Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: TEST ( Burçlar )
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3

Félicé

(02-19-2011 05:03 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Doğum haritasına baktığınız bir kişinin

* 11 derece İkizler burcunda Merkürü

* 9 derece Yay burcunda Jüpiteri

* 7 derece Kova burcunda Satürnü

* 12 derece Terazi burcunda Marsı olsun.

Bu kişinin üniversiteye hazırlanan kararsız bir genç olduğunu varsayalım.
Ona bir rota sunmak isteseydiniz , aşağıdaki seçeneklerden hangisini hiç düşünmez yada son tercih olarak arka plana bırakırdınız ?

Benim bi arkadaşım var hep iki seçenekten bahseder:D Birini seçmekten.. Ama ben iki tane seçeceğim. Astroloji sınırlanamaz, seçenek çoktur.. Sen dedin hocamdil çýkarma Bu uçurtma kalıbının apexi merkür.. Bu bana yabancı dili çağrıştırdı.. Ama bu kişiden sağlam hukukçu da olur.. Adamda çene sağlam, enerjisini adalete yöneltme, jüpiter, satürnle yasalarla da uğraşma etkisi var..
sanatçı olamaz
diğer mesleklerse çok uyuyor ama sosyal konulara bu kadar meraklı olan ve geniş görüşlü zeki birisinin en çok hukukla uğraşacağını düşünüyorum

Venüs

(02-19-2011 05:03 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Doğum haritasına baktığınız bir kişinin

Ona bir rota sunmak isteseydiniz , aşağıdaki seçeneklerden hangisini hiç düşünmez yada son tercih olarak arka plana bırakırdınız ?

a. İletişim Fakültesi

b. Öğretmenlik

c. Hukuk

d. Yabancı Dil

e. Konservatuar ( sanat )

Hocam ben hepsine olumlu bakıyorum ama, şimdi bu kişide öncelikle şans üçgeni oluşmuş, neye el atsa şansı yerinde olacak, öte yandan dekanatları ele alacak olursak, merkür venüsün yönetinde olan dekanata yerleşmiş, mars terazide ve klasik anlamda satürn, modern astroloji de uranüs etkisi altında, çünkü 2. dekanatta, merkür-mars trini aryaya çok yatkındır, konservatuarı es geçemem yani. Yabancı dil, hukuk, iletişim fakültesi tüm bunlar zaten bu kişi için biçilmiş kaftan gibi, öğretmenlik bu durumda pasifize olmasına sebep olabilir mi ki dersem, olmaz gibime geliyor, ön görüsü açık, vizyonu geniş bir öğretim üyesi bile olabilir bu kişi. Ben pes ettim hocam nötrüm yani. gülücük

a. İletişim Fakültesi

b. Öğretmenlik

c. Hukuk

d. Yabancı Dil

ilk başda göze konservatuvar gibi çarpsada; öğretmenlik bu kişiye çok sıkıcı gelir, diyorum..

Derin

a. İletişim Fakültesi

b. Öğretmenlik

c. Hukuk

d. Yabancı Dil

e.sanat
iyi dilci ve hukukçu çıkar bundan iletişim de güzel olur merkür ikizler iyi bir yabancı dil öğretmeni olur bence
(02-19-2011 11:23 AM)Félicé Yazılan: [ -> ]

Benim bi arkadaşım var hep iki seçenekten bahseder:D Birini seçmekten.. Ama ben iki tane seçeceğim. Astroloji sınırlanamaz, seçenek çoktur.. Sen dedin hocamdil çýkarma Bu uçurtma kalıbının apexi merkür.. Bu bana yabancı dili çağrıştırdı.. Ama bu kişiden sağlam hukukçu da olur.. Adamda çene sağlam, enerjisini adalete yöneltme, jüpiter, satürnle yasalarla da uğraşma etkisi var..

Benim bir arkadaşım var hep acelecidir ve bazen dikkatsizdir gülücük

cevap e. konservatuar ( sanat ) olacaktı evet çünkü bu konumlar Uçurtma Özel açı kalıbına işaret ediyor.

Uçurtmanın gövdesi Merkür-Jüpiter ikilisi oluşturuyor hemde kendi yönettikleri burçlarda çok güçlüler.

İletişim , Öğretmenlik ve Yabancı dil bölümleri doğrudan İkizler - Yay aksıyla bağlantılıdır.

Hukuk bölümü en çok Jüpiter ve Satürnle bağlantılıdır ve bu uçurtmada Satürn ağır abisini göz ardı edemeyiz.

Uçurtmada sanatla doğrudan bağlantılı tek potansiyel Terazi burcu gibi görünüyor oysa Terazi burcunda Marsın olması ve Marsın sanatla çok alakalı olmaması bize cevabı getiriyor.

Bilenlere nescafe gülücük
Akrep - Oğlak özellikleri taşıyan bir üniversiteli adayına neyi önerirdiniz ?

a. Kamu Yönetimi

b. Güzel Sanatlar

c. İletişim Fakültesi

d. Öğretmenlik

e. Turizm

doğru cevap kamu yönetimiymiş. belki ben güzel sanatlar istiyorum gülücük şaka bi yana ben de bu bölümünde okuyorum. yönetici olmak için güzel karışım verygood + yükselenim koç. dünyaya yönetmek için gelmişim :D
Hindistan'da en çok hürmet edilen burç hangisidir gülücük
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler