Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: GEZEGEN PERİYOTLARI (DASA) SİSTEMİ
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Vedic isteminde Gezegen Periyotları (Sistemi) bize hayat alanlarının gelecekte nasıl etkileneceğini ve hangi olayların ne zaman gerçekleşeceğini gösterir. Doğumda belirli bir Dasa (Periyot) içinde dünyaya geliyoruz. Bundan sonraki yıllarda da her biri bir gezegenin yönetiminde Dasa’lar geçiyorlar. Her Dasa yine ayrı bir gezegen yönetiminde Küçük periyotlara (Bhukti) bölünüyor. Her Küçük Periyot (Bhukti) da kendi içinde daha küçük Ara periyotlara bölünüyor. Bunların yöneticilerinin haritadaki yerleşimlerine göre de yaşam olayları canlanıyor ve gelişiyorlar.

Bir Doğum haritasındaki Dasa’lar analiz edilerek gelecekteki tüm yaşam olayları hesaplanabilir. Evlilik, çocuk doğumu, hastalık ve ölüm tarihleri bulunabilir. Analizde yaşanan büyük Dasa’nın yorumu ve neler getireceği açıklanır

Kaktüs

Selam vecit haritamı çıkarttım periyotlarınıda buldum. şu an ketu periyodunu yaşıyormuşum,2008 de başladı onumuzdeki 5 yıl daha surecek. gerçekten sosyal hayattan bu kadar soyutlandığum bi donem olmamıştır... Bundan once merkur periyodu içindeymişim 2008 den once.. Batı astrolojide 10.evde koçta merkurum.. hint astrolijide 9. evde venusle beraber balıkta..Sormak istediğim bu yerleşim merkur için kotu bir yerleşimmidir. Çunku 2000 yılı ve sonraki yıllar, taki bu gune kadar benim açımdan çok zor deneyimler oldu...(merkur peryodunda)
sevgili kaktüs, 9.ev şanslı evlerden biridir..merkürün bu evde olması onun zararlarını azaltır..gerçi haritanıza bakmadım henüz ama sadece dasa yı baz alarak yorum yapamayız ...alt dasalarda çok önem taşır... doğum bilgileriniz kesinse ,özellikle doğum saatiniz haritanıza bakarım
(05-31-2010 10:37 PM)virgotaurus Yazılan: [ -> ]
(05-31-2010 10:13 PM)El Auria Yazılan: [ -> ]sevgili kaktüs, 9.ev şanslı evlerden biridir..merkürün bu evde olması onun zararlarını azaltır..gerçi haritanıza bakmadım henüz ama sadece dasa yı baz alarak yorum yapamayız ...alt dasalarda çok önem taşır... doğum bilgileriniz kesinse ,özellikle doğum saatiniz haritanıza bakarım

Ben hangi dasadayım acaba?

doğum bilgilerinizi eksiksiz yazın..bulalım hangi dönemde olduğunuzu

melis_bk

(06-01-2010 04:46 PM)El Auria Yazılan: [ -> ]
(05-31-2010 10:37 PM)virgotaurus Yazılan: [ -> ]
(05-31-2010 10:13 PM)El Auria Yazılan: [ -> ]sevgili kaktüs, 9.ev şanslı evlerden biridir..merkürün bu evde olması onun zararlarını azaltır..gerçi haritanıza bakmadım henüz ama sadece dasa yı baz alarak yorum yapamayız ...alt dasalarda çok önem taşır... doğum bilgileriniz kesinse ,özellikle doğum saatiniz haritanıza bakarım

Ben hangi dasadayım acaba?

doğum bilgilerinizi eksiksiz yazın..bulalım hangi dönemde olduğunuzu
Bende isteyebilir miyim? ve neyi gösterir..
15 nisan 2010 tarihinde Rahu dasa Merkür alt dasa ya girmişsiniz..yani bu iki gezegen hangi evdeyse bu zaman diliminde o evlerin etkilerini taşıyıp yaşayacaksınız..haritanızda rahu 3.evinizde,Merkür 10.evinizde yerleşmiş..3.eviniz çok yoğun..gezegen yığılımı mevcut..rahu,mars,jüpiter,saturn ve ay burada..3.ev kounları hayatınızın odak noktası olmuş durumda..10.ev kariyer evidir..muhtemelen 15 nisan 2010 dan 6 haziran 2012 ye kadar kariyer anlamında değişiklikler olacak..
bende rica etsem,
25/09/1980 08,26 bursa sanırım venüs rahu dönemindeyim ama etkielri hakkında birşeyler yazabilirmisiniz ?
pardon ama bunu nasıl bulabiliriz haritamızdan acaba?ben hiç bilmiyorum da.
gmt ler tercihe göre mi alınıyor virgotaurus gülücük ? nerede doğdun? doğum haritana bakacağım hem hint hem modern..tamam mı?

merak ettiklerini sor bakayım ;)

Venüs

Daha önce hiç vedic merak etmemiştim, şimdi okuyunca ilginç geldi, umarım mesajımı görürünüz, listeye dahil olmak isterim... gülücük
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler