Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğumdan Önceki Tutulumlar
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Aprilios Yazılan:Sevgili Nihan ve Gizem,

Mümkünse ben de bilgi alabilir miyim?

- 19.04.1988.
Sevgili Aprilyos senin tutulumlar

18 Mart Balık 27 42’ Güneş (tam) 1988

3 Mart Başak 13 18’ Ay 1988

Félicé

Sevgili Arkadaşlar;13 Aralık C.tesi günü,H.Kırkoğlu'nun,Ruhun Yolculuğu ve Karma seminerinde bulundum.Doğum öncesi tutulumlarla ilgili uzun bir seminerdi.Bazı notlar aldım.Bu ara çok yoğunum;en kısa zamanda aldığım notları paylaşacağım inşallah.Tutulumlar incelenirken nasıl bir yol izlenecek?Ruhumuz ne getirdi?Neden burda?Ve bunu nasıl ifade edecek?Hangi yolla?
Türkçe (net) kaynaklarındaki bilgiler bu kadar sınırlı iken, H. Kırkoğlu gibi üstadtan bir şeyler öğrenecek olmak, haber aşamasında iken bile keyifli.

Elbette ki sizin sayenizde sevgili Nihan, şimdiden teşekkür edeyim.gülücük

Heyecanla bekleyenlerden biri de benim, en kısa zamanda değerli notlarınızı paylaşmanız dileğiyle...
Doğumumdan 2 ay önce, başak 18 derecede güneş tutulması gerçekleşmiş, mc 19 başak.

herhangi bi gezegen yok.. etkisi ne olabilir?
mc açılarım, güneş sextile, uranüs kare.
doğumumdan önce güneş tutulması; 9' boğa burcunda olmuş, 5. evimde.. 6 orbla güneşime 120, 6 orbla ayıma 60, 2 orbla satürnüme kare, 3 orbla asc me 120, 4-5 orbla uranüs ve mc me zıt yapmış..

ay tutulmasıda, 23' akrepde olmuş..
Doğum öncesi tutulmaları kaale almıyorum. Bence bu durum gereksiz, sizin cenin olma tarihinize göre harita çıkaralım gibi bir şey oluyor.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler