Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: BALIK BURCU
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Balık Burcu (14 Mart – 13 Nisan)

Balık Burcu insanı cömert, sempatik ve kibar davranışlıdır. Derin düşüncelere dalmayı severler ve biraz melankolik olurlar. Dostlarına karşı dürüst ve yüklendikleri her konuda güvenilir kişilerdir. Sorumluluk gerektiren işlerde başarılı olurlar. Balık insanı güçlü biçimde sevmek ve sevilmek ister.

Balık’ların romantik yanları onları gizli aşk ilişkilerine iter. Bu insanlar 14 Temmuz-13 Ağustos ve 14 Kasım- 13 Aralık arasında doğanlar ile anlaşabilirler. Hem güçlü hem de zayıf karakterli insanlar bu burçtan çıkar. Sinir buhranları geçirebilir ve göz zayıflığı, uyku sorunları olabilir
El Auria yazdiklarinin hepsine katiliyorum balik burcu olarak .
meltem Yazılan:El Auria yazdiklarinin hepsine katiliyorum balik burcu olarak .

Senin Vedic astrolojisindede burcun balık mı Meltem?
Evet Leda 18 mart dogum günüm.
guzel paylasımın ıcın tesekkurler , bende klasıkte bır koc olarak neden bu kadar duygusal oldugumu dusunur dururdum , balıkmısım meger gülücük
bende balık burcuyum cok melakonık olyor cok duygusalım sevmıyrum burcumu cokta korkak oluyor tanıdığım butun balıklar sessız tıplerdır platonık ask yasarlar bağımlılıkları vardır
2010 senesi jupiter baliklarda uranusunde balik burcunda bulunmasi biz baliklari nasil etkiliyecek baliklarin hayatinda bir degisme olacakmi acaba bizi baliklari bu konuda bilgilendirebilirmisiniz , sanirim biz baliklar yuze yuze kuyruguna geldik tum baliklar adina guzel yorumlarinizi bekliyoruz saygilarimla
Referans Adresler