Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 5 EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
5.ev Aslan burcudur ve doğal yöneticisi Güneştir.Hayatı enerji ile getiren evdir,tutku ve ateş gücünü motive etmek.Ateşin sıcaklığı dışarı doğru taşarak diğerlerine ulaşır,bu yüzden bu ev aşk verilen evdir.

1.EVDE 5.YÖNETİCİ:Yönetici Ay ,Venüs ya da güneş ise zihinsel tavırlarınızı toplum tarafından kabul edilir bir biçimde ifadelendirmeye ihtiyaç hissedersiniz.Uranüs veya Neptünse yaratıcılığınız dikkat çekici olabilir.Eğer gezegen Neptün veya Merkür iseedebiyat alanında Satürn ise müzikal alanda yaratıcı olabilirsiniz.Bu konumdaki insanlar çocuklarına çok yakın olurlar.

2.EVDE 5.YÖNETİCİ:Bu yerleşimdeki insanlar parayı yaratıcılığı ile kazanırlar.Gelirinizi emlak gibi yatırımlardan elde edebilirsiniz.Olumlu açılar varsa,esrarengiz bir kumar ve kazanma becerisine sahip olursunuz.Çocuklar ve onlarla ilgili ürünler size kazanç kapısı olabilir.Yönetici Mars,Uranüs ve Neptün ise çocuklarınızı şımartmazsınız.

3.EVDE 5. YÖNETİCİ:Yönetici Jüpiter,Mars yada Uranüs ise,cesur ve maceraperest olabilir,hız yapan araçlardan hoşlanırsınız.Hukuk tiyatro ve politika alanlarına ilgi duyarsınız.Çocuklarla iyi geçinme kabiliyetiniz vardır.Yaratıcı bir iletişim gücüne sahipsiniz.yönetici Güneş ve Venüs ise aşk ilşkisne girmekte çok terddüt etmesine,çekimser kalmasına neden olur.

4.EVDE 5.YÖNETİCİ :Ev ve aile sevgisi verir.Evde yaratıcı çalışmalar yapabilir,belki bir yazar olabilirsiniz.Paranızı emlak işine yatırmak sizin için karlı olabilir.

5.EVDEKİ 5. YÖNETİCİ:Sanat konularında yaratıcı bir dahi olabilirsiniz.Birden fazla alanda uzman olabilirsiniz.Sosyal merkezli,takdire ihtiyaç duyan birisiniz.Çocuklar hayatınızda ya çok önemli rol oynar ya da hiç.Zararlı açılar varsa kumar tutkunluğu verir.

6.EVDEKİ 5. YÖNETİCİ:Çalışma alanınız çocuklarla ilgili olabilir.İşkolik olacak kadar çalışmayı seven biri olabilirsiniz.Zararlı açılarda çalışmayı hiç sevmeyebilirsiniz.

7.EVDEKİ 5. YÖNETİCİ:Eşinizle müthiş bir uyumu yada uyumsuzluğu gösterir.İnsanların dikkatini çekmeyi seven birisiniz.İnsanları çok fazla etkiliyor gibi görünseniz de aslında çok kolay incinebilirsiniz.Çünkü bu insanların sizi takdir etmesini beklersiniz.Romantik ve eğlenceyi seven bir eş istersiniz.

8.EVDEKİ 5. YÖNETİCİ:Paranın nasıl kazanılacağı yada harcanacağı konusunda içgüdüsel bir kavrayışınız olabilir.Hayatınızın bir bölümünde fiziksel terapi görmek zorunda kalabilirsiniz.Zıt etkilerde doğum öncesi bebek kaybı yaşayabilirsiniz.

9.EVDEKİ 5. YÖNETİCİ: Zevk için uzak yerlere seyahat etmek istersiniz.Edebiyat ve ilgili alanlarda yaratıcı olma kabiliyetini gösterir.Mükemmel bir öğretmen olabilirsiniz.Bazı spor dallarına kabiliyetiniz olabilir.

10.EVDEKİ 5. YÖNETİCİ:Sanatçı,müzikal ve rol kabiliyetinizle tanınırsınız.Becerilerinizle tanınan biri olmayı istersiniz.Bazen kızınız veya oğlunuz kendi becerisi ile tanınır.Zıt etkilerde birçok romantik ve kararsız ilişki yaşayabilirsiniz.

11.EVDEKİ 5. YÖNETİCİ:Arkadaşlarınızı sever ve onlara ilgi gösteririsiniz..Politika ve ilgi alanları sizin işiniz..Çocuklarınızla arkadaş gibi olursunuz.Zıt etkilerde yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz.Sevgiyi kabul etmek için sevgiyi vermek gerektiğini düşünür,Satürn yöneticiyse sevgiyi çok zor verirsiniz.

12. EVDEKİ 5. YÖNETİCİ:Geçmişle ilgili araştırmalar size zevk verir.Zıt etkilerde çocuklarınızla olan ilişkileriniz hüzün vericidir.Hayatınız üzerinde kumar oynamayı sevdiğinizden muhtemel bir hapis cezası görebilirsiniz.Yönetici Merkür Neptün veya Satürn ise yaratıcı yazarlığa işaret eder.

galaxia

nurbanu10 Yazılan:12. EVDEKİ 5. YÖNETİCİ:Geçmişle ilgili araştırmalar size zevk verir.Zıt etkilerde çocuklarınızla olan ilişkileriniz hüzün vericidir.Hayatınız üzerinde kumar oynamayı sevdiğinizden muhtemel bir hapis cezası görebilirsiniz.Yönetici Merkür Neptün veya Satürn ise yaratıcı yazarlığa işaret eder.

5.evim oğlak yöneticisi satürn aslanda 12.evde

araştırmayı severim hem geçmiş hem gelecek farketmez çocuklarla aram süperdir

ama kendi kuzularımla nasıl olur bilmiyorum ama benden harika bir anne olur kanımca

asla hayatımla kumar oynamam garantici biriyim attığım her adım bilinçlidir

evet yazarlık deneyimlerim oldu ama vazgeçmiştim oysa astroloji sayesinde tekrar gündeme geldi artık ciddi şekilde kitap yazma niyetim var diyebilirim
(06-01-2010 04:35 PM)arzu Yazılan: [ -> ]5. evime biri baksa buradaki yazılanları okudum ama bi bütün olarak değerlendiremiyorum...

Baskıcı evebeyinler...

Olgun yada disiplinli olan karşı cinsle kontakta çekim...

Çocukluğun sorunlu geçmesi...

Ani kayıplar bakıcıların yada kan bağın olan anne baba gibi (Allah geçinden versin)

Ayrıcı gösterişi,kendini sergilemeyi sevme....

En az aslan kadar sen bir balık olsan bile..

Yürüyüşün dahi öyledir...Yükselenin destekliyor bu durumları ...

Dolunay çocuğusundan ....

seni tutabilene aşk olsun ...
Birde unutmadan Güneş onuncu evde çok mutludur...

Gün içerisinde yaz mevsimindeki saat 14-15 arası düşün nasıl sıcak nasıl bunaltıcı ...

Bu sıcakta ve bu zirvedeki gibi seninde haritanın tepesinde olan güneş seni..

Bulunduğun çevrede hatrı sayılır , sözü geçen dinlenen hatta statü sahibi biri yapabilir..

İşine ve meslenine göre..tabiki ...

Balık olma hasbiyle...

Aslan niiteliğindeki bu etkinin daha insancıl olacağını umuyorum..

Hümanist firavun gibi koptum.w işin latifesi tabiki
(06-02-2010 01:53 PM)arzu Yazılan: [ -> ]malesef ben kendini beğenme gibi şey tam olarak tanımlayamıyorum inşallah öle değildir ..öle bi şeyden şikayetçiyim..artık ego mudur nedir bilemem ama güneşin konumuyla ilgisi olabilir..mutlaka dengelemem kontrol altına almam gerekli..gösteriş ve yürüyüş konusunda haklısnız ..bi hava bi hava nolcak böle bilmiyorum:D:D

Eşit ev sistemine göre yorum yaptım arzu ..

11 EVDEKİ GÜNEŞ ....

sürü yaşantısındaki insan demekle eş..

Yalnız olmasın sürekli peşinde insanlar vardır...

Grupları yönetirsin...

Hep bir çoban olma eğilimi içerisindesindir...

İnsanları bir araya getirme misyonu gibi ...

Bu hayatındaki 4 rakamı ilede bağlantılı olabilir...

ok
"5.EVDEKİ 5. YÖNETİCİ:Sanat konularında yaratıcı bir dahi olabilirsiniz.Birden fazla alanda uzman olabilirsiniz.Sosyal merkezli,takdire ihtiyaç duyan birisiniz.Çocuklar hayatınızda ya çok önemli rol oynar ya da hiç.Zararlı açılar varsa kumar tutkunluğu verir."

Sansliyim gülücük
Sanat'a ilgim cokcok fazla, haritamda boyle seyler kesvetmek mutlu ediyor gülücük
5.EVDEKİ 5. YÖNETİCİ:Sanat konularında yaratıcı bir dahi olabilirsiniz.Birden fazla alanda uzman olabilirsiniz.Sosyal merkezli,takdire ihtiyaç duyan birisiniz.Çocuklar hayatınızda ya çok önemli rol oynar ya da hiç.Zararlı açılar varsa kumar tutkunluğu verir.

Çocuklar hayatımda vazgeçilmez. Kumar tutkum hiç yok şükür hiç sevmem. Ama ya cidden bir sanat dalında dahi olmak isterdim yani bir sanat dalında başarılı. Diğer açılar filanda desteklemeli sanat başarısını. O yok sanırım.
(05-18-2011 08:08 PM)sankigibibiraz Yazılan: [ -> ]
(06-02-2010 01:48 AM)Schatz Yazılan: [ -> ]Birde unutmadan Güneş onuncu evde çok mutludur...

Gün içerisinde yaz mevsimindeki saat 14-15 arası düşün nasıl sıcak nasıl bunaltıcı ...

Bu sıcakta ve bu zirvedeki gibi seninde haritanın tepesinde olan güneş seni..

Bulunduğun çevrede hatrı sayılır , sözü geçen dinlenen hatta statü sahibi biri yapabilir..

İşine ve meslenine göre..tabiki ...

Balık olma hasbiyle...

Aslan niiteliğindeki bu etkinin daha insancıl olacağını umuyorum..

Hümanist firavun gibi koptum.w işin latifesi tabiki

5.evim Aslan Güneş 10. evimde bunu nasıl yorumlamalıyım?

10.EVDEKİ 5. YÖNETİCİ:Sanatçı,müzikal ve rol kabiliyetinizle tanınırsınız.Becerilerinizle tanınan biri olmayı istersiniz.Bazen kızınız veya oğlunuz kendi becerisi ile tanınır.Zıt etkilerde birçok romantik ve kararsız ilişki yaşayabilirsiniz.
2.EVDE 5.YÖNETİCİ:Bu yerleşimdeki insanlar parayı yaratıcılığı ile kazanırlar.Gelirinizi emlak gibi yatırımlardan elde edebilirsiniz.Olumlu açılar varsa,esrarengiz bir kumar ve kazanma becerisine sahip olursunuz.Çocuklar ve onlarla ilgili ürünler size kazanç kapısı olabilir.Yönetici Mars,Uranüs ve Neptün ise çocuklarınızı şımartmazsınız.

yöneticisi venüs, tabiki çocuklarımı şımartıcam bana sorulurmu bu koptum.w

çocuklarla ilgili şeylerden para kazanırmışım gülücük Allahım patrona söyliycem çocuklarla ilgili bi ürüne geçelim artıkın diycem, o da zekamdan şüphelensin sonra :D
(07-29-2011 08:01 PM)pofpof Yazılan: [ -> ]5.ev koç ve jüpiter 5.evde , 5.ev yöneticisi mars satürnle birlikte 1.evde bunu biri yorumlayabilirse sevinirim....

Burada cinsiyette önem kazanıyor gerçi ama şu yorum yapılabilir;

5 ev konuları; eğlenme şeklimizi, flört dönemlerimizi, hayattan aldığımız zevkleri, sanatlar konulara yatkınlığımızı gösterir. 5.evinde koç yöneticisi mars+jüpiter var . normalde bahsettiğim konularda atak olmayı seven aynı zamanda atak olnaları seven bir yapın olacaktır diye bir yorum yapardım ki eğer yöneticisi mars ve satürn 1.ev'de olmasalardı. Mars-satürn beraberliği bu atak tavrı gölgelemekle beraber sana bahsettiğim konularda zaman zaman kısıtlama yaşatsa da hırs verir, yani bu konularda kendini yeterli görmediğin durumlarda inatçı bir tavır sergileyebilirsin. İnsanlar seni dışarıdan soğukkanlı, biraz ukala bulabilirler . 5.ev konularını okuyarak bahsettiğim ayrıntıları birleştirme yaprsan daha da güzel olur.
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler