Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Eros
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
pasifik338 Yazılan:Lavinya rica etsem benimkine de bakabilirmisin?çiçek

pasifikcim, seni biraz beklettim ama sonunda yazıyorum gülücük)

senin eros balıkta ve 12.evde;Şefkatli,doğal,koşulsuz sevgi arayan,gizemli,yaratıcı,aşka kendisini çok fazla kaptıran ve beklentileri olan,sanata ilgisi olan,kendisine göre küçük değer yargıları olan ve aşka bağımlı bir partnerin olabilir.Acı veren ,fırtınalı bir ilişki olabilir,ilişkide heyecen arayabilirsiniz..
Simurg Yazılan:
MoRKedi Yazılan:Benim Eros umda akrepte ve 5. evde hımm

Lavinya o güzel yorumalarından bende rica edebilir miyim? gülücük
çiçek

eros'u akrepte olan kişiler dobra,güçlü,gereksiz kaygıları olmayan çekici,ateşli ,kendisine yakınlık gösterecek partner isterler.İdeal erkek kariyeri iyi ve menfaatlerini sağlayabilen biri olmalıdır.İlişkide heyecan,sevgi,cinsellik bağımlısı olabilir,korkuları olmayan, tutkulu, duygu yoğunluğu olan ,senin özel olduğunu hissettiren,duygularını harekete geçiren,bir partner olabilir bu ilişkide acı ve tutku birarada yaşanabilir.

vayy maşallah gülücük)
Bayıldım ben bu yoruma :D
çooook teşekkür ederim
çiçek

Bu kadar mı iyi tanımlanır?
Kriter olarak adaylara okutayım en iyi ben bunu gülücük)
haydiiii oley

Serena Yazılan:gördüğüm en şirin avatar morkedi nin avatarı ask
canımm çok teşekkür ederim
Benim mor kedim bu işte
işte bu benim gülücük

pasifik

Simurg Yazılan:
pasifik338 Yazılan:Lavinya rica etsem benimkine de bakabilirmisin?çiçek

pasifikcim, seni biraz beklettim ama sonunda yazıyorum gülücük)

senin eros balıkta ve 12.evde;Şefkatli,doğal,koşulsuz sevgi arayan,gizemli,yaratıcı,aşka kendisini çok fazla kaptıran ve beklentileri olan,sanata ilgisi olan,kendisine göre küçük değer yargıları olan ve aşka bağımlı bir partnerin olabilir.Acı veren ,fırtınalı bir ilişki olabilir,ilişkide heyecen arayabilirsiniz..

geç olsun da güç olmasın Simurgçuğum:D çok teşekkürler şu eros la benim 7. evdeki pluto etkilerine ne de çok benziyor :(benden uzak olsun gülücük)diyesim geliyor ama hayırlısı olsungülücükçok teşekkürleröptüm
(09-19-2009 11:55 PM)ibd18 Yazılan: [ -> ]eros 8. evde kovada...
ayrıca merkür ve satürnle sextile var...şironla da üçgeni..

Sevgili Aprilios,merakını gidermen için biraz beklettim ama yeni hatırladım sorunuutandım gülücük)

İyi bir arkadaş,yaratıcı ,şefkatli,tutkulu, aşık,doğal,sana güven verecek,koşulsuz sevecek,manevi bağlılık,aşk konsunda beklentileri olan,saygı ve eşitliğe önem veren ,hayal gücü gelişmiş,duygusallığı sayesinde yeteneklerini ortaya çıkartan ,kendisini ifade edebilen biri olabilir.Bu kişi iyi bir arkadaşın olabilir, ilişkiniz başladıktan sonra daiyi arkadaş olabilirsiniz ya da bir arkadaş aracılığıyla tanışabilirsiniz.Büyük ihtimalle arkadaşlıkla başlayıp daha sonra ilişkiye dönüşeblir.
Simurg Yazılan:Sevgili Aprilios,merakını gidermen için biraz beklettim ama yeni hatırladım sorunuutandım gülücük)

İyi bir arkadaş,yaratıcı ,şefkatli,tutkulu, aşık,doğal,sana güven verecek,koşulsuz sevecek,manevi bağlılık,aşk konsunda beklentileri olan,saygı ve eşitliğe önem veren ,hayal gücü gelişmiş,duygusallığı sayesinde yeteneklerini ortaya çıkartan ,kendisini ifade edebilen biri olabilir.Bu kişi iyi bir arkadaşın olabilir, ilişkiniz başladıktan sonra daiyi arkadaş olabilirsiniz ya da bir arkadaş aracılığıyla tanışabilirsiniz.Büyük ihtimalle arkadaşlıkla başlayıp daha sonra ilişkiye dönüşeblir.
Önemli değil sevgili Simurg, ne demişler; ''geç olsun da güç olmasın.'' :D

Evet, ilişkinin arkadaşlıkla başlaması önemli benim için ve aynı zamanda sevgili kişisinin (; iyi bir arkadaş niteliğine de sahip olması...

O kadar güzel şeyler yazmışsın ki; bana sadece kocaman bir ''amin'' nidası kalıyor. Çok teşekkür ederim menekse.
yansima7 Yazılan:sanıyorum artık sıra bende gülücük

Sonnda sıra sana geldi Yansıma gülücük
sevgili yansıma, eros'un 1.evde ve Terazi burcunda;Objektif olmaya çalışan,mükemmellk için güçlü arzuları olan ve uğraşan,senin yaşamını güzelleştirmeye çalışan, sosyal, görgülü,sana karşı zarif davranmaya çalışan biri olabilr. Birlikte ortak sosyal faaliyetlerde bulunmayı isteyebilirsiniz,birlikte konuşmak,fikir alışverişi yapmak,güzel yerlere gitmek isteyebilirsiniz.Aşka aşık,romantik ve çekici biri olablir.
(05-05-2010 02:35 AM)melis_bk Yazılan: [ -> ]
(05-05-2010 02:33 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Eros üzerine minik bir çalışma yapalım ,

Seksi , cazibeli ünlülerin Eros konumlarını inceleyelim.

Angelina Jolie , Eros 27 derece Başak burcunda , güçlü bir bağlantısı yok.

Antonio Banderas , İkizler burcunda Mars - Eros Kavuşumuna sahip.

Josh Holloway ( Lost - Sawyer ) , İkizler burcunda Venüs - Eros Kavuşumuna sahip.

Sharon Stone , Kova burcunda Venüs - Eros Kavuşumuna sahip.
Eros seksi,cazibeli görüntüyü mü işaret ediyor yoksa bizim sekse bakışımızı mı?

Robert Pattinson ( Edward Cullen ) , Venüs - Eros Hava Üçgeni görünüyor.

Megan Fox , Venüs - Eros Hava Üçgeni ( Son dönemin en çekici erkek ve bayanlarından ikisi R.Pattinson ve Megan Fox arasında sadece 3 gün var , biri 13 mayıs 1986 , diğeri 16 mayıs 1986 doğumlu )

Tuba Büyüküstün ( Âsi , Gönülçelen ) , Venüs - Eros Hava Üçgeni görünüyor.

Ben Affleck , Venüs - Eros SU Üçgeni görülüyor.

Mariliyn Monroe , Venüs - Eros Karesi görünüyor.

Bruce Willis , Güneş - Eros Kavuşumu görünüyor. ( Balık burcunda )

Elizabeth Taylor , Güneş - Eros Kavuşumu görünüyor. ( Balık burcunda )

Brad Pitt , Satürn - Eros Kavuşumu ( bu örneği pek destekleyici sayamayız gibi )

Michelle Pfeifer , Mars - Eros kavuşumu ( Balık burcunda )

George Clooney , Yükselen yöneticisi Neptün - Erosla Kavuşum yapıyor.

------------

Çekici ünlüler arasında olupta Eros bağlantısı olmayan bir kaç haritaya rastladığımıda söylemeliyim.
Yinede yukarıdaki örnekleri öyle uzun uzun aramadım yani akla ilk gelen isimlere baktım ve çoğunlukla Eros bağlantısı gördüğümü söyleyebilirim.

ve melis bence Eros hem bizim seksüel konulardaki potansiyelimizi ve dolayısıyla ne kadar cazibeli olduğumuza da işaret edebileceğini söyleyebiliriz.

bu arada melis , senin ufaklık Barışta Güneş - Eros kavuşumu görünüyor ( Balık burcunda )

------------

Phoenix = Mars - Eros Kavuşumu ( Kova burcunda )

hbb = Mars - Eros Kavuşumu ( Akrep burcunda )

qulsah = Ay - Eros Kavuşumu ( Oğlak burcunda , 5.evde )

Bluescorpio = Mars - Eros Kavuşumu ( Kova burcunda , 5.evde )

gibi forumdan da örnekler gösterebiliriz.

------------

Erosun 5.evde ve 8.evde biraz daha güçlü çalışabileceğini düşünüyorum.

Eros güçlü açılar yapmıyorsa , hangi evde yada hangi burçta olduğuna göre yapılacak değerlendirmeler kısmen doğru olacaktır.

Doğum haritanızda Eros güçlü konumda değilse , Transit yada Progreslerin onu tetikleyeceği dönemleri takip etmenizi önerebilirim.

Yani örneğin Eros 3.evde Terazi burcunda ne anlamı var gibi uzun uzun düşünmeye gerek yok bence. sonuçta Eros küçük bir potansiyel ve bir haritada etkin olması için Güneş - Venüs - Mars - Ay gibi gezegenlerle dinamik açılar yapması gerekir diye düşünüyorum.
(05-05-2010 01:04 PM)Kaktüs Yazılan: [ -> ]astroidlerin haritada yerlerini nereden buluyoruz.. Site, link falan varmı?

astro.com sitesinde menünün sol alt kısmında astroid listesi görünüyor oradan seçebilirsiniz.
Eros için 433 numaralı kodu sol en alttaki boşluğa yazmanız gerekiyor.

Kaktüs senin Eros ile Güneş arasında Boğa burcunda kavuşum var.
(05-12-2010 12:15 PM)Nar_Rengi Yazılan: [ -> ]Eşimin 7 evde yengeçte erosu , ay ile 135 , uranüs ile 120 lik açısı var nasıl yorumlanabilir ?

Dinamik açılar yapmıyor , sadece Erosu Yengeç burcu olupta olupta , Yengeçin yöneticisi Ay ile gerilimli açılar yapıyor olması sıkıntıya ( eşle ilgili ) işaret edebilir.
(05-13-2010 02:29 PM)dolunay35 Yazılan: [ -> ]Merhaba arkadaşlar,benim eros um 14 derece yay da:(4.evimde)bu ne anlama geliyor bilen varmı acaba.

Eros yada herhangi bir astroid eğer haritanızda güçlü açılar yapmıyorsa üzerinde yorumlar yapmaya gerek yok diye düşünüyorum çünkü haritanızda ve hayatınızda belirgin etkileri olmayacaktır.

Eros başakta ne anlama gelir yada vesta yengeçte ne anlama gelir sorularına vereceğim genel cevap , tek başlarına hiç bir anlama gelmezler.

Güneş , Ay , Venüs , Mars , Merkür gibi gezegenlerle örneğin kavuşum açı yapıyorlarsa yada Transit gezegenler bu astroidlere dokunuyorsa işte o zaman o astroidin hayatınızda aktifleşmesi söz konusu olacaktır. yoksa her zaman hayatımızı etkileyecek güçleri yoktur.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler