Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ütopik Yaklaşım : En İyi Harita :))
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Benim açılar ve gezegenler hakkında yok denecek kadar az bilgim var, o yüzden onlar üzerinde yorum yapamam ama kişinin doğum haritasında oğlak mutlaka olmalı,ay burcu boğa ya da koç olabilir...
Bi yazı okumuştum nette, adamın tek hayali sevdiğiyle başbaşa bi tekneyle denize açılmaktı ve fırtına çıkmasını tenenin batmasını veee sevdiğinin ölmesini hayal ediyordu, bu sen misin yoksa bagielgülücük) eee ütopik denmiş başlıkta bagiel bu en ütopik tam sana göre; ama yazım tarzını beğendim uzun fakat kesik cümleler aralıklar okumayı ve anlamayı kolaylaştırıyor benim gibi 3-5 şeyi birarada okuyan biri için mükemmel:P ben de senin iletini atlamadan okudum:P
ewet yükseleni oğlak olsun...hem zeki hem pozitif ...
ben yükselen koç diyorum.kendinden emin....ama kafasını iyi korusungülücük)
Bagielin astroloji ile mitolojinin ilgisine yüzde yüz katılıyorum...
Astrolojiye daha farklı bakmak ve daha iyi anlayabilmek için mutlaka önce anadolu mitolojisini, sonra yunan mitolojisini , mısır mitolojisini daha sonra da iskandinav ve hint mitolojilerini okumak lazım. (Yasemin Boranın bana zamanında yaptığı en önemli tavsiyesidir.) gercekten de mitolojiyle ilgilenmeye başladıktan sonra gezegenleri daha da iyi anlıyorsunuz... mesela anadolu mitolojisi yunan mitolojisinden daha eskidir... tanrıçalar, ay tanrıçası Hekate, en önemli ana tanrıçaymış anadoluda... o zamanlar kadınların hukümdarlığı varmış... zeus , hekate yi zar zor getirtebilmiş olimpos a... hekate tapınağı Muglanın Milas ilçesinde bir dagdadır... "Anadolu" ismi de bosuna konmamış... analar dolusu bir ülkeymişiz eskiden ve coook kıymet verirlermiş analara...onlar yönetirmiş eskiden ülkeyi...kurtuluş savaşındaki katkıları boşuna değil...

ayrıca çok hoş masalvari mitolojik hikayeler de vardır bu kitaplarda...tatilde filan çok güzel okunuyor....
iyide arkadaşlar şukufe ye ne olduhımm ya pardon özür dilerim o sanırım şimdi özgür kız oldu.bu kadar kendine güvenen,özgüveni mükemmel,korkusus,cesur,bilge vs. olursa tabi ortalarda görülmezgözkýrpma
ay_se Yazılan:iyide arkadaşlar şukufe ye ne olduhımm ya pardon özür dilerim o sanırım şimdi özgür kız oldu.bu kadar kendine güvenen,özgüveni mükemmel,korkusus,cesur,bilge vs. olursa tabi ortalarda görülmezgözkýrpma

gülücük
saturn-güneş-ay arasında sans üçggenim olsun isterdimgülücük

tiyatral_gitarist

Evet arkadaşlar...
Açıların sadece bir kısmını gösterebildim... gülücük
Gökyüzünde böyle bir olay gerçekleşse dünyada olabilecek felaketlerden bahsetmiyorum gülücük
Artık direk havaya mı uçar bilemem ama...

Sadece bu zamanda doğacak çocuk.
Acaba ana rahminden uçarak mı çıkar. Çıksa ne kadar yaşar...
Yoksa 30 sn içinde kendini imha mı eder gülücük

Hem biraz eğlenelim hemde düşünelim istedim...
Söz üstadların...

[Resim: thumb_457852584.jpg]
haritanın yönetici gezegenini bulmak hiç bu kadar zor olmamıştı gülücük

bu arada Tiyatral , Ütopik Harita isimli bir konumuz vardı orayada ekleyebilirdin bu mesajı ok
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Referans Adresler