Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: İKİZLER BURCU
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
İkizler Burcu (14 haziran – 13 Temmuz)

İkizler Burcunda doğanlar değişken karakter ve mizaç sahibi olurlar. Ruhsal durumları kolayca değişebilir. Bir kural olarak huzursuz, diplomat davranışlı ve hırslı kişilerdir. Kültürlü, eli her işe uygun ve pek çok alanda başarılı olacak karaktere sahiptirler. İkizler insanı aşk hayatında kararsız davranır. Doğal olarak şıpsevdi olurlar ve çeşitli aşk maceraları yaşarlar.

İkizler 14 Ekim – 13 Kasım veya 14 Şubat-13 Mart arasında doğanlar ile uyumlu beraberlik yaşayabilir
(09-16-2010 09:06 PM)möö Yazılan: [ -> ]bu ne ya hangisine inanalım benim burçlara hiç inancım kalmadı batı astrolojisimi dogru bumu ben kendimi yengeç biliyordum şimdi ne olucak bide burçlar degişti diye bişey çıktı hangisine inanalım şaştım dogrysu fala inanma falsız kalmayalım bence

bencede öyle möö gülücük
böyle burç yorumları falan okurken ben de hep şöyle bir durum vuku buluyor, mesela burda tarih aralıkları falan verilmiş ya ben sınırda doğmuş birisiyim, tartıyorum ölçüyorum biçiyorum hangisine daha çok uyuyorsam ben "buyum" diyorum. Bence sen de öyle yap möö ki kafan daha çok karışmasın,kategorileştirmeye gerek yok sonuçta değil mi hepimiz haritalarımızda farklı gezegenlerden ve burçlardan farklı enerjiler alırız,tarihlere takılıp kalmanın önemi yok. çiçek
Referans Adresler