Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: ASLAN BURCU
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Aslan Burcu (14 Ağustos – 13 Eylül)

Aslan kişiliği cömert, açık sözlü, güvenilir ve lider yaradılışlıdır. Para konularında talihli ve dürüsttür. Çok güçlü iradeye ve amaçlarına yönelme hırsına sahiptir. Karşılarına çıkan engellere ve zorluklara karşın hedeflerine varmayı başarırlar.

Aşk ve romantizmde sahiplenici, duyarlı, dürüst ve isteklidirler. İnatçı ve dik kafalı davranışları yüzünden karşı cins ile sıkça anlaşmazlıklara düşerler. Aslan’lar, 14 Aralık-13 Ocak veya 14 Nisan-13 Mayıs arasında doğanlar ile anlaşabilirler. Bunların sağlık sorunları arasında kalp arazları, baş ve kulakları etkileyen ağrılar yer alır.
aslan burcuyum gülücük
(01-09-2011 05:10 PM)Daily Yazılan: [ -> ]aslan burcuyum gülücük

Yükselen burcun Balık , Ay burcun Balık , Mars burcun Boğa ;)
(01-09-2011 06:12 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(01-09-2011 05:10 PM)Daily Yazılan: [ -> ]aslan burcuyum gülücük

Yükselen burcun Balık , Ay burcun Balık , Mars burcun Boğa ;)

teşekkür ederim gülücük
Benimde vedicte burcum aslangülücük) Yükselende ikizler, ay burcu yay duyda inanma
vedic burcum her ne kadar aslan, ayım kova, asc yay olsada, terazi stelyumun dolayı, başak yanım ağır basıyor.. başaklıkdan kurtuluş yok banagülücük sevgili başağım gülücük)

Félicé

(01-09-2011 11:14 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]vedic burcum her ne kadar aslan, ayım kova, asc yay olsada, terazi stelyumun dolayı, başak yanım ağır basıyor.. başaklıkdan kurtuluş yok banagülücük sevgili başağım gülücük)

Ya cidden birşey soracağım, ben alınmam gerçek düşünceni belirtirsen sevinirim. Aslında ben bu başaklara gıcık olmazdım onlar bana gıcık olmasaydı:D Ama bir ortama girdiğimde bana tahammül edemeyen, dili ile eleştiremezse, burun kıvırıp gözü kaşı ile benden rahatsız olanlar hep güneş başağı çıkıyorlar. Kendimi ifade etmemden rahatsız oldukları ya da yaptığım her şeyi gereksiz buldukları için sonunda ben de onlara sinir oluyorum. Sen benim tarzımdan rahatsız oldun mu hiç?
hayır senden hiç negatiflik almadım, gıcık olmadım.. hatta çok da eğlenceli buldum..
başaklar senden şu yüzden gıcık kapabilirler, çok bilmiş bi halin var, başaklar buna tahammül edemiyor olabilirlergülücük
beni sorarsan, benden fazla bilmediğini bildiğim için, rhatsız değilim senden koptum.w
ben centilmen bir başağım çiçek

Félicé

(01-10-2011 12:35 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]hayır senden hiç negatiflik almadım, gıcık olmadım.. hatta çok da eğlenceli buldum..
başaklar senden şu yüzden gıcık kapabilirler, çok bilmiş bi halin var, başaklar buna tahammül edemiyor olabilirlergülücük
beni sorarsan, benden fazla bilmediğini bildiğim için, rhatsız değilim senden koptum.w

koptum.w hıımm neye gıcık olduklarını anlamış oldum. Ya o kadar bilmiş duruyor olmamam lazım. Gerçek hayatta daha mütevaziyim vallasuna-bak
Sen neptün ve terazi etkili bir başaksın çünkügülücük
(01-10-2011 12:39 AM)Félicé Yazılan: [ -> ]
(01-10-2011 12:35 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]hayır senden hiç negatiflik almadım, gıcık olmadım.. hatta çok da eğlenceli buldum..

koptum.w hıımm neye gıcık olduklarını anlamış oldum. Ya o kadar bilmiş duruyor olmamam lazım. Gerçek hayatta daha mütevaziyim vallasuna-bak
Sen neptün ve terazi etkili bir başaksın çünkügülücük

bilmem valla, yüzyüze bi gelmek gerekgülücük)
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler