Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: jüpiter geri harekette!!
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Benide unutma Lavinya.. gülücük
ayse Yazılan:Benim jupiter basakta ve 2.evde lavinyacıgım bırseyler yazarsan cok sevınırım.

Senin transit jüpiterin şu anda 7.evinde.Yeni ve eksik yönlerini keşfedebilirsin, düşmanlarının farkına varabilirsin,hayata farkıl bakabilirsin,farklı yaşamlar,kültürler ilgini çekebilir,mali,yasal ya da ilşkilerle alakalı konuların çözümleri yerini geçici anlaşmazlıklara bırakabilir,kendini etrafına danışmanlık yaparken bulabilirsin,bazı zorunlu yükümlülükler yerine getirilebilir,fazla rahatlık ve her şeyi oluruna bırakmak görülebilir, tek başına değilde karşındakşine danışarak hareket edebilirsin,danışmanlık alabilirsin, şansını fala zorlayıp hakkından fazlasını istememelisin daha fazlasını istersen sorunlar çıkabilir,senden daha büyük ya da tecrübeli kişilerle ortaklık kurabilirsin.
Lavinyacıgım cok tesekkurler ellerine, emegine saglık.;)
Gizem Yazılan:Beni de unutma Lavinya.. gülücük

Senin transit jüpiter 4.evinde.Sorunları abartabilirsin,evle ilgili maddi konularla ilgili surnlar çıkabilir,lüks eşyalara,eğlenceye karşı düşkünlük,aile sorunları fazla abartılmazsa çözülebilir,ailenle birlikteyken ve evdeyken güven içinde hissedebilirsin,başkalarına yardım edeceğim diye kendini unutabilirsin,fazla hırslı olmazsan psikolojik olarak rahatsındır,yaşam seviyenin daha yüksek olmasını istersin,evle ilgili konular gündeme gelebilir,fazla harcamalar gündeme gelip para kaybı görülebilir.Yaşam seviyenin iyi olmasının yanınnda birde huzur ve güven olmasını olmasını istersin.Sorunlarını abartabilirsin,evin masrafları artabilir,evin düzeninde değişiklik olabilir.
Lavinya Yazılan:
Gizem Yazılan:Beni de unutma Lavinya.. gülücük

Senin transit jüpiter 4.evinde.Sorunları abartabilirsin,evle ilgili maddi konularla ilgili surnlar çıkabilir,lüks eşyalara,eğlenceye karşı düşkünlük,aile sorunları fazla abartılmazsa çözülebilir,ailenle birlikteyken ve evdeyken güven içinde hissedebilirsin,başkalarına yardım edeceğim diye kendini unutabilirsin,fazla hırslı olmazsan psikolojik olarak rahatsındır,yaşam seviyenin daha yüksek olmasını istersin,evle ilgili konular gündeme gelebilir,fazla harcamalar gündeme gelip para kaybı görülebilir.Yaşam seviyenin iyi olmasının yanınnda birde huzur ve güven olmasını olmasını istersin.Sorunlarını abartabilirsin,evin masrafları artabilir,evin düzeninde değişiklik olabilir.

Teşekkür ederim..
Lavinyacım benim içinde bir yorum yaparmısın bebis.. Ben çok kötü bir süreçten geçiyorum aðla...
Lavinya Yazılan:
vuslat Yazılan:benimde jüpiter 4.evde kovada bende yorum alabilirmiyim

Tr.Natal ayınzla kavuşumda,Çok iyimser olabilirsiniz,yardımlarınızı kimseden esirgemezsiniz,ev,aile gibi konular kafanızı meşgul edebilir,lüks eşyalar almak isteyebilirsinz,sorunları gözünüzde büyütüp fazla bartabilirsiniz,yaşam kalitenizin artmasını istersiniz.Yaşamınızda güven ,huzur ,barış istersiniz,bazen güvensizlik duyabilirsiniz.

çok teşekkür ederim lavinya gerçektende bunları yaşıyorum yalnız ben kovada yazmışım benimkisi koçta transit kovada diycektim gerçi eksik yazmışım

ginka

bende bir yorum alabilirimiyi acaba ?bu geri hereketten nasbimi nasıl ne yönde alırım gülücük
Sevgili leda ve ginka jüpiterleriniz hakkında yarın bir şeyler yazacağım.Bu aralar evde büyük bir temizlik olduğu için forumda fazla bulunamıyorum ama sizin jüpiterler İçin yarın akşam yazacağım.verygood

ginka

teşekkürler lavinya merakla bekliyor olacağım akşam
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler