir.
uranüs vurgusuyla birlikte güçlü lilith , aykırılığı toplum önünde gösterme ihtiyacını temsil ediyor olabilir diye düşünüyorum.

ben venüs-MC karesine sahibim ve az bişi feminist tarafım vardır bunu söyleyim gülücük
Yıldırım Yazılan:
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Yıldırım Duygu Asena'nın haritasında Ay-Lilith birleşimi benim özellikle dikkatimi çekti.Üstelik Ay Akrepte.Bu konum nasıl yorumlanır sence ? Bir şey daha dikkatimi çekti bu arada.Kadınları temsil eden iki gezegende(Ay-Venüs) Mc'ye kare yapıyor.

ben venüs-MC karesine sahibim ve az bişi feminist tarafım vardır bunu söyleyim gülücük

Bence Venüs-MC karesi feministlik vermez.Kadınlar yada kadınlarla ilişkiler kariyerini olumsuz etkileyebilir diye yorumladım ben bu açıyı.Ama biraz araştırırım internette bakalım başka neler veriyormuş.Senin feministliğin Yay'ın herkese özgürlük verme isteğinden kaynaklanıyor bence.Ha bir de Yay/Terazisin herkese adalet istiyorsun
Bu bilgiyi görmek burda iyi oldu...

Ben bu kadının kova yada yay olduğunu düşünüyordumgülücük

Koç muş gülücük

Allahım sen büyüksün her şeye rağmen bireyseliğe aşık biri....

Venüs 12 evde :( bilmem bu hüzünlerden mi böyle feminist olmuş yoksa özgürlüklere saygısından mı....

,,,,
Referans Adresler