Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :(
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(08-29-2010 10:53 PM)venüs Yazılan: [ -> ]Dün Venüs-Mars birleşiminin natal Uranüsüme kavuşum yapmasının etkisini biraz dramatik ve biraz da komedi yönüyle yaşadım, eşim eve geldikten sonra ondan ayrılma kararı aldım ve herşey hesaplandı ve kararlar ver,ildi, ben ağladım o gerildi, bilgisayarımı kırıyordu nerdeyse, sonra bir kaç saat geçtikten sonra bendeniz vazgeçtim biraz daha deneyelim, ama yalnışlarını artık kabul et diye 90 derece bir açı aldım kararıma, cidden yaa amma iş Uranüs işin içine dahil olunca hala halime acıklı bir gülüş atıyorum..sürprizzz

oo sürprizzz
ben bu açıdan hiçbişey anlamadım bir etkisi de olmadı olsaydı keşke güzel bir açıydı =)

melis_bk

Tr. ay şironun üstünden geçerken ben pek bir hassas oluyorum aðla...
venüs neler okuyorum böle , sen kii bizleri aklı selime davet eden bu konularda gülücük bekle arkadaşım bu transitte geçer makara bana astrolojinin bu faydası oldu eşimle bakıyorum tartışmaya girmek üzereyiz eğer o zamanki transit etkileride aklımdaysa mesela sabret mars seni kışkırtıyo bir kaç güne geçicek gaza gelme vs :D

Venüs

koptum.w Transitlre bakmam genelde etkilenmemek için, ama bu tr birazcık ders oldu gibi..:D
(08-29-2010 10:53 PM)venüs Yazılan: [ -> ]Dün Venüs-Mars birleşiminin natal Uranüsüme kavuşum yapmasının etkisini biraz dramatik ve biraz da komedi yönüyle yaşadım, eşim eve geldikten sonra ondan ayrılma kararı aldım ve herşey hesaplandı ve kararlar ver,ildi, ben ağladım o gerildi, bilgisayarımı kırıyordu nerdeyse, sonra bir kaç saat geçtikten sonra bendeniz vazgeçtim biraz daha deneyelim, ama yalnışlarını artık kabul et diye 90 derece bir açı aldım kararıma, cidden yaa amma iş Uranüs işin içine dahil olunca hala halime acıklı bir gülüş atıyorum..sürprizzz
ikimizde aynı andamı delirdik nedirkoptum.w
aynı kararı dün bizde almıştık biliyorsun ya:D

melis_bk

(08-30-2010 01:33 AM)gizem kara Yazılan: [ -> ]
ikimizde aynı andamı delirdik nedirkoptum.w
aynı kararı dün bizde almıştık biliyorsun ya:D
Kızlar bir dönem ara öğün şeklinde bu kararı alan biri olarak diiiyiiim siğe bak alışkanlık yapıyor etkiyi kaybediyor dozu artırmak gerekiyorpuhaha3

Venüs

(08-30-2010 02:36 AM)ece Yazılan: [ -> ]ne transiti vardı bilmiyorum ama 15 ağustos gecesi ölümden döndüm. merdivenlerden takla ata ata düştüm. kafam dahil yarıldı her tarafım. bu, düşme yüzünden 3. kez ölümden dönüşüm. ama aşimdi iyiyim.kendimi yakmalarımın dışında gülücük

Çok geçmiş olsun, Jüpiter ve Mars etkisinin karışımı bir tr ye benziyor, dikkat et kendine..gülücük
8.evdeki merkür zihnimi allak bullak etti bir de geri harekette simdi-kızdım
(08-30-2010 02:36 AM)ece Yazılan: [ -> ]ne transiti vardı bilmiyorum ama 15 ağustos gecesi ölümden döndüm. merdivenlerden takla ata ata düştüm. kafam dahil yarıldı her tarafım. bu, düşme yüzünden 3. kez ölümden dönüşüm. ama aşimdi iyiyim.kendimi yakmalarımın dışında gülücük

Çok geçmiş olsun .

pasifik

çok geçmiş oslun,inş. n yakın zamanda sağlığına kavuşursun. çiçek
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler