Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Bir ev 2 ayrı burç?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Konuyu yalnış yerde mi açıyorum bilemicem ama....

Sorum şu:

Birinci evim başak burcu ama....ayrıca 6-7 derece terazi burcunda...bir etkisi varmıdır?
yani mutlaka vardırda....ama ne derece?

ayrıca 10 cu evimin yarısı ikizler burcunda......diyer yarısıda yengeç burcunda

Yine 11 ci evimin 3/2 si yengeç...... 3/1 aslan

12 ci evimin yarısı aslan.....diğer yarısı yükselenim olan başak...

Ya aklım çok karıştı.....4 evim ikişer ayrı burçlardalarhımm

Yardım edin lütfen!pek anlamadım
kestiyi yer? yani mesela asc cizgisi başakta evet...ama 1 ci evin 2 ayrı burç olması bir şekilde etkilemez mi acaba? ay tam açıkca yazamadım ama umarım anlaşılmıtırutandım

ginka

mesela benim 1. evimi balık kesiyo ama koç burcunun tamamı 1. evimde illaki etkilidir diye düşünüyorum.
Sevgili Hilal,

Natal haritanızda; yükselen evinden Başak, ikinci evden Terazi, üçüncüden Akrep ve sırasıyla Yay, Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç ve Aslan sorumlu.

Bir ev'in başlangıç çizgisi hangi burç ile kesişmiş ise; o burcu göz önüne alıyoruz.

Mesela sizin 5. evinizin yarısında Kova yerleşimi mevcut. Bunun için; Uranüs ve Satürn (klasik yönetici) yorumlandırmada dikkat unsurudur. Onuncu evde de buna benzer bir Yengeç yerleşimi var. Onun için de uzaklara gitmeye gerek yok, zaten yönetici Ay aynı evde konumlu.

pasifik

Peki asc,dc,mc noktalarında da bu durum geçerli mi ? atıyorum birirnin mc si 26 derece aslanda 10 ev ve mc çizgisi dikkate alınırken başak etkisi daha fazla olmaz mı o zaman?
bende bisi sorucam misla benim 5. evimin girisi terazi ama minicik derecesi var evin %90 i akrep sevgili aprilios kesen cizgiyi göz onunde bulunduruyoruz demis .. ozaman 5. ev terazimi dicem yani garip olmuo mu %90 akrepken? ya da benmi yanlis anliorum sevgili aprilios?
bunu bende çok merak ediyordum demek ki ev çizgisini kesen burç alınıyormuş mantıklıda geldi peki arada kalan burcun etkisi oluyor mu ben olmadığını düşünüyorum..
Sagittarius Yazılan:bence 2.burcunda etkisi vardır ama çok az olduğunu düşünüyorum yani 2.planda gülücük ama 2.burçda bi gezegen varsa daha fazla önem kazanablir

2 burçta gezegen olmasıyla öneminin artması fikri gayet mantıklı amine...gülücük
hmm ok ozaman enim 5. ev girisim terazi plutom orda az ilerde saturn ve marsim akrepte birlesior 5. evde hadi buna yorum yapin :P ne bicim harita bu ya walla
Kestiği burç önemli.geri kalan ister %90 olsun , onun kadar etkilemez..ama yine de harmanlayarak yorum yapılır..
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler