Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri'de 12. ev
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Sinastri haritasında gezegenlerin düştüyü evleri araştırmaya başladım
Ama nette çok iyi bilgiler bulmak zor gibi malesef

Benim en çok merak ettiyim 12 ci ev
Sevgiim ile benim 12 evlerimizde 3 gezegen var

benim mars ve Ay onun 12 ci evine
Onun Venusu benim 12 ci evime düşüyorlar

bunları nasıl yorumlaya biliriz?
12 ev baya gizemli bir ev olunca yorumlamakta ben zorlandım lütfen yardım edin utandım
hilal-e Yazılan:Sinastri haritasında gezegenlerin düştüyü evleri araştırmaya başladım

12 ev baya gizemli bir ev olunca yorumlamakta ben zorlandım lütfen yardım edin utandım

güzel bir konu açmışsın bence hilal-e gülücük

sinastride etkisinin çok olduğunu düşünüyorum 12.evin..
değişik bir yorum olucak ama senin ayının onun 12.evine düşmesi onu karamsarlığa mı sürüklüyo ya da içine kapatıp hayallere mi daldırıyo demekten kendimi alamıyorum utandım :D

bilenler varsa bence de yorumlasın benim de merak ettiğim bir husus gülücük
hilal-e Yazılan:Sinastri haritasında gezegenlerin düştüyü evleri araştırmaya başladım

eğer sevdiğiniz kişi , sizin 12.evinizi uyarıyorsa arada bir sizi ürkütebilir ;)

çünkü bizler 12.evdeki konuları halı altına itmeyi tercih ederiz genelde ve sevdiğiniz kişi o halıyı sık sık kaldırıp aklınızı karıştırabilir.
jüpiterle olsa bile mi ürkütür ? ...
yansima7 Yazılan:jüpiterle olsa bile mi ürkütür ? ...

kişisel gezegenler daha çok ürkütür , jüpiter olsa olsa gıdıklar gülücük
Ya 12. evine uranüsümü yerleştiriyorsam?
Defnis Yazılan:Ya 12. evine uranüsümü yerleştiriyorsam?

Uranüs kişisel gezegen değildir , ev yerleşimlerinde Güneş-Ay-merkür-venüs-mars maskeli beşlerine odaklanmanızı öneririm.

mesela Defnis , seninle aynı yıllarda ( senden birkaç yaş küçük + senden birkaç yaş büyük ) doğan binlerce kişi , o arkadaşın 12.evine Uranüslerini yerleştirecektir.

kişisel gezegenlerle ağır abilerin , nerede ne zaman nasıl neye göre önem kazandıklarını gözden kaçırmayalım ok
Yıldırım Yazılan:
Defnis Yazılan:Ya 12. evine uranüsümü yerleştiriyorsam?

Uranüs kişisel gezegen değildir , ev yerleşimlerinde Güneş-Ay-merkür-venüs-mars maskeli beşlerine odaklanmanızı öneririm.

mesela Defnis , seninle aynı yıllarda ( senden birkaç yaş küçük + senden birkaç yaş büyük ) doğan binlerce kişi , o arkadaşın 12.evine Uranüslerini yerleştirecektir.

kişisel gezegenlerle ağır abilerin , nerede ne zaman nasıl neye göre önem kazandıklarını gözden kaçırmayalım ok

Himm gerçekten hiç bilmediğim birşeydi Yıldırım gülücük çok teşekkür ederim.
sessizgidiş Yazılan:

güzel bir konu açmışsın bence hilal-e gülücük

sinastride etkisinin çok olduğunu düşünüyorum 12.evin..
değişik bir yorum olucak ama senin ayının onun 12.evine düşmesi onu karamsarlığa mı sürüklüyo ya da içine kapatıp hayallere mi daldırıyo demekten kendimi alamıyorum utandım :D

bilenler varsa bence de yorumlasın benim de merak ettiğim bir husus gülücük

Tam bilemicem...pek karamsar birisi değil zaten....ama bazen içine kapanıyor....benle bir alakası varmı bilemicem...hımm
Sagittarius Yazılan:peki ya birisinin Güneşi benim 12.evime düşüyosa daha bide benim stelyumumla kavuşum halindeyse..hayatımda Güneşleri 12.evime denk gelen okadar çok kişi varki..kimisini çok seviyorum kimisinden nefret ediyorum nedense

güneş-ay-merkür-venüs-mars alıcaz demişsiniz ama şöyle bir şey var aminenin sorusuna benziyor aslında.diyelim 12.evde akrepte yada oğlakta yani zor bir enerji vurgulu olsun satürn buraya düştügünde etkili olurmu mesela aminenin yoğun akrep enerjisi var ve satürn akrepte 12.evine düşse etkisi nasıl olur?ve 12.ev boş olsa satürn 12.eve düşse etkisi nasıl olur? umarım anlatabilmişimdirdil çýkarma
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler