Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars Devinimi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Mars doğum haritasında hareketin, enerjinin sembolüdür. Marsın devinimi esansında kendisiyle oluşturduğu açıların etkisi on beş gün kadar sürer. Eğer bu açıların zamanını daha önce saptayıp, o dönemlerde bir günlük tutarsak kendimize ait çok şey öğrenebiliriz. Bütün planet devinimlerinde olduğu gibi mars deviniminde de kavuşum açısı yeni bir başlangıcı, yeni bir planı temsil etmektedir. Kişinin fiziksel enerjisi ve ego enerjisi güçlenmiştir. Bu enerjinin bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Eğer enerjiyle birlikte çalışıyorsak yaklaşık on beş gün sürecek yoğun bir dönemden söz edebiliriz. Yoğun bir günlük tempomuz yoksa spor yapmak çok faydalıdır. Eğer bu enerjiyi bastırmaya çalışıyorsak o zaman başımız belada demektir. Çünkü o bir kaza, kavga veya rahatsızlık şeklinde dışarı çıkmaya çalışacaktır. Kavuşumda Mars enerjisini kullanmanın en iyi yolu, kendi inisiyatifimizle hayatımızın çeşitli alanlarında bazı değişikliklere başlamaktır. Hangi alanın gözden geçirmeye ihtiyacı olduğu kendisini zaten hissettirecektir.

Mars devinimi kendini insan ilişkilerinde de hissettirir. Kavuşum açısında ilişkiler başlayabilir, bitebilir. Eğer hayatınızda kimse yoksa yoğun bir şekilde üzerinde düşünebilirsiniz. "Ben nasıl ilişkiler istiyorum? Ne tür insanların yanında kendimi rahat hissediyorum? İlişkilerimde nasıl davranıyorum?" gibi sorular artabilir. Yaşamın çeşitli alanlarında yapılması gerekenler bu şekilde hissedilip saptandıktan sonra arzulanan sonuca götürücü bir hareket başlar. Bu doğrultuda altı ay boyunca bir yol kat edilir be Mars'ın kendisine yaptığı ilk kare açıda bu yolun doğru olup olmadığı görülür. Eğer yanlışsa plan gözden geçirilir, ya tamamen değiştirilir, ya da gerekli düzeltmeler yapılır. Yaklaşık altı ay sonra gerçekleşen karşıt açıda olumlu veya olumsuz bir sonuç alınır. Yani kişinin kendi kendine saptadığı, geliştirdiği plan tamamıyla dış dünyaya açılır ve oradan tepkiler alır.

Bundan altı ay sonra ki ikinci kare açı artıkları temizleme zamanıdır. Bu dönemde geçmişte çözümlenmeyen konular son kez kendilerini hatırlatırlar. Altı ay sonra kavuşumda yepyeni bir şeylere başlamak için bu artıkları temizlemek şarttır. Yoksa her şey kendini tekrar eder. Unutmayın Mars tetik rolü oynar.

Barış İlhan - Astrolojide Yetişkinlerin Buluğ Çağı
12.evdeki mars transidi kişiyi nasıl etkiler acaba?
tugcee Yazılan:12.evdeki mars transidi kişiyi nasıl etkiler acaba?

fırtınadan önceki sessizlik gibi bir süreçten söz edebiliriz. çünkü Mars Asc noktasına yaklaştıkça harita sahibinin hayatında yükselişe geçecektir bir kaç haftalığına..

ginka

arkadaşlar yarın domuz gribi aşısı olmayı planlıyorum
mars transitim 6. evimden geçiyor. aşıyı olmamın nedeni artık bu korkudan bıkmış olmam... hele okula toplu taşıma araçlarıyla gidip gelirken sinir oluyorum paranoya oldum resmen.bu sene girp nezle tarzında hiç bir rahatsızlık problemimde olmadı çok şükür. transite göre beklemelimiyim yoksa gidip aşımı olmalıyımpek anlamadım.

melis_bk

ginka Yazılan:arkadaşlar yarın domuz gribi aşısı olmayı planlıyorum
mars transitim 6. evimden geçiyor. aşıyı olmamın nedeni artık bu korkudan bıkmış olmam... hele okula toplu taşıma araçlarıyla gidip gelirken sinir oluyorum paranoya oldum resmen.bu sene girp nezle tarzında hiç bir rahatsızlık problemimde olmadı çok şükür. transite göre beklemelimiyim yoksa gidip aşımı olmalıyımpek anlamadım.
Mars yeryüzüne inip hadi aşıya kampanyası yapsa aşı olma bence..yoo hayır

ginka

melis_bk Yazılan:
ginka Yazılan:arkadaşlar yarın domuz gribi aşısı olmayı planlıyorum
Mars yeryüzüne inip hadi aşıya kampanyası yapsa aşı olma bence..yoo hayır

gazetelerden internettende araştırdım baya aralık ve ocak ayında virüs baya yayılcakmış ve aralık 15ten sonra aşı bile fayda etmicekmişaðla... sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylanmış ve ısrarla olun uyarısı yapılıyo .. aşının yan etkileri var oke ama sağlık çalışanları zorunlu oldular benim hemşire bir tandığım aşıyı oldu su çiçeği kızamık benzeri bir aşı olduğunu söyledi ama yinede korkuyorum tabi pek anlamadım off ya ne gerek vardı sanki biyolojik savaşa

ginka

mars transitinin etkisiyle bi cesaret geldi :D gittim aşımı oldum rahatladım gülücük)
tr mars- natal uranüs ün üzerinden geçerken ne tür etkiler olur ? nasıl yorumlanır ?
transıt mars natal ayımın uzerınde 7 evde nasıl etkılenıırm acaba.
yansima7 Yazılan:tr mars- natal uranüs ün üzerinden geçerken ne tür etkiler olur ? nasıl yorumlanır ?

Kısaca söylemek gerekirse,yeni ve olağandışı çalışma yöntemleri bulunabilir, yeni fikirler, düşünce yeni atılımlar yapaılabilir,dikkatsizlik ve acelecilik nedeniyle elektrikle ilgili ,makinelerle ilgili kazalar olabilir,ani ve düşünmeden hareket edilebilir bunun sonucu da istenilen sonuç olmayabilir,hareket ve davranışlarında isyan görülebilir..
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler