Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri'de 12. ev
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
(06-16-2011 11:30 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(06-16-2011 10:26 PM)picachu Yazılan: [ -> ]biz 12inci evlerimizi hic bi gezegenle etkilemiyoruz.. bu iyimidir?

evet olumludur yani daha doğrusu 12.evin partner tarafından uyarılması pek hoş kabul edilmiyor.

bencede hoş değil yaşıyorumda biliyorum :D
Ben paylaşayım nasıl etkiliyor 12. ev mars tarafından uyarılınca oyle zaman geliyorki ben kendimi yetersiz korunmya muhtac hissediyorum onun karsısında ve hemen hemen her zaman nereden buluyor bilmiyorum basacak bir bam teli buluyor o bunun farkında bile degil ama ben gerildikce geriliyorum cogu zaman soylemesem de icten ice hep kırgın ve sitemkar hissediyorum sanki o neseli cıvıl cıvıl ben ben degilmisim gibi hissediyorum bu mars bu 12. eve dokunmamalı kötü oluyor bazen dokunmuyor bazen dokunuyor iste bu aralar fazla dokundu sanırım (:
(06-17-2011 12:25 AM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Ben paylaşayım nasıl etkiliyor 12. ev mars tarafından uyarılınca oyle zaman geliyorki ben kendimi yetersiz korunmya muhtac hissediyorum onun karsısında ve hemen hemen her zaman nereden buluyor bilmiyorum basacak bir bam teli buluyor o bunun farkında bile degil ama ben gerildikce geriliyorum cogu zaman soylemesem de icten ice hep kırgın ve sitemkar hissediyorum sanki o neseli cıvıl cıvıl ben ben degilmisim gibi hissediyorum bu mars bu 12. eve dokunmamalı kötü oluyor bazen dokunmuyor bazen dokunuyor iste bu aralar fazla dokundu sanırım (:

senı anlıyorum , benımde 12evımde ayı var garıp bı bogulma hıssı yasıyorumaðla...

melis_bk

(06-17-2011 12:25 AM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Ben paylaşayım nasıl etkiliyor 12. ev mars tarafından uyarılınca oyle zaman geliyorki ben kendimi yetersiz korunmya muhtac hissediyorum onun karsısında ve hemen hemen her zaman nereden buluyor bilmiyorum basacak bir bam teli buluyor o bunun farkında bile degil ama ben gerildikce geriliyorum cogu zaman soylemesem de icten ice hep kırgın ve sitemkar hissediyorum sanki o neseli cıvıl cıvıl ben ben degilmisim gibi hissediyorum bu mars bu 12. eve dokunmamalı kötü oluyor bazen dokunmuyor bazen dokunuyor iste bu aralar fazla dokundu sanırım (:

Ben bunları eşime yapıyorsam yuppi valla
(06-17-2011 02:44 AM)melis_bk Yazılan: [ -> ]

puhahakoptum.w
(08-20-2009 06:34 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]eğer sevdiğiniz kişi , sizin 12.evinizi uyarıyorsa arada bir sizi ürkütebilir ;)

çünkü bizler 12.evdeki konuları halı altına itmeyi tercih ederiz genelde ve sevdiğiniz kişi o halıyı sık sık kaldırıp aklınızı karıştırabilir.

(08-20-2009 08:38 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
yansima7 Yazılan:jüpiterle olsa bile mi ürkütür ? ...

kişisel gezegenler daha çok ürkütür , jüpiter olsa olsa gıdıklar gülücük

demek arada bi gıdıklıyorum gülücük
(06-17-2011 02:44 AM)melis_bk Yazılan: [ -> ]

Kesin oyle hissediyordur gülücük
selam,
karşı tarafın şiron u 12. evimdeki güneş ile kavuşum yapıyor.. güneş ile kavuşumu hoş görünüyor lakin bunun 12. evde gerçekleşmesi beni düşündürdü.. nasıl yorumlanabilir?
(08-17-2011 01:54 AM)albunea Yazılan: [ -> ]selam,
karşı tarafın şiron u 12. evimdeki güneş ile kavuşum yapıyor.. güneş ile kavuşumu hoş görünüyor lakin bunun 12. evde gerçekleşmesi beni düşündürdü.. nasıl yorumlanabilir?

ilk aklıma gelen aranızda yaş farkı olabileceği ( 9-10 yada daha fazla )

çokta olumlu bir görünüm değil bence , yinede senin doğum haritanda Ay-Chiron kavuşumu olduğunu görüyoruz yani yabancı olduğun bir enerji olmayacaktır dolayısıyla ilişkinin belirleyici anahtar kombinasyonu olacağını sanmıyorum.
teşekkür ederim =) bir yerlerde güneş-şiron kavuşumunun olumlu etkisini okumuştum.. jüpiter-güneş kavuşumu da var.. temelde merak ettiğim bu etkileşimlerin 12. evde olmasının olumsuz sayılıp sayılamayacağı
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler