Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Burçlara Göre Dini Tutum
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
(06-08-2011 10:29 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(06-08-2011 10:23 PM)vatansever Yazılan: [ -> ]işte güneşte yanacaz koptum.w cennet vaadiyle köle olmaktansa cehennemde kral olurum gülücük günahsız kimse yoktur tövbede kabul olup olmadığı belli değil gülücük amaaan boşverin yaa

yahu sen de bir öyle bir böyle :D
senin bir tartışmada hz. muhammedin ateşli savunucularından olduğunu, hz. muhammede inanmayan bir arkadaşın sözüne çok sert bir üslupla cevap verdiğini hatırlıyorum gülücük

gülücük
Toprak grubu burçlar belki dini vecibeleri yapmada devamlılık getirmede iyi, su grupları içselleştirmede kabul etmede daha duyarlılık geliştiriyor olabilir. Ateş grupları savunucular olarak görebilirim her platformda, hava grupları dini akılsal felsefik metafizik boyutlarda inceleme kabullenme görülebilir gibi gibi.
o ayrı bu ayrı gülücük
dopdolu bir 9. ev..

dinle ilgili duyduğum ya da merak ettiğim bir konuyu inceler, araştırır, aslını öğrenirim;merkür

doğruluğunu kabul ettiğim bir konunun peşinden sonuna kadar giderim; mars

başkalarına her ne kadar tuhaf da gelse, kabulettiğim şeye karşı ''ölü yıkayıcının eli altındaki ölü gibi'' olurum; pluto

her ne kadar ''korku ile ümüt arasında ol''samda, ''rahmetim gazabımı geçti'' duyusu daha ağır basar; venüs

uranüsü bulamadım sürprizzz diyecemde onu da biliyorum, ama uzun mesele gülücük)

Félicé

(06-08-2011 10:20 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]ölüm ötesi hayatımızda hava elementi boyutuna geçiş yapacağız.

Ben bu boyutta bu element boyutunda yaşıyorum hocam:D Bu dünyaya niye adapte olamadığımı anladımgülücük
(06-08-2011 11:36 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]
(06-08-2011 10:20 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]ölüm ötesi hayatımızda hava elementi boyutuna geçiş yapacağız.

Ben bu boyutta bu element boyutunda yaşıyorum hocam:D Bu dünyaya niye adapte olamadığımı anladımgülücük

biraz toprakta yürü , birazda çamur banyosu seni adapte edebilir =)

aeon

kuşkucu thoması avatar yapmışsın gülücük

ya bazen bütün bunları bizim uydurduklarımız olarak düşünüyorum . bu dünya -öteki dünya , makara

yani , cennet playboyun sahibine ne verebilir ki.

sanki 30 tane dünya var. belki basit canlılarız .sırf hiç olmayı yok olmayı kabul etmediğimiz için bunları uyduruyoruz.

sonra horoscopa bir bakıyorum. inancım tazeleniyor.
Ah bu konu başlıkları gülücük
ateist bir arkadaşım vardı. burcunu hatırlamıyorum. muhabbete girdiğimizde ikimizin de sıkıştığı anlar oluyordu. bilim açısından baksak, bilimin kucakladığı alan değil; felsefe açısından baksak görüş farklılığı oluyordu, tarihsel boyutuyla ele aldığımızda tarih, istediği şeyi ispat etmek isteyen insanların kanıtlarıyla dolu olduğu için yine olmuyordu. aynı yerden çıkıp farklı sonuçlara ulaşıyorduk. beraber yürüdüğümüz yolun sonunda ben başka şeyi görüyordum o başka şeyi görüyordu...

Félicé

(06-09-2011 12:01 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]

biraz toprakta yürü , birazda çamur banyosu seni adapte edebilir =)

Denemek lazım, mersigülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler