Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: "Karşılıklı Ağırlama"nın Gerçek Niteliği
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Rica ederim gülücük İçindeki kendi kendine kurduğun baskıyı resim çizerek ya da ne bileyim sergi gezerek atıp pozitif insanlarla içli dışlı olup kendini rahalatınca çalışman daha kolay olacaktır Bilimle uğraşmak kolay gelecektir gülücük
Ay-Mars karşılıklı ağırlamam var (Ay Koç, Mars Yengeç)

Bundan kötü bir karşılıklı ağırlama olamaz :(
bende de güneş venüs ağırlaması var Haritamdaki az olan olumlu konumlardan biri
(06-29-2017 06:27 PM)Libra Yazılan: [ -> ]Rica ederim gülücük İçindeki kendi kendine kurduğun baskıyı resim çizerek ya da ne bileyim sergi gezerek atıp pozitif insanlarla içli dışlı olup kendini rahalatınca çalışman daha kolay olacaktır Bilimle uğraşmak kolay gelecektir gülücük

Mantıklı gülücük Resim çizme yeteneğim çok yok ama boyama yaparak,kitap okuyarak,hatta kitap yazarak dağıtabilirim gibime geliyor gülücük Önümdeki en son stresi aştıktan sonra her şey çok kolay gelecek aslında çünkü ben böyle biri değildim gülücük
(06-29-2017 06:38 PM)say24 Yazılan: [ -> ]Ay-Mars karşılıklı ağırlamam var (Ay Koç, Mars Yengeç)

Bundan kötü bir karşılıklı ağırlama olamaz :(

Kare yapmasalardı güzel olabilirmiş aslında :(
Güneş - Ay karşılıklı ağırlamam var. Güneş 10. evde Ay 12. Aralarında 60'lık açı var. Nasıl etki ediyor çok bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirimgülücük
(06-29-2017 06:44 PM)BayanKararsız Yazılan: [ -> ]Kare yapmasalardı güzel olabilirmiş aslında :(

Evet beni duygularını yoğun yaşayan, duygusal gelgitleri olan, huysuz ve çabuk sinirlenen, en ufak şeyde kalp kırmaktan çekinmeyen biri yapıyor.. :(

İki olumlu getirisi var birincisi sevdiklerime karşı çok korumacıyım, ikincisi de aile hayatına çok önem veririm karşımdakinin de aile hayatına aynı şekilde...
(06-29-2017 07:48 PM)Gulsen Yazılan: [ -> ]Güneş - Ay karşılıklı ağırlamam var. Güneş 10. evde Ay 12. Aralarında 60'lık açı var. Nasıl etki ediyor çok bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirimgülücük

Bilemiyorum ama harika görünüyor verygood Güneş köşe evde öncü burçta ay ile 60lık açı Kariyer konusunda olumlu görünüm var
(06-29-2017 08:16 PM)Libra Yazılan: [ -> ]
(06-29-2017 07:48 PM)Gulsen Yazılan: [ -> ]Güneş - Ay karşılıklı ağırlamam var. Güneş 10. evde Ay 12. Aralarında 60'lık açı var. Nasıl etki ediyor çok bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirimgülücük

Bilemiyorum ama harika görünüyor verygood Güneş köşe evde öncü burçta ay ile 60lık açı Kariyer konusunda olumlu görünüm var

Çok teşekkür ederim. Yabancı dille alakalı bir bölümde okuyorum ve kariyer konusunda elimde geleni yapacağım. 9. evdeki ikizler stelyumum ve güneşim sence akademisyenlik konusunda bana yardımcı olabilir mi?
Kariyer konusunda bilgim az Üzgünüm yorum yapamayacağım
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler