Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: İlişkilerde Aldatma Eğilimi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Félicé

Sevgili Gizem ve cansın,bende çok merak ediyorum ama,pek anlamıyorum açıkçası.Yinede bir ara göz atmaya çalışırım haritalarınızagülücük
venüs-uranüs kare açısı varsa bu tarz eğilimler olabilir diye biliyorum ben ancak kişinin güneşine ve tabiki diğer açılarada bakarak bu yorumu yapabiliriz
arkadaşlar ALDATAN öncelikle kendi aldanır diyorum sadakat delisi bir oğlak olarak ALLAH her şeyi görüyor biliyor duyuyor onun için elbet kendi kalesine döner aldatanın rakip kalelere çektiği şutlar bende masumane aldatma girişimlerinde bulundum ama sadece tek aşkım futbolla tabiiki ;) sevgilim varken haftasonu buluşma randevularını önemli maç saatlerine denk getirmiyordum yada mutlaka futbolu seçiyordum ve hala da öyle bundan sonrada muhtemelen böyle devam edecek astrolojik kısmını pek bilmem ama bence aldatma eğilimi ne istediğini bilmemekten ayran gönüllülükten kaynaklanan birşey bence aldatan kişinin kadın yada erkek bir hayali profil olmamasından kaynaklanıyor bence böyle şeyler yada kolay elde etmekten yada elde edilmekten
erkeklerde güneş - ay zıt açısı diye biliyorum...
kova burcu etkısı ve uranus,pluto aldatmaya sebeb olur..
bence ay-uranus olumsuz açısı ve venüs olabilir.

Félicé

ibd18 Yazılan:erkeklerde güneş - ay zıt açısı diye biliyorum...

Kendinden mi biliyorsun;)
Nihan Yazılan:

:D
sessizgidiş Yazılan:
Nihan Yazılan:

:D

gerçekten ne ilgisi var ben çözemedim güneş-ay zıt açısı duyguların ve kişinin kimliği arasında ki dengesizliliği anlatır yani aldatma eğilimi ile ilgisi var mı bilmiyorum hımm
tugcee Yazılan:

gerçekten ne ilgisi var ben çözemedim güneş-ay zıt açısı duyguların ve kişinin kimliği arasında ki dengesizliliği anlatır yani aldatma eğilimi ile ilgisi var mı bilmiyorum hımm

Astrolojik ilişkiden çok, gözlem ve tecrübelere dayalı gibi geldi bana evill
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Referans Adresler