Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Burçların Şifreleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Arkadaşlar Burçların şifreleri konusunda sizlerden yardım istiyorum
Genel olarak bütün burçların özelliklerini biliyorum ama onları özetleyen ve tanımlayan yorumlarda hayatı önem taşıyan burçların şifreleri konusunda biraz zayıfım hımm

Sizlerin yardımıyla bu sayfayı dolduralım
İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
çiçek

Félicé

Kendime bir defter hazırlamıştım, orada burçlarla ilgili aklıma gelen kelimeleri yazmıştım.

İlk burçtan başlayalım

KOÇ BURCU: insiyatif sahibi, açıksözlü, cesur, gözüpek, kendinden emin, atak, sabırsız, şevkli, asabi, risk sever, öncü, mücadeleci, deneyimsel, maceracı, 'ben'ci,
rekabetçi, korkusuz, direk, yerinde duramayan

BOĞA BURCU: maddi manevi güvene önem veren, istikrarlı, geleneksel, tutumlu, dingin, huzurlu, sabırlı, inatçı, konformist, pratik, keyifçi, bazen aç gözlü, stabil, sağlamlığa önem veren, sanat ve müzik sever, sebatkar, tedbirli

İKİZLER BURCU:Hareket özgürlüğüne önem veren, meraklı, öğrenme ihtiyacı yüksek, hareketli, aktif zihin yapısı, esprili, lafazan, maymun iştahlı, havai, iletişim odaklı, bilgiyi toplamayı ve yaymayı seven, yüzeysel ilşki kuran, değişken,
sosyal, kavramsal, gözlemci, ikna kabiliyeti yüksek

Şidilik bu kadar, sonra devam ederim.
bende burçların şifrelerini veren bir yazıyı yıldırımın pratik anlatımlarından birinde okuduğumu hatırlıyorum ama bi bakayım bulabilirsem eklerim.
yansima7 Yazılan:bende burçların şifrelerini veren bir yazıyı yıldırımın pratik anlatımlarından birinde okuduğumu hatırlıyorum ama bi bakayım bulabilirsem eklerim.

işte bahsettiğim anlatım..
http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=1505
MoRKedi Yazılan:Arkadaşlar Burçların şifreleri konusunda sizlerden yardım istiyorum
Genel olarak bütün burçların özelliklerini biliyorum ama onları özetleyen ve tanımlayan yorumlarda hayatı önem taşıyan burçların şifreleri konusunda biraz zayıfım hımm

Sizlerin yardımıyla bu sayfayı dolduralım
İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
çiçek

bence al bi kağıt kalem yaz sırayla senin için ne çağrıştırıyor..şifreler gezegenlerde ve evlerde önemlidir bence..burçlar için genel herşeyi bilmek gerekgülücük koç deyince mesela aklıma ilk spor ve atletizm geliyo..koç olan sporcu bi arkadaşımdan dolayı :D
Referans Adresler