Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Harun Kolçak
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Dün gece seyrettiğim ''Saba Tümer'le Bu Gece'' programında ''Maya Takvimi ve Burçları'' konusu konuşuldu, maya burcunun ne olduğu konusunda merak sahibi kişilerden biriydi Harun Kolçak... Bu sayede doğum bilgilerine (yer hariç) erişebildim.

Harun Kolçak, 15 Temmuz 1955 doğumlu. Saat; 11.00. Doğum yeri hakkında nette dolaşan iki ayrı bilgi söz konusu, birisi İstanbul diğeri ise İzmir... Dağlar kadar fark yaratmayacak ; ) olması (2 derece) sebebiyle İstanbul lokasyonu üzerinden düzenlenmiş haritayı ekliyorum.

Natal Haritası;

[Resim: astro2at02harunkolcakhp.th.gif]
beyendigim bir sarkıcı kendisi..yengec burcuymus demek..
harun kolcakta astrolojiyle cok cok yakından ilğinen biridir istanbul emirgan dogumlu
Harun Kolçak bana Uranüs'ü çağrıştırır hep =) boşuna değilmiş demek ki...

aeon

karşıyım alayına karşıyım var mı hehe gülücük)

merkür venüs kavuşum var ve neptün 120 lik açısı mevcut.ses güzelliği verir.
bildiğim kadarıyla astroloji , enerji vs. ilgilenen bir insan mış

haritada neptün ve uranüs aktif gözüküyor.bir sebebi olabiliri.
8.evindeki ay da astrolji ve gizeme olan ilgisini anlatabilir.

bana da uranüsü çağrıştırır.ama sitenin usta yorumcusu uranüsü gülücük
öte yandan pluto ay karesi içinde bir nebze de olsa kıskançlık duygusu olduğunu anlatıyor.
gerek ayın konumu gerek güneşin konumuna baktığımda , anne figürü babadan daha etkin duruyor.
böyle derin şarkıları en derin şekilde hissederek söyleyebilecek kaç burç insanı var ki
ben anlamıştım yengeç olduğunu bazı insanların burçları resmen yüzüne yansıyorgülücük
Ölüm çok garip ve inanılmaz bir olay. Çok sevdiğim bir sanatçıydı hala şaşkınım Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun.
Haritasına baktım da 8.evde ay boğası var ve transit kad buraya kare, üstüne plutoyla kavuşum
Bugün de güneş uranüs kavuşumu yaşamış.
Allah gani gani rahmet eylesin, ölüm hepimizin sonu, mekanı cennet olsun inşallah..
bugün 6 aydır temizlemediğim müzik listemi temizlerken , şarkısını silmeye karar verip "ya ama bazen dinliyorum ya az da olsa " diyip sesi hatrına şarkıyı geri yükledim. ardından saatler sonra öldüğü haberini aldım.

yılıldım. başımız sağ olsun türkiyem iyi bir sesi daha kaybettik.
Harita:

[Resim: 14ikgab.gif]

Ölen insanların haritalarında Jüpiterin olumlu açılarını görürüz genelde.Transit Jüpiter Kolçak'ın 1. evinden geçiyormuş
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler