Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
astrosohbet Yıldız Haritası ;

Haritası
Whole signs http://i.hizliresim.com/QapbLg.jpg
Placidus http://i.hizliresim.com/brLNVj.jpg
Çok çok merak ettiğim birşeydi forumun haritasının analizi, aslında çoktan olması gereken bir analizdi. Yorum yapacak olan herkese şimdiden teşekkür ederim. Eski forumdan taşınma halindeyken,Nasıl bir heyecanla üye olmuştum, hiç unutmuyorum o anıhaydiiii oley. Ben önceden bakmıştım aslında forumun haritasını çıkarıp ama 4 Nisan çıkarmıştım tarih olarak. Yıldırım senin foruma ilk mesaj yazdığın tarih 3 Nisan.

galaxia

hemen çıkmak zorunda olduğumdan kabaca bakıyorum

6 nisan haritasında 12.evde plüton ve jüpiter varlığı iyiniyetle beraber kıskançlıkların olabileceğinin göstergesi
yine konularda olabilecek en derin en ince ayrıntılara girileceğinin ve jüpiterden dolayı konuların her açıdan farklı bakış açılarıyla yorumlanabileceğini gösterir

bu evde yayı görüyoruz

bence üyeler asıl söylemek istediklerinin söylemiyor derin düşüncelerini saklıyorlar gibi geliyor bana

benim tahminim bu sitede gizli ilimlerle ve para psikoloji ile ilgilenen fazlaca üye var ama bu yönleri hasır altı edilmiş gibikimse açığa çıkarmar istemiyor gibi

felsefesi görüşler ve aksiyon ruhu dizginlenmiş gibi

plüton ve jüpiterin karesi bilinmeyen ilimler ve derin manalar söz konusu olduğunda forumda gerilim oluştuğunun göstergesi bana göreastroloji dışında başka konu barınamıyor ve aynı şekilde jüpiterin geniş yelpazesi de daralıyor merkür karesiyle

merkür 2.evde ve 8.eve (gizemli bilimler evi)karşıt durumda

yine kare sert bir açı tartışma gerilim ve istemezlik göstegesi bana göre

satürn 8.evde yine bu alanı kısıtlayıcı ve bazılarımızın bu konuları konuşmaktan kaçınması bu sorumluluğu üzerine alamaması olabilir

güneşine bakınca istikrarlı ve belli bir düzeni olan,bilgilendirme niyetiyle açılmış,insanların astroloji konusunda umdukları bilgileri alabildiği yani tatmin olabildiği ve marsıyen insanları kendine çektiği ve yapısı itibariyle astrolji konusunda kendine güvenen ve herkesin sorusunun cevabının kendinde olduğunu düşünen aktif bir yapısı var bence

ateş elementi bir güneş oldukça aktif hareketli ve zirveye gözünü dikmiş ağır ama emin adımlarla giden bir forum bence asc toprak gerçekçi ve sağlam bir yapı diyebiliriz
asc güneş karesi bence foruma hırs ve yoğun hareket katıyor

şimdilik bu kadar yanlış yördüğünüz noktaları belirtiniz
Her iki haritaya da bakacağım

Bir internet sitesi için evlerin ne anlama geleceğini incelemek ilginç olacak.

Ama gözüme 1 Nisan(tarihte çok anlamlıgülücük) haritası daha hoş gözüküyor(özellikle merkür-uranus-K.A.D birleşmesi)

Alıntı:Çok çok merak ettiğim birşeydi forumun haritasının analizi, aslında çoktan olması gereken bir analizdi. Yorum yapacak olan herkese şimdiden teşekkür ederim. Nasıl bir heyecanla üye olmuştum, hiç unutmuyorum o anıhaydiiii oley. Ben önceden bakmıştım aslında forumun haritasını çıkarıp ama 4 Nisan çıkarmıştım tarih olarak. Yıldırım senin foruma ilk mesaj yazdığın tarih 3 Nisan.

Beyhan böyle yazınca şüpheye düştüm yani 1 nisanda insanlar isteseydi foruma üye olup birşeyler yazabilirdi değil mi?

Beyhan yine sitenin sıkıntı yaşadığı bir tarih vermişti o da işe yarıyacak mı diye bakacağım.
JoMaJa Yazılan:Beyhan böyle yazınca şüpheye düştüm yani 1 nisanda insanlar isteseydi foruma üye olup birşeyler yazabilirdi değil mi?

Beyhan yine sitenin sıkıntı yaşadığı bir tarih vermişti o da işe yarıyacak mı diye bakacağım.

evet jomaja 1 nisan gecesi forumun iskeletini nafiz kurmuştu yani astrosohbet.com yazıp foruma giren bir kişi üye olabilir ve mesaj yazabilirdi.

ama ya teknik bazı konuların oturması yada hatırlayamadığım bir sebepten dolayı 6 nisan gecesi tam katılım başladı
Eğer haritanın net olmasında forumda yaşanan belli olaylar gerekirse yazarım
Mesela Bir adminimiz( forumun geleceği açısından önemli bir insandı) bizden ayrılmak zorunda kaldı,onun ayrılma tarihi mevcut.
Forumda yaşanan belli olayların tarihleride beli.
Yardımcı olacağını düşünürseniz, paylaşırız.
Haritada yorum yaptıkça aslında transitlerede bakarak doğru tarihi çıkarabiliriz.
Beyhan Yazılan:Eğer haritanın net olmasında forumda yaşanan belli olaylar gerekirse yazarım
Mesela Bir adminimiz( forumun geleceği açısından önemli bir insandı) bizden ayrılmak zorunda kaldı,onun ayrılma tarihi mevcut.
Forumda yaşanan belli olayların tarihleride beli.
Yardımcı olacağını düşünürseniz, paylaşırız.
Haritada yorum yaptıkça aslında transitlerede bakarak doğru tarihi çıkarabiliriz.

Eğer bunuda doğal bir harita gibi ele alıyorsak evet aynı şekilde gökyüzünden bu harita da etkilenmeli (bence).

paylaşmak istersen vereceğin zaman ve olaylar(gerçekten önemliler) işimize yarar bence Beyhan(açıkçası ben üye olduktan sonra hiç bir vukuata tanık olmadımgülücük-ya da dikkatimi çekmedi)
1 nisan 2007 saat 12:14 haritasına göre yükselen burç Yengeç.. merkür - uranüs - KAD kavuşumu 9.evde..
JoMaJa Yazılan:Eğer bunuda doğal bir harita gibi ele alıyorsak evet aynı şekilde gökyüzünden bu harita da etkilenmeli (bence).

paylaşmak istersen vereceğin zaman ve olaylar(gerçekten önemliler) işimize yarar bence Beyhan(açıkçası ben üye olduktan sonra hiç bir vukuata tanık olmadımgülücük-ya da dikkatimi çekmedi)

Tabiki madde madde yazarımgülücük Tarihlerin hepsini net olarak çıkarayım.
Forumda nazar değmesin diyelimgülücük çok uzun zamandır olumsuz bir durumla karşılaşmadık.
Yıldırım askere gitmeden önce olan tarihten bu yana forumu etkileyebilecek olumsuz şeyler yaşamadık.
O zamandan bu yana benim de hatırladığım bir durum yok.
Sizler uğurlu geldiniz:)çiçek
Güneş 10.evde haritanın zirvesinde ve büyük şans üçgeninin baş aktörü..

büyük şans üçgenide bana çok yakışıklı geldi gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler