Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Burç Dekanları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
ben tam da bunu merak ediyordum.12 derece yengeç yükselen akrepsi özellikler mi taşır?Aslında öyle gibiyim sanki gözlerimin derin baktığını söylerler ve bir akrep gibi sessiz sedasısızımdır...
Dekanlar fiziği de etkiliyor demek ..
(12-15-2008 06:09 PM)Aprilios Yazılan: [ -> ]Öner Döşer'in yazdığı bir makale : ''Yükselen Burcun Önemi''

[font=Georgia]Zira bu derece bize öncelikle yükselenin “Almuten”ini verecektir. Almuten, herhangi bir zodyak derecesinde en fazla asalete sahip gezegendir. Yükselen derecesinin Almuten’inin hangi gezegen olduğu, haritanın hangi evinde yerleştiği ve açıları, neredeyse yükselen yöneticisi kadar önem taşır. Bu bize, haritayı bir de başka gözle değerlendirme avantajı sağlar.

Yanlış bakmadıysam

Güneşim 2.dekandan Yay Burcu
Yükselenim 3.dekandan Balık Burcu

Şimdi bunların yöneticileri nasıl etkiliyor
Jüpiter ve Neptün
Yükselenim Aslanın Koç dekanında.Zaten Yükselen yöneticim Güneşin Marsla birleşimi var.Benim açımdan pek bir şey değiştirmiyor Yükselen dekanatım.
Peki ya yükselen balık dekanları?
benim yükselen oğlak ikinci dekan boğa/venüs dekanı
(08-30-2011 05:36 PM)vatansever Yazılan: [ -> ]peki ya yükselen oğlak dekanları ?benim durum nası oluo ?
Yükselen oğlak yazılmış ama yükselen kova ve balık yok :(
Yükselen Baligin dekanlari da muhtemelen, kendi su grublari olacaktir diye düsünüyorum.. Hasan Kocabasin kitabinda okudugum kadariyla.. Nasil ki günes burcumuzun dekanlari o gruba ait burclar ise.. Örnegin Ates: Koc, Aslan, Yay...
Baligin, Neptün, Ay, Pluto... Yani kendi su grubundaki burclarin yöneticileri.. yükselenin derecesinden bulabilirsin ... yükselenin baligin kac derecesinde?...
Yanlisim varsa bilgili arkadaslar düzeltir ...
benim şimdi dekanım boğa/venüs şimdi bende birazcık yükselen boğa görünümümü var ?
(08-30-2011 09:10 PM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]Yükselen Baligin dekanlari da muhtemelen, kendi su grublari olacaktir diye düsünüyorum.. Hasan Kocabasin kitabinda okudugum kadariyla.. Nasil ki günes burcumuzun dekanlari o gruba ait burclar ise.. Örnegin Ates: Koc, Aslan, Yay...
Baligin, Neptün, Ay, Pluto... Yani kendi su grubundaki burclarin yöneticileri.. yükselenin derecesinden bulabilirsin ... yükselenin baligin kac derecesinde?...
Yanlisim varsa bilgili arkadaslar düzeltir ...

25. derecesinde falan dı yanlış hatırlamıyorsam.. Yani 1. dekanda olmadığına göre ya akrep ya yengeç etkisi taşıyor sanırım. Ama hangisi olduğu hakkında hiçbir fikrim yok
Eğer yengeçteyse yükselen yengeç özellikleri de mi görülmüş oluyor yani?
Ben 20 derece Yükselen Başak 3. dekanındayım. 20 derece 3. boğa dekanı oluyor, boğa özellikleride uyuyor 3-4 dk. erken doğmuş olsam Oğlak dekanı olacak. Oğlak'ta uyuyor Ay Burcum Boğa olduğundan mı Boğa özellikleride uyuyor. Bana göre 2. oğlak dekanı daha çok uyuyormuş gibi geldi.
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler