Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yaş Farkı Olan İlişkiler
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
nilili Yazılan:merhaba

Ben kendimi bildim bileli hep yas farkli iliskiler icerisindeyim.7.evimde koc burcunda bulunan venus-mars kavusumu ve bu kavusumun 1.ev terazide bulunan ay'ima karsitlik yapmasindan dolayi olabilir mi acaba?

haritanı görseydik daha iyi olurdu bence ;)
Kendınden yaşça çok küçük insanlara aşık olanlarıda hesaba katabiliriz bence hep büyükler konuşuluyor gülücük kendım içn söylemedım bunu bu arada .. kendınden yaşça büyük olanlarla ilişki yaşayanlarda satürn etkisi varmış anladık küçüklerle yaşayanlarda hangi gezegenler etkili mesela merak ediyorum .. ?

ginka

benden yaşça büyük beni geliştirebilicek bir erkeği tercih ederim.
benden de hep yaşımdan küçükler hoşlanıyoo offff bana inat sankikoptum.w
teraazziii Yazılan:Kendınden yaşça çok küçük insanlara aşık olanlarıda hesaba katabiliriz bence hep büyükler konuşuluyor gülücük kendım içn söylemedım bunu bu arada .. kendınden yaşça büyük olanlarla ilişki yaşayanlarda satürn etkisi varmış anladık küçüklerle yaşayanlarda hangi gezegenler etkili mesela merak ediyorum .. ?

'' partnerler arası 20 yaş olunca olay çıkıyor , benim sevdiğimle aramda 1 milyon yıl var '' gülücük gülücük

Yıldırım Yazılan:'' partnerler arası 20 yaş olunca olay çıkıyor , benim sevdiğimle aramda 1 milyon yıl var '' gülücük gülücük

gözkýrpma

kendinden büyük olursa hatun erkek zengin olur ....

kadın erkekten küçükse bilki adam çok çok zengindirgülücük

Toprak centergülücük)
gülücük) suna-bak

Nasıl bi sahne bu ya koptum vallaha koptum.w
kendimden yaşça büyüklere bir dönem ilgi duydum şimdi neden bilmiyorum aksine itici geliyor hatta şuan karşıyım en fazla beş yaş büyük olabilir on çok fazla gülücük
Bunun bir formülü var , fazla düşünmeye hic gerek yok...gülücük))
erkeğin yaşı bölü 2, artı 5 yapicaniz.... valla dedem soylemişti bana rahmetli.... tecrube konusuyordu....bence cok haklı.... hahahaa...gülücük)
benimde böyle bir eğilimim olduğunu söylemek mümkün, ruhsal olarak uyum sağlayabildiğim sürece yaş farkı pekte önemsediğim bir konu oluyor.
Sadece yaş değil akıl olarakta sizden büyük biri ile beraber olmak daha keyifli olacaktır...

Biraz hayranlık hoş olabilir....

SOnuçta çok çeşitli tatmin konuları söz konusu o yüzden ...

Sizi bilgi (yaşlı bilge olarakta ) destekleyebilecek bir eş fena olmaz...

Yaşı büyük aklı küçük.....

Egosu büyük aklı küçük biri ile beraber olmak hiçte akıl karı olmasa gerek gülücük

Ama bunu yazdıran Venüs kavuşum jüpiter oğlağıda olabilir tabi bunları okşayan satründe hehee
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Referans Adresler