Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sezgi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
ilgi çekici bir konu,açıklama getirelemeyen olaylardan biri..deja vu olayını ise çoğu insandan duyuyoruz,flashforward diye bir dizi vardı bir olay sonucu(bilimsel) herkes 3 dklığına 6 ay sonrasını görüyordu yani diziye göre insanoğlunda var olan bir potansiyel ama bir şeyle bunu tetiklemek gerekiyordu..
Grange'nin Taş Meclisi isimli kitabı var orada psişik yetenekleri olan insanları orta asyada özellikle şaman tarzı insanların toplanıp deneyler yapıldığı ile ilgili bölümler vardı çok ilginçtir. Zaten abd rusya israil gizli servisleri bünyelerinde insanları etkileyebilecek kadar güçlü psişik yetenekleri sezgileri olan insanları çalıştırıyorlar.
Bu akşam Berlin'de oynanacak olan Almanya - Türkiye futbol karşılaşmasının sonucu ne olur ?

6.his üzerine yıllar önce okuduğum bir kitap aklıma geldi.

Yapılması gereken zihnimizden karışık düşünceleri uzaklaştırmak , gevşemek , bir soru sormak ve zihnimizde beliren görüntülere dikkat etmek/not almak.
Amaç hayal kurmak değil , görüntüler zihnimize kendiliğinden akmalı.

Merak ettiğim bu konuyla ilgili birkaç deneme yapayım istedim.
(10-08-2010 08:59 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Bu akşam Berlin'de oynanacak olan Almanya - Türkiye futbol karşılaşmasının sonucu ne olur ?

Zihnimde beliren görüntü , görkemli bir Kartal
Çok uzun süren bir görüntü olmadı detaylıca tarif edemeyeceğim ancak gösterişli bir Kartal olduğunu söyleyebilirim.

Yorum olarak ilk aklıma gelen güçlü ve favori olan Almanya'nın kazanacağı fikriydi ama bu gibi görüntüleri düz mantıkla yorumlamak her zaman sağlam sonuç vermez yazıyordu o kitapta.
Oysa az önce ilginç bir şey daha farkettim , Almanya Milli takımının formasında çok belli olmayan Kartal gibi bir amblem var..
(10-08-2010 10:53 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(10-08-2010 08:59 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Bu akşam Berlin'de oynanacak olan Almanya - Türkiye futbol karşılaşmasının sonucu ne olur ?

Çok uzun süren bir görüntü olmadı detaylıca tarif edemeyeceğim ancak gösterişli bir Kartal olduğunu söyleyebilirim.

Yorum olarak ilk aklıma gelen güçlü ve favori olan Almanya'nın kazanacağı fikriydi ama bu gibi görüntüleri düz mantıkla yorumlamak her zaman sağlam sonuç vermez yazıyordu o kitapta.
Oysa az önce ilginç bir şey daha farkettim , Almanya Milli takımının formasında çok belli olmayan Kartal gibi bir amblem var..

Sonuç kaç kaç olur diyorsun? Ben 3 2 filan diyorum gerçi diye diye olmayacak böyle. Ama türkiye sanki son dakika golü atacak gibi hissediyorum.
(10-08-2010 10:53 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]

Sezgisel açıdan gördüğüm tek şey görkemli bir kartal demiştim , skora dair bu görüntüden birşey çıkmazdı ama bize karşı ezici üstünlüklerinin bu görüntüyle paralel olduğunu söyleyebiliriz.

Sadece maç tahmini değil , pek çok soruya yanıt aranabilir aslında.
En azından arada bir denemenin zararı olmaz.
2010 - 2011 sezonu Türkiye Süper Liginde hangi takım Şampiyon olacak ?

Zihnimde beliren ilk görüntüler => uçak , yine uçan bir kuş ve kuş yuvası

Yorum olarak aklıma ilk olarak fenerbahçe ( kanarya ) ve beşiktaş ( kartal ) geldi. Bekleyip görelim ;)
6.his konusu ve bu olacakları önceden hissedebilme benim belirin olarak yaşadığım şeyler...
örneğin...yıllardır görmediğim yada hiç düşünmediğim biri veya bir olay birden gözümün önüne gelir ve o gün ya o kişiyi görürüm yada birden telefon çalar ve arayan o kişidir..
veya beni rahatsız eden yada merak ettiğim bir şey rüyalarımda söylenir..kötü olaylar olacağı zaman huzursuzlık ve sikıntı basar ve ogün veya ertesi gün muhakkak kötü bir haber alırım...kişiler veya olaylar hakkında hissettiklerim genelde doğru çıkar .bazen kendime kızarım önyargılı davranıyorum diye ama o düşüncem üstünden yıllar geçsede genelde gerçek çıkar...
birde son zamanlarda farklı olaylarda oluyor ama burdan yazmam doğrumu bilmiyorum....öbür alem ve doğa üstü güçler her zaman ilgimi çekmiştir ama son zamanlarda biraz daha farklı olaylar yaşıyorum ..haritama baktım etkisi nedir diye natalda zaten 12.ev yoğunluğum var ve progres haritamdada plüton ve ay 8.evde kavuşum halindeler bununda etkili olduğunu düşünüyorum...
uzattığımın farkındayım ama ne gibi şeyler olduğunu yazsan artık diyebilirsiniz , kısa bir süre önce akşam yattığımda hiç bir şey yokken sabah kalkıtığımda sağ elimin orta parmağı yanmıştı ve sızısıyla uyandım ..acaba gece kalkıp sigara falan içtimde mi yaktım diye düşündüm ama değil kalmadım..iki üç gün sonra yine sabah kalktığımda ellerime kına yakılmıştı...şimdi bana deli diyeceksiniz ama bunlar malesef gerçek..araştırıyorum ama daha bir sonuca ulaşamadım...neyse paylaşmak istedim..
(10-09-2010 03:18 PM)gizem kara Yazılan: [ -> ]kısa bir süre önce akşam yattığımda hiç bir şey yokken sabah kalkıtığımda sağ elimin orta parmağı yanmıştı ve sızısıyla uyandım ..acaba gece kalkıp sigara falan içtimde mi yaktım diye düşündüm ama değil kalmadım..iki üç gün sonra yine sabah kalktığımda ellerime kına yakılmıştı...şimdi bana deli diyeceksiniz ama bunlar malesef gerçek..araştırıyorum ama daha bir sonuca ulaşamadım...neyse paylaşmak istedim..

peki uykunuz normalde ağırmıdır yoksa hafifmidir , kolayca uyanırmısınız ?

dediğiniz şeyler ilginç , bunlar olurken uyanmıyor olmanızda ilginç.
(10-09-2010 04:05 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(10-09-2010 03:18 PM)gizem kara Yazılan: [ -> ]kısa bir süre önce akşam yattığımda hiç bir şey yokken sabah kalkıtığımda sağ elimin orta parmağı yanmıştı ve sızısıyla uyandım ..acaba gece kalkıp sigara falan içtimde mi yaktım diye düşündüm ama değil kalmadım..iki üç gün sonra yine sabah kalktığımda ellerime kına yakılmıştı...şimdi bana deli diyeceksiniz ama bunlar malesef gerçek..araştırıyorum ama daha bir sonuca ulaşamadım...neyse paylaşmak istedim..

peki uykunuz normalde ağırmıdır yoksa hafifmidir , kolayca uyanırmısınız ?

dediğiniz şeyler ilginç , bunlar olurken uyanmıyor olmanızda ilginç.
uykum ağır değildir...genelde en küçük bir tıkırtıda bile uyanan biriyim...
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler