Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 1. Evinizde bulunan GEZEGENLER
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. evimde Güneş ve Neptün var acaba sevdikleri burçlarda mı?
(12-16-2012 01:47 AM)FACE Yazılan: [ -> ]1. evimde Güneş ve Neptün var acaba sevdikleri burçlarda mı?

Hayır Güneş ve Neptün, Oğlak burcunu pek sevmez.

Doğum haritanda sevdiği burçta olan 2 gezegenin var ; Ay ve Mars.

Ay Boğayı sever, Marsta Akrepi.

Güneş-Pallas zıt açısına sahipsin bu güzel. Pallas'ın kişisel gezegenlerle yaptığı dinamik açıları önemsiyorum.

Pallas'ın gözlemlerime göre ve de mevcut astrolojik verilere göre zekayla ilişkisi olabiliyor.
(12-16-2012 04:37 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(12-16-2012 01:47 AM)FACE Yazılan: [ -> ]1. evimde Güneş ve Neptün var acaba sevdikleri burçlarda mı?

Hayır Güneş ve Neptün, Oğlak burcunu pek sevmez.

Güneş-Pallas zıt açısına sahipsin bu güzel. Pallas'ın kişisel gezegenlerle yaptığı dinamik açıları önemsiyorum.

Pallas'ın gözlemlerime göre ve de mevcut astrolojik verilere göre zekayla ilişkisi olabiliyor.
2 tanemi bunada şükür onlarda olmayabilirdigülücük Adminim astroloji ile aşinalığımdan sana bahsetmiştim inan Pallas ile alakalı bir konu görmeyi bırak adını bile senden ilk defa duyuyorum, baya şey öğrenecez sayende.
Peki Güneş-Pallas zıt açısı ne verir acaba bana?
(12-16-2012 02:40 PM)FACE Yazılan: [ -> ]
(12-16-2012 04:37 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]Hayır Güneş ve Neptün, Oğlak burcunu pek sevmez.

2 tanemi bunada şükür onlarda olmayabilirdigülücük Adminim astroloji ile aşinalığımdan sana bahsetmiştim inan Pallas ile alakalı bir konu görmeyi bırak adını bile senden ilk defa duyuyorum, baya şey öğrenecez sayende.
Peki Güneş-Pallas zıt açısı ne verir acaba bana?

Güneş-Pallas
Ay-Pallas
Merkür-Pallas
Uranüs-Pallas

bu kombinasyonlar zeka göstergesi olabiliyor.

Mesela Albert Einstein Merkür-Pallas kavuşumuna sahiptir ilk aklıma gelen örnek bu ve başka pek çok örnek gözlemledim diyebilirim.

Elbette haritanın diğer etkileri de önemlidir, bu Pallas açıları herkesi Einstein yapmaz lakin stratejik zekaya katkısı olduğuda benim açımdan net.
ya bu 1. evde plüto var ama diğer 1. evde yay var nedemek bu
yükselenim akrep
1.evimin sonunda Mars-Satürn kavuşumum var. Horoskobuma ilk baktığımda, doğum saatimi 30 dk. erken girdiğim için, 2. evimde kavuşmuş görünüyorlardı. Ben de yorumlara ona göre bakmıştım. Ama annemden net saati alıp baktığımda 1.evimin sonunda ve Aslan burcu yükselenimde kavuşmuş olduklarını görüyorum. 1.evdeki yorumlarda bana uyan noktalar var ama uymayan noktalar da çok. Özellikle çekingenlik mevzusu benim karakterime tamamen zıt diyebilirim. 2.evde gibi kabul edilebilirler sanıyorum. Ne dersiniz?

Presence

(01-23-2013 02:58 PM)akrpkrl Yazılan: [ -> ]ya bu 1. evde plüto var ama diğer 1. evde yay var nedemek bu

Kullandığınız ev sistemi sanırım Placidus. Ve Placidus ev sisteminde bir eve iki burç yerleşebiliyor.

Placidus ev sisteminde ASC-MC noktaları evin başlangıç çizgisi olarak kabul ediliyor.
ASC: 1. evin başlangıç çizgisi,
MC: 10. evin başlangıç çizgisi.

Astrolojide ev sistemleri isimli bir başlık olması gerekiyordu forumda.
Ev sistemleriyle alakalı kullanıcıların görüşleri, hangi ev sistemini neden tercih ettiklerini paylaştıkları bir başlık.

Bir göz atın derim ben.
yani bu nedemek oluyor
fakat yorumlarken pluto 1.ev olarak geç,yor
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Referans Adresler