Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sağlık Astrolojisi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
kalp ağrısı çekmemle güneşimin 8. evde olmasıyla bi alakası var mı?

bi yerde okumuştum güneşi 8. evde olmasıyla birlikte güneş mars kavuşumuna sahip biri kalp krizinden ölebilirmiş. güneş-mars kavuşumu yok ama çok kalp çarpıntısı oluyor(sebebi anemi)

Félicé

Malefik gezegenlerin asc ve ay'a göre 6. evde olması asc'ye kötü açı yapması sağlık konularında sorunlara sebebiyet verebilir. Asc fiziksel sağlık, ay daha çok ruhsal sağlıkla ilgili. Ay' a göre 6. ev derken, mesela benim ay aslan, 6 burç sayarsam oğlağa gelirim.
(05-24-2011 08:19 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]Malefik gezegenlerin asc ve ay'a göre 6. evde olması asc'ye kötü açı yapması sağlık konularında sorunlara sebebiyet verebilir. Asc fiziksel sağlık, ay daha çok ruhsal sağlıkla ilgili. Ay' a göre 6. ev derken, mesela benim ay aslan, 6 burç sayarsam oğlağa gelirim.

gezegen-ev sistemini destekleyen bir veri verygood

Derin

Derin

Derin

Biraz doktoca yazilmis ama en azindan degisik bilgiler var

tiyatral_gitarist

Aramızda "Düz taban" ya da "yarı düz taban" problemi olan var mı acaba ?
Ya da herhangi bir ayak rahatsızlığı...
Gecen gun bir tanidigin haritasina baktim,genc yaslardan ber kalp problemi var ve pil ile kalbi calisiyor,haritasinda merak ettim veriler nedir diye? Saturn 6.evde,sonra kalp nereden geliyor diye dusundum..ablanin Aslan(3.evde) 6 gezegenle stelyumu var(hatirladiklarim venus gunes merkur jupiter ....)Ve saturn neredeyse hepsine kare yapiyor ..Aslan-gunes-kalp..
(11-16-2011 10:28 AM)tiyatral_gitarist Yazılan: [ -> ]Aramızda "Düz taban" ya da "yarı düz taban" problemi olan var mı acaba ?

baş parmakta kemik çıkıntılarım var.. uyarmı? gülücük

tiyatral_gitarist

(11-16-2011 04:33 PM)Lajâ Yazılan: [ -> ]
(11-16-2011 10:28 AM)tiyatral_gitarist Yazılan: [ -> ]Aramızda "Düz taban" ya da "yarı düz taban" problemi olan var mı acaba ?

baş parmakta kemik çıkıntılarım var.. uyarmı? gülücük

Uymaz gülücük
Bu konuda (sağlık astrolojisi) bilgim yok. Fakat ayakla ilgili (özellikle düz tabanlık) , neptün yada balıkla alakalı bir etki arıyorum.
Sende neptünlük bi durum göremedim. gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Referans Adresler