Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: JÜPİTER ve BİZ
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
jüpiter akrepte 12. evde nasıl bir genişlemeyse artıkgülücük
(11-19-2011 02:23 PM)safak17100 Yazılan: [ -> ]Haritalarımızda jüpiterin olduğu burç, kendimizi geliştirebileceğimiz burç olabilirmi soru

Bende terazide, istemeden estetik anlayışımı geliştirmeye çalışırken buluyorum kendimi...

gülücük benim jüpi de terazide
jüpiter şans gezegeni bildiğimiz gibi....jüpiter hangi burçtaysa o burcun alanında şans verebilir diyebiliriz sanırım...
ikimizinde jüpiteri terazide..jüpiter burda bize terazinin adalet estetik anlayışında güçlülük ve şans verebilir diyebiliriz öyle değil mi gülücük
ek olarak dediğin gibi bizde olupta geliştirebileceğimiz yanlarıda gösterebilir bulunduğu burca göre....mesela kendimden örnek verecek olursam seninde dediğin gibi bende kendimi estetik ve sanatsal yönden geliştirme çabası içinde buluyorum....buda jüpiter terazinin etkisiyle oluyor sanırım...gülücük yanlışımız varsa düzeltilsin sevgili dostlar :D

Arkadaş

(11-19-2011 04:28 PM)katmer Yazılan: [ -> ]ek olarak dediğin gibi bizde olupta geliştirebileceğimiz yanlarıda gösterebilir bulunduğu burca göre....mesela kendimden örnek verecek olursam seninde dediğin gibi bende kendimi estetik ve sanatsal yönden geliştirme çabası içinde buluyorum....buda jüpiter terazinin etkisiyle oluyor sanırım...gülücük yanlışımız varsa düzeltilsin sevgili dostlar :D

Bende bunun olabilirliğini merak ediyorum...
Haritada yayın bulunduğu ev kendimizi geliştirdiğimiz ev olarak söyleniyor...
Jüpiterde bunu verebilirmi ?
Ama düşününce geliştirdiği inancındayım... kendimi o yöne doğru çekiyorum.
Jüpi terazide nasıl çalışır ? nasıl bir yol gösterir ?
Terazide bulunduğu eve denge getirir diyorsak....
Sanırım Jüpiter; denge anlayışımız, ilişkiler ve estetik anlayışımızda bolluk ve şans getiriyor.Sanatçı bir kişilik verebiliyor...

Arkadaş

Kendimden örnek veriyorum
Jüpiter 9. evimde hayata bakış açımda bir genişleme yaşamam mümkün...
9. evimde terazi... genelde izlediğim filmlerle hayat görüşüm değişiyor, çok ilginç hýmmm
Jüpiter Yay'ın yöneticisi.
Ayrıca zenginliği de anlatan bir gezegen.Dolayısıyla bulunduğu burç-ev ile ilgili meselelere bir Yay gibi yaklaşmamız olası.

Arkadaşımın Jüpiter'i İkizler burcunda.10.evde Mc ile kavuşum.
Yabancı dil çıkışlıydı lisede.2 senelik Turist rehberliğini bitirdi,şimdi de İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyor.
Büyük ihtimal yapacağı meslek bu alanla ilgili olacak.

Benim Jüpiter'im 11.evde,Yengeç burcunda.Lüzmundan fazla evcimenim.
Evden çıkmayı,gezmeyi sevmiyorum.Ama öyle evde dekorasyon gibi konulara ilgim yok.
(11-19-2011 08:34 PM)Equilibrium Yazılan: [ -> ]Jüpiter Yay'ın yöneticisi.
Ayrıca zenginliği de anlatan bir gezegen.Dolayısıyla bulunduğu burç-ev ile ilgili meselelere bir Yay gibi yaklaşmamız olası.

Yabancı dil çıkışlıydı lisede.2 senelik Turist rehberliğini bitirdi,şimdi de İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyor.

Evden çıkmayı,gezmeyi sevmiyorum.Ama öyle evde dekorasyon gibi konulara ilgim yok.

aslında 4.evindeki yay'ın yöneticisi jüpiter 11. ev'de seni biraz daha sosyal yapmalıydı.. 12.evin yöneticsi güneş 8.ev'de ve güneş 5.evden satürn, uranüs kareleri almış bence bundan kaynaklı. yine de ay ve venüs konumun güzel.güzel bir haritan var gülücük
(11-19-2011 08:54 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]
(11-19-2011 08:34 PM)Equilibrium Yazılan: [ -> ]Jüpiter Yay'ın yöneticisi.

aslında 4.evindeki yay'ın yöneticisi jüpiter 11. ev'de seni biraz daha sosyal yapmalıydı.. 12.evin yöneticsi güneş 8.ev'de ve güneş 5.evden satürn, uranüs kareleri almış bence bundan kaynaklı. yine de ay ve venüs konumun güzel.güzel bir haritan var gülücük

Teşekkür ederim. gülücük Kimi haritalarda gezegenin güçlü olması yaramıyor işte.Bütünlük önemli.
Şahsen Ay-Venüs karşıtlığımı hiç sevmem.

Bir de Jüpiteri Şironla 1.evde yapmış birini tanmaktayım.(Yengeç burcunda)
Kilolu bir yapısı var.Ama pek tanımadığım için kişiliğinin zenginliği konusunda yorum yapamıyorum.
Jüpiter'in yukselenle kare gibi olumsuz açıları kişiye zayıflık verebilir mi,yiyipte kilo alamama gibi bi durum?

Olumlu açılarında kilo almaya yatkın diye biliyorum.Gozlemlerime görede olumsuz açıyapanların hep zayıf insanlar oldugunu farkettim.
Sanırım olabilir,ASC-Jüpiter üçgenim var ve kiloluyum.
Bir arkadaşımın Jüpiteri asc ile kare ascnin yöneticisi ile karşıt Kilolu
Bir kuzenimin de Jüpiteri asc ile 120 ascnin yöneticisi ile kare Tığ gibi

Tespitinde biraz ayrıntı gerekiyor sanırım Benim örneklerim seni desteklemiyor
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler