Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: MERKÜR TRANSİTLERİ
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merkür, ileri veya geri gitmesinin dışında kullanılamayacak kadar hızlı hareket eder. Merkür ileri hareket ettiği zaman iletişim daha iyiye gider, insanlar birbirlerini anlarlar, planlar kolaylıkla yapılır. Merkür ruh durumları, içinde bulunduğu burcu o anda yansıtır. Örneğin; Merkür Koç burcundan geçtiğinde; insanlar daha samimi ve dürüst olurlar, Yengeç burcundan geçtiğinde ise sevgiden, aşktan, beslenmeden konuşurlar ve kelimeler konusunda daha hassas olabilirler. Merkür şu andaki gibi geriye doğru gittiğinde veya görünüşte zodyak'da ters hareket ettiğinde ilişkiler karışır, taraflar yanlış anlaşılır, planlar çarpıklaşır, mektuplar aceleyle yazılır, postalanan mektuplar, haberler uygun adrese ulaşmaz, trafik karışır, anlaşmalar yanlış yorumlanır, birçok önemsiz yanlış anlamalar meydana gelir. Merkür'ün ne zaman geri gideceğini bilmek bazı karışıklıklardan kaçınmanıza yardım eder. Yanlış anlama gücünün farkında olduğumuzda; kaçınılmaz yanlış anlamalara yer verdiğimiz gibi, yolculuk için de daha fazla zaman ayırabiliriz. Merkür de Ay gibi, toplumun ruh halini yansıtır. Olayları planlarken bu göz önünde tutulabilir.
transit merkür 3. evimde suan .YA NE OLDU BILIYO MUSUNUZ.azerilerin diline merak saldım gülücük ve çok hızli öğreniyorum gülücük
Referans Adresler